Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: damonbounce

turbox izlenimlerin için tşkler.kısaca eskiyi deiştirmek gerekiyosa alınabilir.ama sırf bundan almak için deiştirmeye gerek yok kanısı çıkıyor.
    brkcad34 katılıyorum.ben de iki gündür 200ün üzerinde yol yaptım. hiç de yorucu değil .hatta kaymak asfaltta camları da kapayarak giderken arabadan ses gelmiyor.bulutların üzerinde gittiğimi sandım bi an.tıkırtı mıkırtı yok.gayet de konforlu.
    ha bi de sağdan kamyon takip etme olayı ne ki anlamadım? ben sol şeritte sellöktör çaka çaka sol elim ağrıyor.zor atıyolar kendilerini sağ şeride
    işte başarılı olan hep böyle kıskanılır.fiat skoda chevrolet hyundainin de bu tarz arabaları var ama liderleri symbol olduğu için çok eleştiriyolar.eee en tepede olmak zor tabi

Bazıları bu araba için "ancak sağ şeritten kamyon takip eder" diye yorum yapıyor da.
  • Yeni Symbol ile ilgili izlenimlerin için teşekkürler TURBOX. İzlenimlerinin çoğunu katılıyorum. Arabayı dün trafikte de gördüm. Gayet hoş geliyor göze. Ama yine de bir iki yıl geçmesi lazım ki bazı olumsuz yönleri rayına otursun iyicene. Şu an değil ama ileride almayı düşünüyorum.
  • @brkcad34

Görüşlerinize katılıyorum. Yeni Symbol, 1-2 yıl sonra daha olgunlaşacak ve belki ufak bir makyaj operasyonu geçirecektir. O zaman düşünülebilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

Turbox hocamın yorumlarına bakılırsa pek iç açıcıcı değil yeni symbol?
    Yani köklü bir değişikliğe neden gidilmemiş ki? bu arada Renault neden bu kadar hızlı kasa değiştiriyor

Yeni Symbol, esasında çok karamsar değil. Sadece biraz olgunlaşmasına ihtiyaç var. Diğer yandan, Symbol çok sık kasa değiştiren otomobil değil. İşte kronolojisi:

* 1999 Sonbahar-- Faz-I'in tanıtımı ve satışına başlanması (Symbol'ün Doğuşu)

* 2002 İlkbahar-- Faz-II'in tanıtımı ve satışına başlanması (Makyaj)

* 2004 Sonbahar-- Faz-III'ün tanıtımı ve satışına başlanması (Makyaj)

* 2006 Sonbahar-- Faz-IV'ün tanıtımı ve satışına başlanması (Makyaj)

* 2008 Sonbahar-- Yeni Symbol'ün tanıtımı ve satışına başlanması (Kasa Değişikliği)
  • Bu arada Fazlar ne oluyor ?
  • quote:

Bu arada Fazlar ne oluyor ?

Her kasanın makyajlamasına "Faz" adı veriliyor.
  • Kusura bakma bilmediğimden soruyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: brkcad34

Bazıları bu araba için "ancak sağ şeritten kamyon takip eder" diye yorum yapıyor da.

950 kg ağırlığında kasaya ve 75 BG gücünde çok nokta enjeksiyonlu bir motora sahip araç neden sağ şeritten takip etsin ki? Bunu yazanlar Symbol'ün ya performansını bilmiyorlar ya da bildikleri halde karalamak için bu yorumları yazıyorlar. Bence, Symbol'ler gayet iyi bir performans sunuyor..
  • quote:

Kusura bakma bilmediğimden soruyorum

Ne demek? Paylaşa paylaşa bilgi birikimimizi arttıracağız.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_26605842/tm.htm

Burada Clio Symbolu göremedim bakarmısınız arkadaşlar
  • quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_26605842/tm.htm

