Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (257. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu koray hocam bu çalkalanma sesini çok dert etme boşver . sudur çalkalanır.ses de yapar.bırak sesi dert etmeyi.aracının tadını çıkar.
  • bakın mesela çok su içince yolda yürürken midenizden çalkantı sesi geliyor diye ben hastayım diyor musunuz.doktora gidiyor musunuz.
    depodaki çalkantı da öyle işte.ya çalkalanacak yakıtımıız olmasaydı.

ALLAH BİZLERİ AÇLIKLA , SYMBOLLERİMİZİ DE BOŞ DEPO İLE ISLAH ETMESİN.
  • dargüla hocam ses duymamak için sıfır araç alıyoz ama yinade ses duyuyoruz. siz bu sesle yaşamaya alışmışınız :) umarım bende alışırım. alışamasamda cd çaların sesini biraz açarım sesi duymam napayım.
  • Bu sesleri çok fazla kafaya takmamak lazım. Daha pahalı araçlarda da olan birşey. O sebeple bozmayın moralinizi :)
  • arkadaşlar az önce symbolü park ederken ewet depodan çalkalanma sesi geliyor depo yarıda ve o sesi ilk defa duydum :D
  • Symbolümde genelde 10-15 litre benzin olur ben hiç duymuyorum bu sesi
  • İyi akşamlar symbolcü arkadaşlar...
    Yeni symbol sahiplerinin araçlarını kullanmaya başladıklarında ilk farkına vardıkları çeşitli yerlerden gelen tuhaf tıkırtı ve sesler oluyor anlaşılan
    En güzeli sesleriyle kusurlarıyla araçlarımızı sevmek
  • symbol bir aşktır...tıkırtılarına rağmen herşeyine rağmen yinede onu almaktır
  • symbol
  • CLİO SYMBOL hocam bu sesi duymamanızın nedenii deponuzdaki yuakıtın az olması yakıtınızı yarım veya yarımın biraz üstüne çıkarın bu sesi sizde duyacaksınız. ama bu sesin çözümü yok bu sesle symbolü kullanmaya devam edecez
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinanusta

symbol bir aşktır...tıkırtılarına rağmen herşeyine rağmen yinede onu almaktır

Günaydın Aşk bile bile tutsaklıktır
    Aşk bir sudur symbole bin kudur
    Aşk gerçekten var ise her aşık olamayan symbolü sevmeyen değilmidir ?

• Göktürk kardeş bizim bu renoları alır almaz bi kutu slikon alacaksın tüm parçalarını söküp silikonlayacaksuın belki o zaman ses yapmaz deli etti beni bu araba bi tarafın sesini kesiyom başka bi taraftan ses geliyo onu hallediyom bu sefer başka bi taraftan ses geliyo anlaşılan bu araçların seslerini kesmenin bir yolu yok. Geçen bizim bi abinin 2008 model lagunasına bindim en üst donanım göğüsteki çıtadan ses geliyo aklımdan oldum. Dedim en üst arabası bunu yaparsa bizimkisine diyecek bişey yok artık.
    quote:

