Şimdi Ara

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
782
Cevap
26
Favori
33.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

arkadaşlar içinizde ödeme alan var mı. yatırım yapmayı düşünüyorum 500-1000 lira aras ile başlamayı düşünüyorum. ama 2 gün sonra tası tarağı toplayıp gitmesinler

2014'ten beri varlar, ama son zamanlarda kazı işi daha karlı hale geldi. Gitme ihtimalleri de var. Böyle durumda gideceklerini sanmıyorum çünkü bitcoin çok güzel bir yerde duruyor ve yavaş yavaş artıyor. Bitcoin çok büyük bir düşüş yaşamazsa mining sitesinin kapanacağına ihtimal vermiyorum.

Şu anda 300dolarlık bir yatırım kendini 2 ayda amorti ediyor. Aşağıda hesaplamaların ilki hesap makinası ile diğeri ise hashflare hesaplaması , komisyon ve bakım ücretleri %20 gibi bir seviyede)

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE

Donanımhaberin resim yüklemesi nasıl halen çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exodusium -- 16 Aralık 2017; 14:0:0 >

• 1.1 th/s ile başladım, gidişata göre artırmayı düşünüyorum, hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • exodusium kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Arkadaşlar 2 th/s ile girsem, yılda kaç btc gelir, yardımcı olabilir mısınız?

http://profit.hashflare.eu/en/ buradan hızlıca hesaplanabiliyor ama kesin sonuçlar içinhttps://www.coinwarz.com/calculators/bitcoin-mining-calculator

• Hayırlı olsun arkadaşlar hepinize, hepimize bol kazançlar :) günde 3.5 dolar civarı kazım yapıyor benimki şu anda , 1.28 th/s hız ile. Günlük 0.02 th ekleme yapıyorum. 1-1.5 ay bu şekilde ilerlerse 1.6 th/s gibi bir hıza erişecegım gibi görünüyor. Sonrası cebe :)

• Arkadaşlar dün başladım bu işe 1.1 th/s ile ama hiç bakiye gözükmüyor hala "0" neden?

• quote:

Arkadaşlar dün başladım bu işe 1.1 th/s ile ama hiç bakiye gözükmüyor hala "0" neden?

24 saatte bir payout alıyoruz. Satın almanın üstüne 24 saat geçince bakiye görünür olur. Her 24 saatte bir o günün hasılatı yatar hesabınıza.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deranzo

quote:

Arkadaşlar dün başladım bu işe 1.1 th/s ile ama hiç bakiye gözükmüyor hala "0" neden?

24 saatte bir payout alıyoruz. Satın almanın üstüne 24 saat geçince bakiye görünür olur. Her 24 saatte bir o günün hasılatı yatar hesabınıza.

Hocam 24 saat geçti, 13.56 da ödeme yapmışım dün ama hala bişey Yok, neden böyle

Edit: ilk bakiye yattı 0.00014193 btc :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SacredDivinity -- 17 Aralık 2017; 14:50:36 >
  • Arkadaşlar scrypt kazım gücünün farkı nedir sha ya göre

• quote:

Arkadaşlar scrypt kazım gücünün farkı nedir sha ya göre

Etherium üretimi için o arkadaş ama geri dönüşü 200 günden fazla... Ben etherium üretirim kenarda dursun dersen alabilirsin, ama kısa vadede kazançlı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exodusium -- 17 Aralık 2017; 16:48:15 >
  • 17.12.2017 saat 06:00 da bende 525 dolar karşılığında 3.5 TH/S satın aldım. hesaplamalarıma göre 2 ayda verdiğim paranın geri dönüşü oluyor. eğer umduğum gibi olursa 15000 dolar karşılığında 100 TH/S satın alacağım. 100 TH/S ayda yaklaşık 7500 dolar gibi bir kazanç getiriyor. buda yaklaşık 2 ayda verdiğiniz paranın geri dönüşü demek. kalan 10 ayda ortalama olarak 5000 dolar (kazım zorluğu ve benzeri sebeblerden ötürü) kazandığınızı varsayarsak 50000 amerikan doları eder en kötü senaryo ile :)

gelişmeleri ve tecrübelerimi bu başlık altında paylaşmaya devam edeceğim bol kazançlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: empuic

17.12.2017 saat 06:00 da bende 525 dolar karşılığında 3.5 TH/S satın aldım. hesaplamalarıma göre 2 ayda verdiğim paranın geri dönüşü oluyor. eğer umduğum gibi olursa 15000 dolar karşılığında 100 TH/S satın alacağım. 100 TH/S ayda yaklaşık 7500 dolar gibi bir kazanç getiriyor. buda yaklaşık 2 ayda verdiğiniz paranın geri dönüşü demek. kalan 10 ayda ortalama olarak 5000 dolar (kazım zorluğu ve benzeri sebeblerden ötürü) kazandığınızı varsayarsak 50000 amerikan doları eder en kötü senaryo ile :)

gelişmeleri ve tecrübelerimi bu başlık altında paylaşmaya devam edeceğim bol kazançlar.

Hayirlisi hocam.

• Genesis Monero satışa açık şu anda sadece. Monero nasıldır, geleceği, yatırımları var mı?

Yatırım yapmaya değer mi Moneroya?

• Hocam hayırlı olsun, paylaşım yaparsanız çok sevinirim. Reinvest düşünüyormusunuz? Yoksa roi bekleyip çekip, kâr ile mi devam edeceksiniz?

Bol kazançlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Genesis Monero satışa açık şu anda sadece. Monero nasıldır, geleceği, yatırımları var mı?

Yatırım yapmaya değer mi Moneroya?

Hocam benim mantığıma göre btc bu piyasanın altını . Altın kazıp bir kısmı ile alt coinlere yatırım yapmak daha mantıklı geliyor. Win win diye düşünüyorum. Hem btc değer kazanıyor , hem alt. Hem de risk dağıtılmış oluyor .

• Merhabalar bende cok abartmadan bir yatırim yapmayı dusunuyorum ama su ths olayıni anlamadım biz kendimiz mi ayarlıyoruz yoksa yatirdigimiz ucrete gore mi ayarlanıyor yatirdigimiz parayi istedigimiz zaman cekebiliyor muyuz yoksa vade sistemi mi var tesekkurler

• Ya bu nasıl iş, sabah 3.22 usd idi 1 günlük kazanç şimdi 3.07 ye kadar indi, yıllıkta 400 dolar filan indi, btc de düşmüyor halbuki, neden böyle oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: mbc32amg

Merhabalar bende cok abartmadan bir yatırim yapmayı dusunuyorum ama su ths olayıni anlamadım biz kendimiz mi ayarlıyoruz yoksa yatirdigimiz ucrete gore mi ayarlanıyor yatirdigimiz parayi istedigimiz zaman cekebiliyor muyuz yoksa vade sistemi mi var tesekkurler

Ne kadar th/s gücü istiyorsan okadar fazla para yatırıyorsun hocam

• quote:

Ya bu nasıl iş, sabah 3.22 usd idi 1 günlük kazanç şimdi 3.07 ye kadar indi, yıllıkta 400 dolar filan indi, btc de düşmüyor halbuki, neden böyle oluyor?

Pool ayarları ile oynadıysanız olabilir o durum, daha optimum bir ayar ile deneyin. Ben %50 antpool, %50 f2pool olarak kullanıyorum. En mantıklısı bu gibi su anlık.

• Deranzo kullanıcısına yanıt
    reinvest düşünmüyorum şimdilik :)

kazandığım parayı kullanacağım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.