Burada Clio Symbolu göremedim bakarmısınız arkadaşlar

Evet ben de göremedim. Oylamada, küçük sınıf sedan kasalara yer verilmemiş
  • bugun 2 tane 25 kiloluk su kabını doldurtmaya gittim(içme suyu) doldurttum bidonun birini arka sağ ayak koyma yerine öbürünüde arka sol ayak koyma yerine koydum.eve bi geldim bidonları indiricem şofor koltuğunun arkasındaki bidon 10kiloya yakın suyu halıya, koltuğun altına , şofor paspasının altına kadar akıtmışsol taraf komple su oldu en nefret ettiğim şey arabanın içinde su görmeksüngerle falan çektirdim iyice suyu.şofor paspasının altındaki halıyı ve en alttaki süngeri kaldırdım havalandırdım da hala ıslak nası kurutucam ben bunu arkadaşlar ya
  • @damonbounce

Öncelikle geçmiş olsun. Sünger, dökülen suyu emdirme için yeterli olmayabilir. Islak kuru ve yüksek vakumlu halı yıkama makinası yardımcı olacaktır. Oto kuaförlerde bu tip makinalar mevcut. Vakum işlemi yapıldıktan sonra, mümkün nispet aracın içini havalandırın, aksi taktirde koku yapacaktır.
  • Galiba ön koltukların altında halı züerinde tapa gibi bir şey var. Onu açık bırak eğer varsa. Bende Pazar günü arabanın içni süpürürken fark ettim ama tam olarak bakmadım. Eğer onlar tapaysa, onları açık bırak. Ve bence de Turbox'un fikrini uygula.
  • Geçmiş olsun arkadaşım.. suyuu iyi temizlemen gerekiyor... aksi taktırde kokuda yapabılır..
    Turbox hocamın dedıgı gıbı oto kuaforlerınde guclu kurutma makınaları bulunuyor.. guzelce temızlet bence
  • saolun beyler..vakum makinesi işe yaramadı arkadaşlarsebebi de halının altında orjinal sünger olması
    halıyı kaldırdım, orjinal süngerini de çıkarttım getirdim eve kurutmaya..halının altına da soktum saç kurutma makinesini çektim evden arabaya kadar kablo 1 saat kadar kuruttum.15 dk kadar da havalandırdım.daha havalandırmaya devam ediyordum ki yağmur başladı ama sonuçta kuruttum
    aman arkadaşlar bu da bize tecrube oldu su mu taşımayın mümkünse başıma geleni gördünüz.çok uğraştırıyor. çürümeye yol açmasını da geç içeride bulunan suyun buharlaşarak elektronik tertibata zarar verme riski de var
  • sessiz@sağlıkçı ; Hayırdır, arabayı değiştirmekmi istiyorsun?

http://forum.donanimhaber.com/m_26915151/tm.htm

damonbounce; arabanın içinde bir kere su taşıdım ama senin ki gibi dökülmemişti ve bir kaç damla dökülmüştü. O yüzden bagajda taşıyorum. Hatta bizimkiler de dikdörtgen şekilde çukur bölge var, oraya koyup taşıyorum. Zaten babamın mezarını ziyaret'e giderken taşırım suyu da.
    2 yıl önce Görele'de 2 koca bidon su taşımıştım. O yıl su sıkıntısı vardı. Bagaja epey dökülmüştü su. Halı ıslanmıştı. Allah'tan yaz dı ve halıyı çıkarıp kurutmuştum. Bagajı da iyicene temizlemiştim. 1-2 saat açık bırakmıştım ve kurumuştu.
  • @damonbounce

Hadi geçmiş olsun. Bize de ders olsun. Başa gelmedikten sonra, bilinmiyor.
  • @Sessiz@Saglıkcı

Hyundai Era ve Renault Symbol ile ilgili;

quote:

Arkadaşlar bu iki araç arasında seçim yapmak isteseniz hangisini seçerdiniz ?
    Donanım,yakıt,konfor,servis gibi seçenekleride göz önünde bulundurarak...
    Yorumlarınızı merakla bekliyorum

açtığınız başlığa baktım. Ben de sormak istiyorum. Hyundai Era alma düşünceniz mi var?
  • Biraz resim ekleyelim de başlığımıza renk gelsin.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.