Orjinalden alıntı: gokturk30

İyi akşamlar symbolcü arkadaşlar...
    Yeni symbol sahiplerinin araçlarını kullanmaya başladıklarında ilk farkına vardıkları çeşitli yerlerden gelen tuhaf tıkırtı ve sesler oluyor anlaşılan
    En güzeli sesleriyle kusurlarıyla araçlarımızı sevmek
  • Günaydın arkadaşlar herkese kazasız belasız sürüşler...
    Symbolün ön kapı ayarını yaptıran var mı?
    Ne kadar tutar?
  • ses arabamın hiç bir yerinden gelmiyor ilk aldığımda gelen yerleri tespit ettim arka lambadan geliyordu ayar çektim direksiyon airbag kapağından geliyordu aralara parça sıkıştırdım gözükmiyecek şekilde diğer kapıdan gelen sesler içinde parça skıştırdım sert çukur tıkırtı yapıcak hendekten bile geçsem neredeyse hiç ses yok :D çok rahatım o konuda ama renoların iç yapısı genelde plastik olduğundan hava değişimlerinde oluşan genleşme plastiklerin ses yapmasına sebep oluyor üst tavan lambasınıda açıp içini bantlamıştım siyah is olmuş temizledim lamba içlerini ve iç tozunu devamlı alıyorum araba sıfır gibi oluyor
  • kemer gıcırtısı hariç ses gelmiyor desek daha uygun olacak bi zamanım olmadı sprey gres alamadım bi
  • Yahya arkadaşım aynı konuyu daha öncede bu sayfalarda paylaşmıştım,en üst model araba olsa dahi bir süre sonra tıkırtı duymak kaçınılmaz.
    Japonyada gördüğüm bütün yollar kaymak asfalttı,hatta mahalle aralarında tek şeritlik yollar bile ama üst düzey japon arabalarında bile tıkırtılar gırçlamalar mevcuttu.
    Birde bizim symbollerin girdiği çukurlu,yamalı,stabilize yollarddan sonra o sesler olmasında ne olsun!!
    Arabalarımız bizi yolda bırakmasın da azcık tıkırtılı olsun ne yapalım ?
    Gönül ister 2 senede bir üst orta sınıf ya da suv alıp kullanalım lakin 20 bine bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokturk30 -- 8 Nisan 2009; 10:21:50 >
  • Kafaya taktım bu ararlar arka hoparlör takıcam ama kablosu hazırda warmıki yoksa döşeme altındanmı çekilecek daha öcne konusu geçmişti :D type den kablo çekmenin kolay yolu warmı kesip biçmeden :D
  • ozzzy222 dostum kapı altındaki gri pandizotun altından gizleyerek arka pandizota kadar görünmeden kablo çekilir ki ben öyle yaptım şöför mahali kısmından teybin olduğu kısım zaten gözükmüyo bir sürü sabitleme yeri var bir poşer klips alır halledersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: CLİO SYMBOL

ozzzy222 dostum kapı altındaki gri pandizotun altından gizleyerek arka pandizota kadar görünmeden kablo çekilir ki ben öyle yaptım şöför mahali kısmından teybin olduğu kısım zaten gözükmüyo bir sürü sabitleme yeri var bir poşer klips alır halledersin

ewet hafta sonu o boşluğu bende farkettim malzeme altı tam ideal dediğiniz gibi gözükmeden arkaya kadar gider benim sıkıntım kabloları typten nasıl alacağım birde bu arkadaki hoparlörlerin monte edileceği malzeme warya böyle kartonda değilde ne diyorlar ona kesilecek malzeme çok sallanıyor farkına varmışsınızdır sabit değil hoparlör her bas verdiğinde o malzeme zangırdıyacakmı acaba ben onu merak ediyorum warmı arkada hoparlörü olan ?
  • ozan kardeş heralde zangırdar ben sadece arabanın teybini değiştirdim hoparlörler kendi hoparlörleri sesi biraz açınca kapıdan gıcırdamalar geliyo bütün aynalar iç dikiz aynası bile sallanıyo. iki tane sağlam haparlör birde bas anfi taksak heralde bizim araba komple dağılır:))
    quote:

Orjinalden alıntı: ozzzy222

quote:

Orjinalden alıntı: CLİO SYMBOL

ozzzy222 dostum kapı altındaki gri pandizotun altından gizleyerek arka pandizota kadar görünmeden kablo çekilir ki ben öyle yaptım şöför mahali kısmından teybin olduğu kısım zaten gözükmüyo bir sürü sabitleme yeri var bir poşer klips alır halledersin

ewet hafta sonu o boşluğu bende farkettim malzeme altı tam ideal dediğiniz gibi gözükmeden arkaya kadar gider benim sıkıntım kabloları typten nasıl alacağım birde bu arkadaki hoparlörlerin monte edileceği malzeme warya böyle kartonda değilde ne diyorlar ona kesilecek malzeme çok sallanıyor farkına varmışsınızdır sabit değil hoparlör her bas verdiğinde o malzeme zangırdıyacakmı acaba ben onu merak ediyorum warmı arkada hoparlörü olan ?
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.