Şimdi Ara

Cod 5,Crysis ekran kartı 100-120 ytl tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,şuanki ekran kartım yeni nesil oyunları çalıştırmaz oldu yeni ekran kartı almaya karar verdim.Fakat pek fazla anlamıyorum ekran kartlarından o yüzden sizlere danışmak istedim.Cod 5,Crysis,Assasin Creed gibi oyunları medium değerlerde oynamak istiyorum.100-120 ytl arası fiyatlarında ekran kartları önerirseniz memnun kalırım.Şuanki sistemim: anakartım Asus P5GPL-XSE,İşlemcim P4 3.00 ghz, Ddr 1gb ram.Yardımlarınız için şimdiden tşkler.Cevabınızı bekliyorum arkadaşlar

• bu arada 2.el kart da alabilirim fark etmez yeter düzgün oyun oynıyabileyim
  • dostum bütçeyi biraz daha arttırman lazım en azından bir 8800gt parasını denkleştir 110 dolar civarında olması lazım bir bak istersen
  • En az HD 3850 almanız lazım o ayarlarda oynayabilmeniz icin 180 YTL civarı sıfır bulabilirsiniz
  • Anakartımı değiştiricem komple değişmek zorunda kalıcam o yüzden şimdilik idare işi olsun diye pek fazla aşırıya kaçmak istemiyorum.Bu arada bir şey daha sorucam bu ekran kartlarında gddr2 gddr3 falan var benim anakartım hangisini destekler?
  • anakartında pci-e slotu varsa hepsi olur ama üst düzey ekran kartları için güç kaynağı iyi olmalı
  • ben de dediğin oyunları oynadım. hd 4650 sonic kartı ile gayet rahat oynanıyor medium ayarlarda. istersen x1650 pro falan al 70-100 lira arası var. crisis belki baya zorlar ama diğerlerini yeterli kalite açar.
  • medium grafik istiyorsan 8800 lazım onun altındaki kartlarda oynayamıyorsun 8500 gt var bende oc yaptığım halde minimumda kasıyor 8800 alırsan rahat orta grafik oynarsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: ennteresan

ben de dediğin oyunları oynadım. hd 4650 sonic kartı ile gayet rahat oynanıyor medium ayarlarda. istersen x1650 pro falan al 70-100 lira arası var. crisis belki baya zorlar ama diğerlerini yeterli kalite açar.

GEÇEN HAFTA UZUN SÜREDİR KULLANDIĞIM PALİT x1150 EKRAN KARTIMIN FANI SORUN ÇIKARDIĞI İÇİN GİDİP SAPPHİRE x1650 PRO ALDIM DDR2. BU KART İLE ORTA AYARDA CRYSİS İ RAHATÇA OYNUYORUM ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 800X600 VEYA 1024X768 SEÇİYORUM. SORUN YOK. BURADA TAHMİNİM DİĞER PARÇALARINDA ÖZELLİKLERİ ÖNEMLİ( ANAKART VE RAM GİBİ)
    BU ARADA DİĞER BAHSEDİLEN OYUNLARI NE GÖRDÜM NE DE DENEDİM.

• 8800 gt alsanda o işlemci darboğaz yapabilir. Tam performans alamayabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: yüksel75

quote:

ben de dediğin oyunları oynadım. hd 4650 sonic kartı ile gayet rahat oynanıyor medium ayarlarda. istersen x1650 pro falan al 70-100 lira arası var. crisis belki baya zorlar ama diğerlerini yeterli kalite açar.

GEÇEN HAFTA UZUN SÜREDİR KULLANDIĞIM PALİT x1150 EKRAN KARTIMIN FANI SORUN ÇIKARDIĞI İÇİN GİDİP SAPPHİRE x1650 PRO ALDIM DDR2. BU KART İLE ORTA AYARDA CRYSİS İ RAHATÇA OYNUYORUM ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 800X600 VEYA 1024X768 SEÇİYORUM. SORUN YOK. BURADA TAHMİNİM DİĞER PARÇALARINDA ÖZELLİKLERİ ÖNEMLİ( ANAKART VE RAM GİBİ)

kardeş ddr demişsin ama bende SAPPHİRE x1650 PRO ddr2 alsam şuanki anakartıma takabilirmiyim benim ram ddr yani ddr2 değil ddr2 ekran kart alsam takabilirmiyim ?

• quote:

Orjinalden alıntı: 0nyxia

quote:

Orjinalden alıntı: yüksel75

quote:

kardeş ddr demişsin ama bende SAPPHİRE x1650 PRO ddr2 alsam şuanki anakartıma takabilirmiyim benim ram ddr yani ddr2 değil ddr2 ekran kart alsam takabilirmiyim ?

ARKADAŞIM BENİM ANAKART GİGABYTE 945P DS3 BUNLARA BİLDİĞİM KADARI İLE DDR2 EKRAN KARTI UYGUN, DDR3 LER UYGUN DEĞİL .TEK BİLDİĞİM BU. SENİN ANAKARTA X1650 PRO UYGUN OLURMU OLMAZMI NET BİRŞEY SÖYLEYEMEM. KUSURA BAKMA
    ATALARIMIZ NE DEMİŞ BİLDİĞİNİ AZ KONUŞ BİLMEDİĞİNİ HİÇ KONUŞMA.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.