Şimdi Ara

## Club3D Radeon HD 2900Pro Modelini Duyurdu ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence AMD-ATİ kendini affettirmek için bu yola başvurdu
  • Off be Bizim XT ler Elimizde Patladı Desenize
  • Crossfire a bi adam daha yakın hissettim kendimi yaw uyku tutmaz artık beni Ekimde çıkacak anakartlala birlikte off off
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kumandan

quote:

Orjinalden alıntı: CeOfFuture

...ama 250 dolar ne demek abi en ucuz 8800gts den 100 ytl daha ucuz nerdeyse

Nvidia altta kalırmı acaba fiyat indirimi yoldadır bence

Sorunlu karta fiyat indirip yapsa ne olur bunda sorna yapamasa ne olur 320 mb gts rakipsizdi F\p olarak ama artık deil aynı fiyata olsa bile 2900 pro war artık ve üstelik 2900 xt 320 mb lık gts den pahalı olmasın rağmen bi çok kullancı tarafıdna yinede ATi tercih edildi...

• quote:

Orjinalden alıntı: fx57

HIS Radeon HD 2900 Pro için 250$'lık (yurt dışı) fiyat etiketinden bahsediliyor. Tabi marka ve model sayısı arttıkça daha uygun fiyatlı çözümlerde çıkacaktır.

o 250$ kdv,ödv,ogs,tps vs. eklene eklene gelir bizim ülkemize tahminimce
  • valla tam tahmin ettiğim gibi

kısmetse Türkiyedeki ilk testlerden sonra bende alıyorum.

x1950pro efsanesinden sonra ksımetse ikinci efsane geliyor
  • quote:

## Club3D Radeon HD 2900Pro Modelini Duyurdu ##

512-bit bellek veri yoluna sahip olan ekran kartı üzerinde 512MB GDDR3 bellek te yer alıyor.

Kutu üzerinde, 512MB GDDR3 , 256 BIT ! yazıyor dikkat ederseniz, Club 3D'nin kutusuna, nasıl iş bu? bir firma 512Bit, bir firma 256Bit mi çıkaracak? var bir karışıklık ama kartlar çıksın göreceğiz kaç bit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavenWards -- 25 Eylül 2007; 20:50:50 >

• evet çok entresan bir detay
  • Evet enteresan... Bana enteresan gelen bir diğer noktada kartın fiziksel görüntüsü...HDMI çıkışlarının o açıdan gözükmemesi normal mi?
  • sanırım bu resim photoshop ürünü
  • quote:

quote:

HIS Radeon HD 2900 Pro için 250$'lık fiyat etiketinden bahsediliyor. Tabi marka ve model sayısı arttıkça daha uygun fiyatlı çözümlerde çıkacaktır.

bu fiayata olursa aglamak istiyorum

hocam varya HIS Radeon HD 2900 Pro 250$ çıksa varya süper olur.benim için ATİ=HIS
    tabiki palit,msı,powercolor çok daha uygun fiyatlarla satılacaktır.
    en pahalısı tabiki asus olacaktır.

• 200 $ ın altına indiği an alırım... hiç düşünmem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: spiritc85

quote:

quote:

HIS Radeon HD 2900 Pro için 250$'lık fiyat etiketinden bahsediliyor. Tabi marka ve model sayısı arttıkça daha uygun fiyatlı çözümlerde çıkacaktır.

bu fiayata olursa aglamak istiyorum

hocam varya HIS Radeon HD 2900 Pro 250$ çıksa varya süper olur.benim için ATİ=HIS
    tabiki palit,msı,powercolor çok daha uygun fiyatlarla satılacaktır.
    en pahalısı tabiki asus olacaktır.

Atinin en pahali partneri her zaman His olmuştur. Asus bile His kadar insafsiz degildir

• Evet ilginç 256 bit yazması. Fx57 bizi kısa zamanda bilgilendirir umarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: f@Zus

Evet ilginç 256 bit yazması. Fx57 bizi kısa zamanda bilgilendirir umarım.

abi bilgilendirimi var
    gormedin mi testi
  • Nihayet X300 den beni kurtaracak kart çıktı Uzun zamandır fiyat olarak makul, performans olarak orta-üst seviyede ve HD uyumlu bir kart arıyordum. Hatta geçen hafta 8600 GT sonic+ almaktan sırf bu kartı görmek için vazgeçtim. İyi de etmişim sanırım. Oyun testlerinde 8800GTS in biraz gerisinde kalsa da, bence bu ati nin suçu değil Nvidia nın başarısıdır. Sonuçta ikiside başarılı kartlar, umarım diğer markalar da 2900Pro ları çıkarır ve daha sağlıklı testler görürüz.

HD konusunda ati nvidia ya göre biraz daha titiz çalışıyor, sırf bu yüzden bu kart tercih sebebim olacak. Fakat bütün serilerini oynadığım ve 2008'de son serisi çıkacak olan Splinter Cell' in Nvidia kartlarda daha performanslı olması benim için handikap. Bir türlü full detay açıp oynayamadım şu oyunu gitti

• Bence adamlarin kafasi karisik

512 bit - 256 bit - 128 bit arasinda kalmislar.

Kaynak : Club3d web sitesindeki urun pdf'i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aspart -- 25 Eylül 2007; 22:00:02 >

• quote:

Orjinalden alıntı: The_MAD

Evet enteresan... Bana enteresan gelen bir diğer noktada kartın fiziksel görüntüsü...HDMI çıkışlarının o açıdan gözükmemesi normal mi?

Bu da HIS'in 2900Pro su..Bunda da DVI cikislari gorunmuyor.Belki de aci biraz degisince gorunemeyebiliniyor olabilir..Ama tam emin degilim tabii ki

• gelsin bir bakalım. tr'de fiyatı ne kadar olacak acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: sewger

bu kartın geleceği çok parlak zamanla çok daha iyi olacaktır amd istediği hedefe ilk bu kartla ulaşır
    rop ve tmu üniteleride kırpılacaktı eğer aynıysa 2900xt nasıl satılacak?ufak bir hızaşırtma ile 2900xt performansına ulaşabiliyor acaba neden böyle birşey oldu o zaman 2900xt ler elde kalmazmı?

iyide senin bildiğini ve yaptığın oc u kaç kişi bilip yapıyor... default ayarlarda kullanılan ekran kartı sayısı çok çok daha fazla.. hatta oc nedir bilmeyenlerin sayısı bilenlere göre kat kat daha fazla... adam bilgisayarcıya girecek oyun oynamak için iyi fakat ekonomik bir ekran kartı almak isteyecek bilgisayarcıda f/p oranını iyi bildiğinden bu kartı verecek.. ama adam oc yapmayacak... çok parası olupta oc nedir bilmeyenler için ise 2900xt hazırda bulunacak... ki zaten bunların sayısı daha çok..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.