Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

CM masterbox lite 5 kasa sorunu hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
39
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> CM masterbox lite 5 kasa sorunu hk.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    138 Mesaj
    merhabalar.bu kasaya sahip herkesin muzdarip olduğu konudan ben de payımı aldım.kasada hava akışı yok denecek kadar az.ön kapağı kesip biçtim hallettim.orada sıkıntı yok.fakat kasanın üst kapağına fan takmak istiyorum 2 adet.kasanın üstünü matkapla delip 2 adet egzos fanı koysam sizce bir yararı olur mu ?

|
    |
    merhaba
    cooler master ın son dönemdeki kasalarının hem malzeme kalitesi hemde tasarımları kötü özellikle masterbox lite 5 modeli. bu modeli alanlar ön kapağı çıkartıp kullanıyorlar o derece kötü yani hava akışı. anlamadığım olay 1 tane 12 cm fan dahi olsa üst en arka tarafa doğru yerini bırakabilirlerdi. öndende yeterince hava akışı olmayınca arkadaki tek 12 cm fan yeterli gelmez. siz üst en arkaya doğru 1 adet 14 cm fan yeri ayarlarsanız daha iyi olur. üstte ortalara doğru koyulan fanlar genelde önden üfleyen fanların hava akışı arka tarafa ulaşmadan dışarı atıldığı için yine soğutma başarılı olmuyor.siz kasayı satın alırken "masterbox mb511 mesh" kasa varmıydı bilmiyorum ama tercihinizi bundan yana kullanabilirdiniz.
    * Cooler Master Air MA410P 120mm RGB * XIGMATEK 80PLUS 700W * Creative Sound Blaster Audigy Rx 7.1
  • Teğmen
    138 Mesaj

Teşekkür ediyorum yorumunuz için. Ben bu kasayı araştırmadan aldım ne yazık ki.Dark markasının guardian modeli hoşuma gitti açıkçası. Ama bir yandan da phanteks p400A modeli var. Bunlardan birini alacağım. Bu kasayla uğraşamam daha fazla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    cheetah_first kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    100 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jarnvior

Teşekkür ediyorum yorumunuz için. Ben bu kasayı araştırmadan aldım ne yazık ki.Dark markasının guardian modeli hoşuma gitti açıkçası. Ama bir yandan da phanteks p400A modeli var. Bunlardan birini alacağım. Bu kasayla uğraşamam daha fazla.
    rica ederim. phanteks p400A iyi bir seçim olur. kolay gelsin...
    * Cooler Master Air MA410P 120mm RGB * XIGMATEK 80PLUS 700W * Creative Sound Blaster Audigy Rx 7.1
  • Teğmen
    138 Mesaj

Teşekkür ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    cheetah_first kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
Masal
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,277
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.