Şimdi Ara

Cod Mw2 Online nasıl oynanır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a. arkadaşlar benim pc de cod mw2 yüklü ancak orjinal deil torrnet ten indirdim artık oldukca sıkıcı oldu online oynama istiyorum ama nasıl oynanandığı hakkında bir fikrim yok nasıl oynayabilirim ben bu oyunu online eğer bu oyunu online oynayamassam cod4 ü nasıl oynayabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

• hocam öncelikle as. bir oyunu multiplayer olarak oynanamn için oyunun lisanslı olması lazım. yani steam üzerinden oyunu alıcaksnız ancak ondan sonra online oynayabilirsiniz. torrent den indirdiginiz ile yalnızca single oynarsınız. fakat GARENA diye bir platform var. bunu indirin. msn gibi bi program. bu platformun desteklediği birçok oyun var. cod mw1 cod mw2 desteği var. bunu indirdikten sonra bir üyelik alın. girin .GAME bastığınız zaman oradaki oyunları göreceksiniz. cod mw2 oynayak pek yok fakat 2000kişi civarı mw1 oynayan var. sizde torrentten indirin cod mw1. sonra find gamesden local yaptığınız zaman kurulu oyunları görürsünüz. europe roomlara girmek daha mantıklı avrupa oyunlarının pingi daha düşük. ve şuan baktım cod mw1 için 1.7 patch kurmanız gerekiyor garenada 1.7 patch aktif şuan. yani 1.4 le falan denerseniz kurulu oyunları göremezsiniz. ama tavsiyem 2.el bölümünde oyun satan birçok arkadaş var. 20tl ye mw3 aldım bende steam üzerinden gayet zevkli. aynı şekilde mw1 mw2 mw3 bo2 steamdan ve battlefield 3 premium var originde . bir kere alışınca hep alıyorsunuz orjinal oyun. bence sizde alın .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.