Şimdi Ara

cm stacker için yan fan?????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • coolermaster cm stacker 810 modelinde yanda yaklaşık 25 cm lik hava girişi sağlayan bir ızgara bulunmakta...

bu ızgaraya bir fan takılması acaba mümkün olur mu?

olur ise hangi fanı seçmek lazım?

bilgi için teşekkürler

not:cm stacker için şeffaf yan kapak piyasada satılıyor mudur?

• yan kapak forumda bir ara satılıyordu ama ne alemde hala satılıyor mu bilmiyorum.

biraz araştırmayı dene...

ayrıca yana fan takarsın ama ayrıca fan olarak satılmıyor armorun yan kapağından alıp fanını çıkarıp oraya yerleştirmen gerekecek...
  • CM cross flow fan
  • bu linkte bir fan var.silent diyor (19db)

yan kapağa uyabilir gibi sanki?

http://www.frozencpu.com/products/5306/fan-260/250mm_Silent_LED_Case_Fan_-_Blue.html?tl=g36c15s566#blank
  • Dostum sana bir soru kasandan memnun musun? tavsiye edermisin yani?
  • kasa dan memnuniyet konusunda genişlik,montaj,vs. gibi faktörleri iyi...

ancak tek sıkıntısı psu yeri altta ve anakarta giden güç kablosu ucu ucuna yetişiyor.
    hatta ac pro7 fan koyunca yetişmez diye korktum ama 3 kağıt yaptım,kabloyu ekran kartı ile anakart arasından çektim.fanın yanından dolaşıp anca yetti....

not:bir de ağırlık bakımında epey ağır,içi doluyken kasayı biryerlere götüreyim dersen çok eziyet oluyor....
  • tam 3 senedir stacker kullanıyorum benimki eski modeli ilk türkiyeye geldiğinde getirtmiştim.
    Arkadaşın dediğine katılıyorum kasa çok ağır çünkü iskeleti çelikten ama inanılmaz sağlam

Yurtta sağlamlık testi yaptık

Yaklaşık 4 kişi kasanın üstüne oturduk herhangi bi en ufak bozulma olmadı yani anlayacağınız çelik sayesinde 95+85+80+bide ben 78 kiloyu rahatlıkla taşıdı nası 4 kişi oturdunuz diye sormayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.E.B Sup -- 16 Mart 2007; 13:08:01 >
  • Tşşkkr bende ksayı el arabası ile taşımıştım bilgisayarcıya lazım olunca kimseyi bulamıyorsun ark. Hjm onuda sölediğin iyi oldu psu yu sorucaktım ben bir yazarken bir şey unutmuşum gibi gelmişti hatırlattığın iyi oldu. BU kasa değil çelik karkas yapı mübarek deseene (x-clio kasaları bilen varmı?)
  • x-clio dan bir arkadaşıma aldık.

ben kasayı montajsız halde gördüm.büyüklük olarak fena değil.
    arka ekzoz olarak 120 lik fan taktı.asus p5b anakart sayesinde fan hızlarını silent yaptı(fanlar azcık sesliymiş).kasadan memnun yinede .işlemci e6300 var.2500-2700 mhz arası çalışıtırıyor.big tyhpoon cpu fanı var.
    sıcaklıklar 55 dereceler civarında load da...

not:bu arada bizim stacker ların yan kapağında 80*80*25 yuvası var.

yuvaya coolermaster bir fan taktım.sıcaklıklarım hiç değişmedi.

etkisi sıfır oldu yani.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cs-memati -- 20 Mart 2007; 13:19:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.