Şimdi Ara

Çok ses var çalışamıyorum. [DÜОÜN SALONU İÇERİR!]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 metre aşağıda düğün salonu var. Her akşam her akşam düğün yapıyorlar, hava ısındı iş çıktı başımıza.

http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/3m-kulak-icin-tikaci-kulak-tikaci-111193907

Şunlardan alsam işe yarar mı ?

• UP UP UP
  • bir rakip elendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tony.Stark

bir rakip elendi.

Eyvallah gaz verdiğin için teşekkürler.
  • Yarar 3m 1100 markasindan alirsan.Ben de alacagim komsularin hepsi tadilat yaptiracak.Eczanelerde varmis galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şikayetçi ol gerekirse mahkemeye gidersin hakkını sonuna kadar ara
  • sesi tamamen kesmiyor o tıkaçlar ama gürültüyü baya azaltıyor tabi kaliteli bi tıkaçsa
  • adamin ruhsati var caliyor. 11 den sonra yasak galiba gunduz uyuyup gece calisabilirim aslinda.

Hocam tamamen kesmesine gerek yok kulak tirmalamasini alsin yeter.

Biktim artik yurda kaydolucam galiba bu ay icin

• yazik lan allah yardim etsin valla ben burda bebek aglamasina kizarken milletin dertleri var..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Henry Moseley eyvallah kardesim kolay gelsin sana da.

@Tony.Stark Ornek al la vefasiz

• Müziğe uyum sağla? Halay çekerken ders çalışırsın

• JellyBrain kullanıcısına yanıt
    soru cozerken ayak parmaklarimla eslik ediyorum birsekilde idare ediyorum. Ama konu calisirken, unuttugum biseyi hatirlamaya calisirken olmuyor usta

• müzik aç bilgisayardan bastırsın sesi
  • Tichion T kullanıcısına yanıt
    Beyler hanginiz muzikli ortamda calisabiliyor? Daha yaratici fikirlerle gelin lutfen.

Derken aklima cok guzel bir fikir geldi sehir ici sesleri kaydedip mp3 den dinleme

• quote:

Orijinalden alıntı: thunderstruck7

Beyler hanginiz muzikli ortamda calisabiliyor? Daha yaratici fikirlerle gelin lutfen.

Derken aklima cok guzel bir fikir geldi sehir ici sesleri kaydedip mp3 den dinleme

liseye başladığımdan beri müzik dinleyerek ders çalışırım. klasik müzik falan da değil yani yabancı hard rock/metal tarzı dinliyorum 4 yıldır. kötü etkisini de görmedim aksine sıkılmıyorum çalışırken, yoksa yarım saatte kapatırım kitabı. böyle yine 1-1,5 saat çalışıyorum kalkmadan.
  • Tichion T kullanıcısına yanıt
    demekki kisiden kisiye degisiyor. Bende eskiden oyle yapardim. Ama soyle birsey olurdu; soruyu cozdummu sevinir hemen bir nakarat patlatirdim icimden, ama liriklerin devamini unutunca sinavi birakir hatirlamaya calisirdim. Eger boyle bir sikintin yoksa guzel. Birde sinav ortaminda muzik olmayacak, o bakimdan da dikkatli ol. Muziksiz ortamda calisamamama gibi bir sorun varsa durum vahim

• kesinlikle işe yarar hocam 3m 1100 en iyi marka hoş ben bizim burda bulamadım ama. kulaklarını tırmalamaz her türlü uğultuyu keser doğru taktığın sürece
  • quote:

Orijinalden alıntı: flurry.

kesinlikle işe yarar hocam 3m 1100 en iyi marka hoş ben bizim burda bulamadım ama. kulaklarını tırmalamaz her türlü uğultuyu keser doğru taktığın sürece

eyvallah ins. Buradaki eczanelerde vardir.

• thunderstruck7 kullanıcısına yanıt
    hepsiburada sitesinde 4.50 fiyatı
    3m 1100 Kullan-At Kulak Tıkacı (5 Çift) .ben kullanıyorum bundan çok işi yarıyor.takmadan elinle incecik yapıyorsun kulağının içine koyuyon kendi kendine genişleyip tamamen tıkıyor kulağı.
    ben bazen üstüne bir de
    3M H520A-407-GQ Optime II Başbantlı Kulaklık takıyorum.
    bunu takarsan dünya yıkılsa duymazsın.fiyatı 71,67 yazıyor.istanbulda isen karaköyde hırdavatçılarda var bundan.ama optime 2 al en aşağı.optime 1 işe yaramaz
  • sesi tamamen kesmiyor ama baya bastırıyor bu tıkaçlar ben de kullanıyorum bizim de sağolsunlar komşular çekilmiyor kulak tıkacı olmadan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.