Şimdi Ara

CLIXSENSE REKLAM TIKLAYARAK PARA KAZANMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Clixsense ' e üye olmak için tıklayınız

Merhaba Arkadaşlar,

Ben konuyu ilk açan kişi olarak bir zamanlar çok iyi bir makale yazmış ve oldukça iyi sıralarda google da insanalara ulaşmayı başarmıştım. Ancak sitemi kapatıp yeni bir sisteme geçince uzun süredir bir aktiflik içinde değildim.

Ve bu süre zarfında clixsense.com a girdiğimde toplam 150$ kazandığımı görmekteyim. Ve sadece 4 adet Aktif alt üye ile bu rakamı elde etmişim. Aşağıda yeni makale linkim ve hazırlamış olduğum video ile detaylıca sistemi anlayabilir. Söylediklerimin doğruluğun tespit edebilirsiniz.

Makale ->http://kodmedya.com/webhaber/Clixsense-com-ile-Reklam-Tiklayarak-Para-Kazanmako

Video ->https://youtu.be/fbM58SfVC20

Teşekkürler,
    Bol Kazançlar

Eski Forum Yazım Alt Taraf

Reklam tıklayarak para kazanmak bu kadar kolay mı deselerdi inanmazdım ve de güvenmezdim fakat bugün clixsense sitesine girip üye olduktan sonra ve site ile ilgili araştırmalarımdan sonra tamamen güvenilir olduğunu ve de hatırı sayılır ölçüde para kazanıldığına şahit oldum.

Sitenin 2007 yılından beri aktif olduğunu ve sorunsuz ödeme yaptığını öğrenince nasıl önceden bu siteyi duymadığıma inanamadım...

Ayrıca clixsense Türkler için forum sayfası açmış. Orada her türlü bilgiyi bulabilir ve ödemelerin yapıldığı kullanıcıların paylaşımlarına erişebilirsiniz.

Siteye üyelik tamamen ücretsiz yani sizin herhangi bir kaybınız olmayacak.

Kendinize ekstra bir gelir arıyorsanız ve internet de boş boş dolaşmaktan başka bir şey yapmıyorsanız aynı işlemi yaparak clixsense de para kazanabilirsiniz...

Siteye üye olduktan sonra öğrendiğiniz bilgilerle ve yapacağınız clixsense hakkındaki araştırmalarla kesinlikle bu olaya daha sıcak bakacağınıza emin olabilirsiniz.

Aşağıdaki linkten siteye girebilir ve üye olabilirsiniz...

- - - Clixsense ' e üye olmak için tıklayınız - - -

Bol Kazançlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bmkod -- 27 Ocak 2017; 21:56:22 >

• miktar çok küçük artıyor mu bari?
  • lvnt99 L kullanıcısına yanıt
    Miktar küçük olarak görünüyor ancak 8 basamaklı alt üye yapısı ile yüksek miktarda kazanç sağlayabilirsiniz.

Ayrıca verilen task ve offer seçeneklerinden de daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.
  • Linkin referans linki olduğunu da belirt bari.
  • Rabelisa kullanıcısına yanıt
    linkin referanslı olmasının karşı tarafa ne gibi bir zarar var.

Sonuçta direct referanssız olduğunda da aynı kazancı sağlayacak ve otomatik sponsor atanacak.

Sonuçta insanlarla boş zamanlarında kazanç sağlayacakları bir kapı tanıtıyorum ve burada kendi refli linkimi sunmayıda hak ediyorum sanırım. Burada katılıp üye olmak yada üye olmamak onlara kalmış bir durum.

Reklam tıklayarak para kazanmak bu kadar kolay mı deselerdi inanmazdım ve de güvenmezdim fakat bugün clixsense sitesine girip üye olduktan sonra ve site ile ilgili araştırmalarımdan sonra tamamen güvenilir olduğunu ve de hatırı sayılır ölçüde para kazanıldığına şahit oldum.

Sitenin 2007 yılından beri aktif olduğunu ve sorunsuz ödeme yaptığını öğrenince nasıl önceden bu siteyi duymadığıma inanamadım...

Ayrıca clixsense Türkler için forum sayfası açmış. Orada her türlü bilgiyi bulabilir ve ödemelerin yapıldığı kullanıcıların paylaşımlarına erişebilirsiniz.

Kendinize ekstra bir gelir arıyorsanız ve internet de boş boş dolaşmaktan başka bir şey yapmıyorsanız aynı işlemi yaparak clixsense de para kazanabilirsiniz...

Siteye üye olduktan sonra öğrendiğiniz bilgilerle ve yapacağınız clixsense hakkındaki araştırmalarla kesinlikle bu olaya daha sıcak bakacağınıza emin olabilirsiniz.

Bol Kazançlar...

Merhaba Arkadaşlar,

Ben konuyu ilk açan kişi olarak bir zamanlar çok iyi bir makale yazmış ve oldukça iyi sıralarda google da insanalara ulaşmayı başarmıştım. Ancak sitemi kapatıp yeni bir sisteme geçince uzun süredir bir aktiflik içinde değildim.

Ve bu süre zarfında clixsense.com a girdiğimde toplam 150$ kazandığımı görmekteyim. Ve sadece 4 adet Aktif alt üye ile bu rakamı elde etmişim. Aşağıda yeni makale linkim ve hazırlamış olduğum video ile detaylıca sistemi anlayabilir. Söylediklerimin doğruluğun tespit edebilirsiniz.

Makale ->http://kodmedya.com/webhaber/Clixsense-com-ile-Reklam-Tiklayarak-Para-Kazanmako

Video ->https://youtu.be/fbM58SfVC20

Teşekkürler,
    Bol Kazançlar

Eski Forum Yazım Alt Taraf

Bol Kazançlar...

• Merhaba arkadaşlar,
    İnternetten para kazanma olaylarını biraz araştıran varsa en güzel yöntemin reklam siteleri olduğunu görmüştür.Bunların
    içinde en güvenilir olan tartışmasız Clixsense diyebiliriz.Reklam sitelerini ziyaret ederek,anket doldurarak,görev yaparak veya
    telefona uygulama indirerek bile para kazanabiliyorsunuz.Ayrıca clixgrid denen oyunla yine reklam izleyerek 10 dolara kadar para kazanmak
    mümkün(ancak bu oyunda para kazanmak biraz zor).Bu sitede aylık uğraşırsanız eğer 20-30 doların üstünde para kazanmak mümkün.
    Referans sistemiyle kazancınızı arttırabilirsiniz.Benim ref linkimden üye olursanız premium hesap olmanıza yardım edebilirim.
    Referans linkim:
    http://www.clixsense.com/?10870159
    Premium hesap olunca haliyle kazancınız artacaktır.
    Aklınıza takılan birşey olursa sorabilirsiniz yardım ederim.
    Mail adresim sanaahmet15@gmail.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.