Şimdi Ara

Çocuk takip saati ayarı nasıl yapılır? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
798
Cevap
62
Favori
388.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kimano

Şuan alınacak sim kartların hepsi 4.5g, bu kartlar 2g hızında da olsa bu cihazla çalışır mı?

çalışıyor. yeni hat aldık bizimki de 4g ve sorunsuz çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: levoas

quote:

Orijinalden alıntı: kimano

Şuan alınacak sim kartların hepsi 4.5g, bu kartlar 2g hızında da olsa bu cihazla çalışır mı?

çalışıyor. yeni hat aldık bizimki de 4g ve sorunsuz çalışıyor.

Teşekkürler
  • arkadaşlar bu akıllı saatlerde msj atıp imei numarasını değiştirince 150 lira verip kayıt yaptırma işi iptalmi oluyor.yani ücretsiz kayıt oluyormu öyle.yoksa imei değiştirince yinede gidip kayıt yaptırmamız gerekiyormu lütfen acil beni bilfilendirirmisiniz teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.a. ufuk bey akıllı saatlere msj atıp imei nonu dwğiştirince kayıt yaptırma işi iptalmi oluyor.yani 150 lira verip kayıt yaptırmamıza gerek kalmıyormu yoksa değiştirdikten sonra yinede gidip kayıt yaptırmamız lazımmı acil bilgilendirirmisiniz beni zahmet olmazsa teşekkürler.

• levoas L kullanıcısına yanıt
    s.a. kardeş bu imei değiştirince birdaha kayıt yaptırmıyormuyuz yani para vermeden peki 120 gün sonra kapanma olayı falan bitiyormu imei değiştirince.birde msjda 35xxxx... falan yazıyorya o x leri yazıyormuyuz yoksa numaramı yazcaz oraya kafamıza göre yoksa x olarakmı yollucam msj. yardımların için teşekkürler

• Hesap hatası diyor. Çözümü var mıdır?

• Selam arkadaşlar wonlex saatimiz sonunda aktif oldu BİMCELL için

1#https://forum.donanimhaber.com/cocuk-takip-saati-ayari-nasil-yapilir--122414662-3

önceki sayfalarda anlatilanlar ile id adresini alıp, "satıcıya attik ve starcker programına ıd yi ekledi". Cihaz ekle den görebildik

"Wonlex official Store"satıcı çok ilgili tavsiye ederim

2#Bimcell aldık tl yükledik, gereklimiydi bilmiyorum ama 5tl ye 250dk aldım. Hattı telefonuma takip internete girdiğinden emin oldum.

3#Hatti wonlexe takıp açtık ceken bir yere geçip
    Burası en önemlisi wap ayarını wonlexe yükleme

pw,123456,apn,internet,wap,wap#

mesajını telefona gonderdik

Stracker i telefonumudan tekrar acitigimizda eşleşti.Bir kac gündür aktif kullanıyoruz, iyi tarafi artık şarjı da uzun gidiyor akşam kapatıyoruz kendi telefonumuz üzerinden, yarın 4.gunu olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06onur -- 1 Şubat 2018; 21:9:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ylmzsglm38

s.a. kardeş bu imei değiştirince birdaha kayıt yaptırmıyormuyuz yani para vermeden peki 120 gün sonra kapanma olayı falan bitiyormu imei değiştirince.birde msjda 35xxxx... falan yazıyorya o x leri yazıyormuyuz yoksa numaramı yazcaz oraya kafamıza göre yoksa x olarakmı yollucam msj. yardımların için teşekkürler

bir daha birşey yapmana gerek yok. x ler örnek olarak yazıldı. onların hepsi rakam olacak.
  • bilgilerini çıkarsız paylaşan tüm arkadaşlar çok teşekkürler.sayenizde 5 aydır evde duran Q750 sayenizde akıllandı.ve çocuk okuldayken rahat edecez.harikasınız
  • İki telefondan tek saat takip edilemiyor mu? Onceden izleyebiliyorken ikinci telefona ekleyince Login timeout mesajı gelmeye başladı programda.

