Şimdi Ara

Çok net ses veren Bluetooth Soundbar tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, çok net ses veren Bluetooth Soundbar tavsiyesine ihtiyâcım var. Aşırı yüksek ses beklentim yok. Tek istediğim adam gibi tertemiz berrak ses vermesi. Duvara monte edilebilme özelliği de olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuducuk -- 11 Mayıs 2017; 3:54:41 >

• Subuz hiç bir tadı olmaz ayrıca Lg modellerine bakabilirsiniz
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    Subw'ın sadece yer kaplamasın diye istemiyorum aslında ama olmazsa olmaz şartım değil. Peki LG'den model tavsiye edebilir misiniz net ses veren? Dediğim gibi ses çıkış gücü düşük olsa da olur. Daha önce hiç Soundbar tecrübem olmadı, çok uzağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuducuk -- 11 Nisan 2017; 12:33:45 >
  • Henüz bir haftalık lg sh7 kullanıcısıyım!

Çok memnunum, mediamarkt'tan aldım, teşhirde de mevcut deneyip bakabilirsiniz!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony srs-zr7 öneririm o halde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyeleri değerlendiriyorum, teşekkürler arkadaşlar.
  • Arkadaşlar, LG SH7 aldım, fena bir cihaz değil. Ancak ben daha temiz daha berrak veren bir cihaz arıyorum. Bu fiyat aralığında bir tavsiyeniz var mı? Meselâ Samsung HW-K551/TK sipariş versem daha berrak ses almış olur muyum? SH7'de birşey eksik ama anlayamadım, sanıyorum orta ve tiz sesler bir-iki tık zayıf...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuducuk

Arkadaşlar, LG SH7 aldım, fena bir cihaz değil. Ancak ben daha temiz daha berrak veren bir cihaz arıyorum. Bu fiyat aralığında bir tavsiyeniz var mı? Meselâ Samsung HW-K551/TK sipariş versem daha berrak ses almış olur muyum? SH7'de birşey eksik ama anlayamadım, sanıyorum orta ve tiz sesler bir-iki tık zayıf...

Selamunaleykum

Yalnız böyle al sat ile olmaz. Keseyi üzer. Tekno marketlere gidip zevkinize hangisi uygunsa nokta atışı yapın. Diğer hifi ses sistemleri gibi değil. Hemen her teknomarkette mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Srs zr7 önermiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Subsuz sistem mi olur her zaman bir yerde mutlaka eksikliği hissedilir hi-fi de bile üstüne durulan önemli bir ekipmandır kaldıki hazır sistemler de bunu göz ardı ettikçe sesi sizi tatmin eden sb biraz zor bulursunuz gibime geliyor... haa tek başına belirleyici bir unsurmudur değil ancak kısıtlı sistemler de bunu eleyip sadece düz çubuklara bakarsanız elbette ses sizi kesmez yoksa model bilmiyorum ama fiyatına göre bazen marketler de görüyorum güzel şık işlevsel samsung lg başarılı sb leri var... forumda sb konu başlığı vardı sanırım oradan daha net destek alabilirsiniz bir de bir şeyi hemen almayın öyle al sat la bu iş olmaz iyice araştırın bir kaç modeller veya model belirleyin sonra gidin dinleyin öyle alın kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.