Şimdi Ara

Cod Black Ops 2 çalışmayı durdurdu hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
41.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sistemime oyunu yükledim ama bir türlü oynayamadım. Forumlarda araştırdığım kadarıyla öğrendiklerimi hepsini yaptım ama nafile.

Tarih değiştirdim, stream kurdum, redist klasöründekileri kurdum, ekran kartımı güncelledim, ne kadar skdrow varsa ayrı ayrı hepsini kurdum yeniden başlattım her seferinde biraz daha ilerledi ama oyun başlamadan yine aynı hatayı aldım. Acaba bu oyunun yeni olmasından ve cracklerin tam performans çalışmamasından mı kaynaklanıyor. Ne yapmam gerekiyor. Kesin çözümü olaan var mı ? söylenen cözüm yollarında bazı arkadaşlar başarıya ulaşmışlar ama bende durum aynı ?

• Şu oyunu ağız tadiyla oynayamadım arkadaş yaa. yok mu yardım edecek
  • HELP
  • Beyler nasıl oynuyorsunuz bu oyunu bi yardım edin yaa alla alla
  • aynı sorun bende de var 3 saatimi harcadım silmemek için zor utuyorum kendimi.
  • yaptım olmadı demişsin ama diğer arkadaşlar denesin 13 kasım yapınca tarihi oluyo bende oldu
  • seninle aynı durumdayım win 8 yüklü naptıysam bi türlü olmadı
  • ses kartı ayarlarını 16 bit 44100 khz olarak ayarlayıp deneyin bi, belki bu sorunu çözer
  • quote:

Orijinalden alıntı: batugunner

yaptım olmadı demişsin ama diğer arkadaşlar denesin 13 kasım yapınca tarihi oluyo bende oldu

Millette oluyorda bendede olmadı tarih değiştirme ya
  • gerekli çözüm aşamalarını sitemde resimli şekilde anlattım kullanıcıların da nasıl çözdüğü yorumlarda mevcuthttp://www.kancablog.com/2012/11/black-ops2-unhandled-exception-caught.html
  • Win 8 kullanıyordum internetten başka bilgisayarda sorunsuz çalışlan oyunu indirdim. Oyunu kurdum uptadeleri yaptım fakat çalışmayı durdurdu hatası aldım. internette girdim foırumda söylenenlerin hepsini harfi harfine yaptım fakat bir türlü "çalışmayı durdurdu" hatasını geçemedim. en sonunda win 7 32 bit sistem kurdum.yine aynı sorun. windows uptadelerini full yükledim. ve oyun çalıştı. yani win 32 bit kurdum oyunu kurdum crack yaptım oyunun kurulduğu yerdeki directx ve redst kurdum windows uptadelerin hepsini yaptım. oyunçalıştı. 4-5 saat uğraştan sonra oyunu oynadım. yalnız bazı bölümlerde oyun tekrar donma ve sistem çalıştımayı dudurdu hatası aldım. windows uptadelere girdim güncelleştirilmemiş uptadeler vardı onları tekrar yükledim. oyun taklıdığı yerden tekrar oynadım yaklaşık 5 bölüm sonra tekrar hata verdi. hemen girdim tekrar update ye güncellemeyi bekleyenleri tekrar yaptım takıldığım yerden devam ettim. ve oyunu başarı ile oynuyorum. sitelerde denen steam ve tarih geri alma gibi olayları yapmadım.

Şu anda bu soırunu çözememiş pc kullanıcıları vardır biliyorum benim başıma gelenler bunlar. ve yaptıklarımı anlattım ve sonuç başarılı. Ben benim donanım kaldırmıyormu diye çok düşşündüm ama donanım sorunu değil programsal bir sorun. belki ekran kartı chipyle de olabilir. tam bilemicem. Ben olayı full uptade ile çözdüm. Sizede allah kolaylık versin.

• arkadaşlar steam diye bi uygulama war onu kurmalısınız
    ama internete baglı olmalısınız..
  • değişrtirmeniz gereken tarih 13.12.2012 yani kasım 2012, kasım 2013 değil, ben öyle yaptım. (kasım 2013 yaptınız demedim öyle yapmış olabilirsiniz anlamında, hemen atlamayın)
  • Konuyu hortlatayim

Call of duty serisini tekrar oynamaya karar verdim 1 den basladim ve suan da single player olarak black ops 2 deyim. Win 10 kullaniyorum kurulumu ve crack islemini yapip tarih degistirdim 13 kasim 2012 olarak oyun calisiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sol alttaki arama motoruna cmd yazın cmd yi açın ce cmd ye date 13/11/2012'' yazıp entere basın ve tamammmdır
  • Konuya kesin çözüm getiriyorum vereceğim linkten dosyayı indirip SKIDROW isimli klasördeki dosyaları oyunun kurulu olduğu dosyalar ile değiştirin ardından Call.of.Duty.Black.Ops.II.Update.3.exe uygulamasını çalıştırıp oyunun kurulu olduğu klasörü seçip kurun ve oyun açılacaktır. :)

Dosya boyutu 60.3 MB

Link 1 :

s6.dosya.tc
    Call.of.Duty.Black.Ops.II.Update.3-SKIDROW.7z dosyas�n� indir - download
    https://s6.dosya.tc/server10/h9rdn0/Call.of.Duty.Black.Ops.II.Update.3-SKIDROW.7z.html

LİNK 2 :

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.