Şimdi Ara

Çok Oyunculu Birinci Şahıs Nişancı Arena Breakout: Infinite PC için Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
18
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 •  ''
   
  Tencent Games'in yan kuruluşu MoreFun Studios, PC için "ultra gerçek sürükleyici askeri simülasyon serisini" temel alan çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu Arena Breakout: Infinite'i duyurdu. Mayıs ayının başlarında Steam yoluyla kapalı bir beta testi gerçekleştirilecek.
   
  Arena Breakout: Infinite, ödüllü ultra gerçek sürükleyici askeri simülasyon serisine dayanmakta. Benzersiz ateşli silah özelleştirmesi ve savaş gerçekçiliğiyle Arena Breakout: Infinite, sürekli alfa durumunda olmayan, görsel olarak en etkileyici ve sürükleyici birinci şahıs nişancı deneyimini sunacak. Yeni ve yüksek bahisli bir arenada botları ücretsiz olarak indirebileceksiniz.
   
  Arena Breakout: Infinite'de Karanlık Bölge'ye girin ve insanoğlunun bildiği en ölümcül paralı asker olun. Oldukça yetenekli bir askeri ajan olarak, yüksek risklerin yüksek ödüllere eşit olduğu, savaşın harap ettiği Kamona bölgesine yolculuk yapın. Tetiği çekin, siper alın ve ilerleyin. Yüksek değerli eşyaları çıkarmak ve zenginlere saldırmak için savaş alanlarına girin… Ancak hayatta kalmak için savaşmaya da hazır olun. 
   
  Tanıtım Videosu 
   
   
 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.