Şimdi Ara

COD WARZONE PİNG SORUNU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • xbox one s cod warzone ; Arkadaşlar bende mi var bitek internette aradım ama bu konuyla ilgili hiç bişey bulamadım son güncellemeden sonra 150 Ms den aşağı inmiyor ping. Turk telekomla konuştum herhangi bi problem gözükmüyor hattınızda diyor. Diğer oyunlarda en fazla 60 70 ping görürken warzone de çok yüksek. Sizde de var mı bu problem varsa ne yapmamız gerek şimdiden teşekkürler.

• TTneti bilmem de ben uydunet kullanıcısıyım , bende ping sorunun başlayınca uydunet tarafından çoklu ip verildiğini farkettim ve müşteri hizmetlerini arayıp tekil ipye geçiş sağladım tekrar ve ping sorunum düzeldi. 192.168.0.1 den wanın altındaki ip ye bir bakın
  • veya ağ ayarlarından nat tipine bakın çoklu , double veya sıkı gibi bir şeyler yazıyorsa siz de çoklu ipdesiniz demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.salvador

veya ağ ayarlarından nat tipine bakın çoklu , double veya sıkı gibi bir şeyler yazıyorsa siz de çoklu ipdesiniz demektir.
    Nat type open yazıyor oyunda xbox ayarlarında da open yazıyor sanırım natlık bi durum yok başka ne yapabilirim ?
  • Valla bilmemedim dostum. Başka oyunda daha düşük ping alıyorsan warzonun serverlarıyla ilgilidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.