Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Çok Acil, Sanırım Java İle Alakalı Bir Sorun

3
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Çok Acil, Sanırım Java İle Alakalı Bir Sorun
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    388 Mesaj
    Mrb Arkadaşlar, Lenovo Y570 Marka Laptopum var i5 işlemcili modeli, laptop u garantiye gönderdim, geldi ve şu sorunla karşılaşıyorum artık; Bilgisayarda normal oyun oynarken sıkıntı yok ancak, facebooktaki java destekli oyunları oynarken daha doğrusu oynadığım bir oyun var " pool live tour" oynarken takılarak ilerliyor toplar fln kısacası donuyor laptop, bunun sebebi ne olabilir bilgisi olan lütfen paylaşsın..

|
    |
    Javayı sil ve tekrar kurmayı dene

Orijinalden alıntı: breakst

Javayı sil ve tekrar kurmayı dene

hem javayı hem flash player ı kaldırdım tekrar kurdum ancak hala sorun düzelmedi
    |
    |
    Konu açmadan önce Teknik Yardım Bölüm Kurallarını okuyunuz.

Konu başlığınız şu şekliyle, Bölüm Kurallarının 3. maddesine aykırıdır.

Bölüm kurallarını okuduktan sonra, kurallara uygun olarak, yeniden, bir konu açabilirsiniz.
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,716
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.