Şimdi Ara

cod 4 mavi ekran res sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm daha öncede böyle bi baslık vardı kaybolmuş neyse sorunum oyuna girerken mavi ekran hatası veriyor ne yaptısam düzelmedi,baştan kurdum,format atıp kurdum,blaclotus hd den demişti yeni hd aldım kurdum yine aynı hata pc ci arkadaşı aradım driver dedi hertürlü denedim yine aynı ramlerden şüpheleniyom boşuna masraf yapmıyalım bilgisi olan arkadaşlar varsa yada şunu dene diyecek?sevinirim yarın hatanın resmini upload ederim.
    e4400,gigabyte s3,veritech 1gb x 2,hd2900pro,epsilon 600watt.

• mavi ekranın birçok sebebi vardır sadece cod4 te mi yapıyo yoksa başka oyunlarda da var mı?
  • başka oyun yok ne yazıkki deniyemedim oyun dışında herşey normal(ramler test edildi saglam gözüküyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isa2711 -- 6 Temmuz 2008; 3:17:10 >
  • ekran kartı kaldırmıyodur
  • başka bir cod4 ile dene
  • sorun devam ediyor.3.format:)
  • Ram ile ilgili sorundalarda genelde mavi ekran sorunu oluyordu.Rami değiştirip denedin mi?
  • ram veya hard disk de olabilir yada çok ısınıyodur makine hepsini dene bence
  • yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim,sorun değişik bi hal aldı cod 2 tekrar kurdum onda bi problem yok ve cod 2 den sonra cod 4 oynarsam mavi ekran hatası almıyom fakat bu seferde punkbuster illeti başıma dadandı bu yaz bana oyun haram oldu kışın acısını çıkarcam işallah:D
    oyun oynadıkca kasılma oluyor ekran kartının isınmasından olmalı değilmi?
    harddisk yeni aldım,ramleri test ettim,e.k. sıcaklıgı 80 i geçiyor.
  • Mavi ekran genel olarak asırı zorlanmalarda olur.
    Bunun sebebi ekran kartı - ram - islemci olabilir.
    Ancak eskiden basımıza ısınmadan dolayı geldigide olmustu. Oyun calısırken asırı zorlanma ve ısınma varmı bi kontrol et varsa bi fan taksan isini gorebilir egerki oyle degilse ram-ekran kartı-islemci uclusunde degisiklikler yapman gerekecek =)
    Format atmanı tavsiye etmem cunku hic mavi ekran problemini gecirdigini gormedim ( denendi =) )
  • Aynı Sorun Aynı Yerde Bendede Varya Üstelik Kasayı Alalı 1 Ay Oldu :(

Ben Size Sistemi Belirtiyim Core2 Duo Cpu e7200 @2.53ghz 1.77 Ghz 2,00 GB Ram
    Ge Force 8500GT
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.