Şimdi Ara

ÇOK ACİL GERİ İADE YARDIMI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
7.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben daha önceden clash royalede 9 kez elmas alıp iade etmişdim bu sefer yanlışlıkla clash of clansda aldım param gelirmi gelmezsede geri almak için herhangibi bir yol varmı lutfen cok acil yardım@

• AlpayKSK A kullanıcısına yanıt
    amacın ne arkadaşım? alıp iade ediyorsun sebep? royal nasıl iade ettiysen clashtada iade edersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 45cagdas45 -- 26 Mart 2016; 1:42:15 >
  • Royalede bug oluyordu clash of clansda olmadı :D o yüzden iade etmem lazım acil
  • Umarim iade edemezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 45cagdas45

amacın ne arkadaşım? alıp iade ediyorsun sebep? royal nasıl iade ettiysen clashtada iade edersin

taşı alıp google walletten yanlışlıkla ya da başkasının aldığını söyleyip iade istiyorlar.
    para iade ediliyor ama alınan taşlar sende kalıyor.
    tabi bu biraz da google wallet iade talebini okuyan kişinin insafına kalmış. bazen iade etmiyorlarmış.

umarım bu arkadaşın parasını da iade etmezler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • slmngngr S kullanıcısına yanıt
    taşın kalacağını hiç düşünmemiştim geri alıyorlardır diye düşündüm harcasa iade istese taşı kullandınız mümkün değil diye cevap verirler diye düşündüm demekki çakallık buymus taş al iade iste taş kalıyor vay be taktiğe bak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: slmngngr

quote:

taşı alıp google walletten yanlışlıkla ya da başkasının aldığını söyleyip iade istiyorlar.
    tabi bu biraz da google wallet iade talebini okuyan kişinin insafına kalmış. bazen iade etmiyorlarmış.

Kalmaz. Taş kısmında sağ üst köşede taş bakiyesinin başında - işareti olur. Yani hesap negatif taş bakiyeli olur. Aralık th11 güncellemesinden önce özellikle bot yapanlar sürekli 4 kışla çevirmek için bunu sık sık yaptılar. Her Google hesabın 1200 taşlık paket için 10 kez iade hakkı vardır. İadeyi Google yapardı taşlar hesapta kalırdı. Güncellemeden sonra iş tersine döndü. 65000 eksi bakiyeli Titan lig köyü olduğunu duydum. Özellikle üst liglerde bu numarayı çeviren çok oldu. Malum her gün dünyanın taşı tarcanıyor oralarda.

Clash royale de taş bakiyesi eksi olsa da taşı alan altına çevirince işini görüyor tabi. 1200 kupada garip derecede yüksek level kartlı rakipler çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: setek01

quote:

Orijinalden alıntı: slmngngr

quote:

Kalmaz. Taş kısmında sağ üst köşede taş bakiyesinin başında - işareti olur. Yani hesap negatif taş bakiyeli olur. Aralık th11 güncellemesinden önce özellikle bot yapanlar sürekli 4 kışla çevirmek için bunu sık sık yaptılar. Her Google hesabın 1200 taşlık paket için 10 kez iade hakkı vardır. İadeyi Google yapardı taşlar hesapta kalırdı. Güncellemeden sonra iş tersine döndü. 65000 eksi bakiyeli Titan lig köyü olduğunu duydum. Özellikle üst liglerde bu numarayı çeviren çok oldu. Malum her gün dünyanın taşı tarcanıyor oralarda.

Clash royale de taş bakiyesi eksi olsa da taşı alan altına çevirince işini görüyor tabi. 1200 kupada garip derecede yüksek level kartlı rakipler çıkıyor.

geçmiş gem alımlarıdan kalan gemler de mi borçlanıyor yani, eğer öyleyse helal olsun supercell e

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Aralık öncesi yapanın yanına kar kaldı. Th11 güncellemesinde düzelttiler. Coc da 10 kez taş alarak fazla mesafe gidemezsin zaten. Çok taş harcatır. Ama şu yeni oyun resmen ufak ufak taş tuzağı. Aslında aynı noktaya çeker ama coc kadar çılgın olur mu bilemem. Şimdi tabi Clash royale de taş hesabı eksi olsa da altın kalıyor.
    Benim bir sürü kartım var daha 400 altınlık yükseltmeye hazır ama altın yok yapamadım. E şimdi 10 kez taş alan milyon altın yapmıştır. Altın bakiyesine de eksi yazmazlarsa Clash royale de bunu çözemezler. Ya da sözleşmelerinde var, direk ban. Böyle hesapların oyunda kalması adil değil.

• Bu olayı hearthstone'da yaptım dileyen yapsın sıkıntı olmuyor da epey yayılmış yakında engellerler muhtemelen. O parayı da bir kez iade etmediyse etmiyor kendimden biliyorum

• Negatif yeşil taşı olanlar turnuvaya katılamıyor

iade ederler 10 defa hakı veriyor ayırıxa o taş geri alıyor 1200 taş alırsan o kadar -1200 olur

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.