Şimdi Ara

CM1201DTR ALDIMMMM.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: msadık

quote:

Orijinalden alıntı: cskn20

Arkadaslar yeni ev kuruyorum bir aydir bu makinanin fiyatini arastiriyorum ama 1500 tl alti bulamadim siz nerden aldiniz yardimci olun lutfeen

ben hatay antakya da bir kaç profilo bayini arayıp fiyat aldım. netten daha uygundu çoğu. üründen fazla yok.onun için pazarlık şansınız artıyor. ben 1400 tl ye aldım. fakat ilk aradığım bayi 1500 tl istemişti. iki gün sonra almaya gittim.cihazın bittiğini teşhir ürününü bile sattıklarını söylediler 1500 tl kampanya fiyatı dedi. daha sonra diğer bayilere sordum ve 1400 e aldım. ilk bayide ürünün bitmiş olması işime geldi anlayacağınız. tavsiyem bulunduğunuz ildeki ve dışındaki illerdeki bayilere de telefonla ulaşıp fiyat alın. kargoyla gönderebilirler diye tahmin ediyorum.
    bu arada makineden gayet memnunum. sessiz çalışıyor,temiz yıkıyor,şık ve sade bir görüntüsü var. nette ve profilo sitesinde resimleri var. 1200 devirde sıkma yaparken bir video paylaşmıştım. ona bakabilirsiniz. bu fiyata bu özelliklerde alınabilecek en iyi makine bence.

Ilginiz icin tesekkurler videonuzu izledim sessiz bir makina insallah uzun omurlu olur denizlideyim bayileri dolastim ama dugun mevsimi oldugundan olsa gerek hep yuksekten ucuyorlar gittigidiyorda var urun 1500 tlye falan geliyor %5 indirimle +100 bonus ucretsiz kargo ama bulabilirsem bayiden almak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• profılo bayım.com sitesınde 1376 tl sizce güvenılırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cskn20

profılo bayım.com sitesınde 1376 tl sizce güvenılırmı

site sanırım profilo marka ürünlerin internet üzerinden tek yetkili satıcı olduğunu söylüyor. bunu profilo müşteri hizmetlerini arayıp teyid edin. bir de ürünü yetkili satıcı,bayi dışında bir yerden almayın. yine müşteri hizmetlerinden bulunduğunuz ilin yetkili satıcılarını sorun. ben öyle yapmıştım. profilo internet sitesinde çıkmıyor. o yüzden müşteri hizmetlerini aramıştım.
  • Motoru invertör motormu acaba?
    Birde yıkama seçenekleri yeterlimi?
  • Silentplus motor teknolojisi. Seçenekleri bize yetiyor.

• quote:

Silentplus motor teknolojisi. Seçenekleri bize yetiyor.

Silient motor invertör mü oluyor yani?
  • İkiside yeni nesil sessiz motor. Aynı.

• quote:

İkiside yeni nesil sessiz motor. Aynı.

Çok teşekkürler. Bu yeni nesil motoru her marka farklı isimlerde kullanıyor. Benim bildiğim invertör olunca diğer isimler ne olduğunu bilemedim. Sağolun. 1201 artık benim listemdede var. Ayrıca çektiğiniz videoyu da izledim. Gerçekten sessizmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devecibakar -- 4 Ağustos 2014; 9:55:55 >
  • Bende aldım bu modele benziyo ama tam.modelini hatırlamıyorum su an gümüş renk 1.150 TL (: cuma teslim olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HP. -- 4 Ağustos 2014; 18:35:04 >
  • siz nasıl 1500 e bayiden aldınız bu makineyi ya. aradan 1.5 ay geçmiş şimdi bayier 1700den aşağı inmiyor. ki normalde 1800 diyorlarda iki kelamla 1700e indirebildik.

hele birisine diğer bayi şu fiyatı verdi diyorum, ordan al o zaman diyor. fiyatı ne kadar diyorum, o pahalı diyor. yav sana ne parasını verecek olan benim. uzaktan fakir mi gözüküyoruz nedir anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 26 Ağustos 2014; 17:41:38 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.