• Merhaba arkadaşlar bende aliexpresten saat aldımı imeı satıcı değiştirdi fakat ID değişimi bilmiyorum daha telefondan programa falan bakamadım çünkü hangi hattı takarak takalım 5dk çalışıyor arama ve aranma oluyor sonra servis dışı kalıyor satıcı ile çözemedik yardımcı olabilecek arkadaş varsa sevinirin

Daha önce de sordum ama sanırım bohle bir sorun yaşayan olmadi saat çöp

• Arkadaşlar q50 model saatlerde ses kısma varmı. Bazen uyarı sesleri geliyor.

• quote:

arkadaşlar merhaba,

saatin çoğu özelliği çalışıyor gayet başarılı bir saat. yalnızca uzaktan dinlemeyi yapamadım. ayarlarda sos numaralarının altındaki takip numarası yazan yere saatteki hattın numarasını yazıyorum tamam dedikten sonra komut gönderiliyor dedikten sonra komut gönderildi diyor ama 5 dakika sonra yine aynı yere girdiğimde tekrar en baştaki gibi numara yazmamı istiyor.

saati uzaktan nasıl dinleyebiliyoruz bilen var mı?

Merhaba, saatte takılan hattın numarasını degil kendi numaranızı yazın sonra saat sizi arayacak açıp test edin. Bizzat test ettim calışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eda Bilişim

quote:

arkadaşlar merhaba,

saatin çoğu özelliği çalışıyor gayet başarılı bir saat. yalnızca uzaktan dinlemeyi yapamadım. ayarlarda sos numaralarının altındaki takip numarası yazan yere saatteki hattın numarasını yazıyorum tamam dedikten sonra komut gönderiliyor dedikten sonra komut gönderildi diyor ama 5 dakika sonra yine aynı yere girdiğimde tekrar en baştaki gibi numara yazmamı istiyor.

Merhaba, saatte takılan hattın numarasını degil kendi numaranızı yazın sonra saat sizi arayacak açıp test edin. Bizzat test ettim calışıyor.

merhaba,

denedim çalışıyor. bilgilendirme için çok teşekkürler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eda Bilişim

quote:

arkadaşlar merhaba,

merhaba,

denedim çalışıyor. bilgilendirme için çok teşekkürler.

Rica ederim. paylaşmak önemli ;) bu arada bendeki saatte herşey tamam sıkıntı yok ancak konumla alakalı sıkıntılarım var SeTracker kurdum ilk başta tam olmasa da 300-500 mt civarı görüyordu konumu ancak SeTracker2 kurdum sürekli LBS konumda takılı kaldı dışarda kendim test etme şansım olmadı 1-2 gündür böyle yaklaşık 5-6 km uzaktaki bir konum gösteriyor bir türlü çözemedim. Fikri olan var mı bu konuda acaba? eski sürümde de denedim yine aynı 2G de sabitlemiştim hat Turkcell 3G çektim yine aynı düzelmedi. yardımcı olabilcek varsa sevinirim.

• Arkadaşlar Q750 için myflap programını kullanıyorum saati programdan kapatabiliyorum ancak otomatik kapanma ve açılma yok.uyku modu var onu denedim ama o da olmuyor.yapabilen var mı
  • Arkadaşlar aldığımız hatta mesaj paketi de olması gerekirmi. Benimide dakika ve 500 mb. Var bu yeterli olurmu. Mesaj paketi yok.

• Mesaj paketi olması gerekirmi hatta

• Çocuğunuz S.O.S düğmesine bastığında hafızasındaki 3 numaraya SMS gönderiyor,ayrıca telefona komutları SMS ile gönderiyoruz telefonda cevapları SMS ile gonderiyor.

• Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.