Şimdi Ara

Çok güzel bir sorum ve sağlam sorunum var Bir bakar mısınız ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 1.6 TDI Jetta trendline 2011 yeni kasa aracımızı satıp düşük kilometreli 1.6 TDI 2011 yeni kasa comfortline Jetta aldık ve benim eski aracım manuel yeni aldığımız araç triptonic yalnız bakmaya gittiğimde araca vitesinde Dsg ibaresi yazmıyordu Ve araç 2011 model olup 10.ay yani 2.yarıda piyasaya sürülen bir araç Dsg yazmaması kafamı karıştırdı fakat sessizliği sarsıntısız oluşu yolda gidişi ve hızlı vites değiştirişi Dsg ya bu şanzıman izlenimi oluşturdu ve araç 7 ileri. Birde bura kafamı karıştırdı normal triptonicler de 7 ileri sistem varmı benim bildiğim 6 ileri Dsg ıslak sistem 7 ve 8 ileri Dsg çeşitleri var ve vw kuru sisteme geçti yani benim sormak istediğim uzatmamak gerekirse aracımın Dsg olduğunu Nasıl anlarım illa vites Topuz'u üzerinde Dsg yazması şart mı yada 7 ileri oluşu seri vites atışı kusursuz ve sessiz gidişi bunlara bakarak Dsg diyebilir miyim eğer Dsg ise vites kutusu mu değişti çünkü viteste Dsg yazmıyor birde ruhsatta yazar dediler baktım 1.6 TDI comfortline triptonic yazıyor Dsg filan yazmıyor bir yardımcı olabilirseniz çok sevinirim bakın gerçekten önemli çünkü kazıklanmak istemiyoruz Dsg fiyatı ödeyeceğiz yardım edin lütfen 🙏🏻

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the blood -- 11 Temmuz 2016; 1:30:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• keşke sorunu başlıkta yazsaydın. zamanımı çaldın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.