Şimdi Ara

CoD: Black Ops II'de Karşılaşacağımız Araçlar (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

infinity wardı özledim desem yeridir .

IW ne yenilik yaptı şimdiye kadar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: encuni

İyide arkadaş oyun güzel Allahı var ama yani en son daki resme bak helikopter bile 4 5 oyundur aynı.

Hocam Rusya ne biliyim Irak gibi yerlerde gelişmiş helikopter mi bekliyordun???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

Orijinalden alıntı: encuni

İyide arkadaş oyun güzel Allahı var ama yani en son daki resme bak helikopter bile 4 5 oyundur aynı.

Hocam Rusya ne biliyim Irak gibi yerlerde gelişmiş helikopter mi bekliyordun???

Oraya Black Bird inecek falan sandı herhalde
  • arkadaslar on yargılı olmak istemiyorum ama sanki cod ruhundan uzaklaşmış. şöyle birşeyde var gordugumuz cogu arac killstreak olarak mp da bulunacak buda sevindirici yanı drone ozellikle hos olacak
  • Unreal Tournament oynamış olanlar benim gibi nostalji yaşadımı acaba :) bkz. Quadrotor Drone. Görüntülere göre ut gibi birşey geliyor fakat sadece bunlara göre yorumlamak olmaz
  • herkes eleştiriyor helikopteri ama belki senaryo gereği geçmişe gideceğiz black ops ta olmuştu
  • @Ahmi524 : Rusya'dan gelişmiş helikopter beklememek, ilginç biraz ( CoD a bakıp konuştuğumu sanmayın sakın ha ).

Bakış açınızı genişletin illa ki CoD piyade savaşı odaklı mı olacak, tama bu halini daha çok seviyor olabilirsiniz ama şimdiden yerden yere vurdunuz, sabır sabır sabır..
  • ASDAS Atları görünce bi an ne oluyor lan Red Dead Redemption oynuyoruz sandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunteper96

@Ahmi524 : Rusya'dan gelişmiş helikopter beklememek, ilginç biraz ( CoD a bakıp konuştuğumu sanmayın sakın ha ).

Bakış açınızı genişletin illa ki CoD piyade savaşı odaklı mı olacak, tama bu halini daha çok seviyor olabilirsiniz ama şimdiden yerden yere vurdunuz, sabır sabır sabır..

o atlı bölümler 80'de geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ED5D10718 -- 2 Mayıs 2012; 22:03:16 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.