Şimdi Ara

Cod MW2 RAZOR 1911 Rar şifresi ne ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunu dün torrentten indirdim arkadaşlar fakat rar şifresini bir türlü bulamadım. İnternetten yabancı bir çok siteye baktım yine de bulamadım . Daha önce indirmiş olan varsa şifreyi söyleyebilir mi ? İnen klasör içerisinde şifre için link vermişler adımları takip edin sonrasında şifre inecektir demişler ama öyle bir durum söz konusu olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lego95

Oyunu dün torrentten indirdim arkadaşlar fakat rar şifresini bir türlü bulamadım. İnternetten yabancı bir çok siteye baktım yine de bulamadım . Daha önce indirmiş olan varsa şifreyi söyleyebilir mi ? İnen klasör içerisinde şifre için link vermişler adımları takip edin sonrasında şifre inecektir demişler ama öyle bir durum söz konusu olmuyor.

Dostum ben de arıyorum bulduysan atar mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyi kötü çirkin

quote:

Orijinalden alıntı: Lego95

Oyunu dün torrentten indirdim arkadaşlar fakat rar şifresini bir türlü bulamadım. İnternetten yabancı bir çok siteye baktım yine de bulamadım . Daha önce indirmiş olan varsa şifreyi söyleyebilir mi ? İnen klasör içerisinde şifre için link vermişler adımları takip edin sonrasında şifre inecektir demişler ama öyle bir durum söz konusu olmuyor.

Dostum ben de arıyorum bulduysan atar mısın?

Bro büyük ihtimal bulamayıp başka kaynaktan oyunu indirdim. Alternatif linklerden oyunu indir yoksa şifreyi bulması zor.
  • arkadaşlar call of duty modern warfare 2 razer 1911 rar şifresi = TuRqeYGaMeKiNq
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.