Şimdi Ara

2020 Renault Clio 5 [ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.540
Cevap
205
Favori
646.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hafta bir aksilik olmazsa 1400 km'lik bir yolculuğum olacak. Yakıt tüketimlerini paylaşırım. Sakarya'dan Siirt'e gideceğim. Tek kişi olacak araçta. Ciddi bir uzun yol verisi olur diye düşünüyorum, burada paylaşırım verileri haftasonu.
  • 1 Haziran fahiş zammı gelecek demiştik, linç edilmiştik.

Geldi

Her ay %5 demiştik, %5’i aştı.

“Almayın, bekleyin, ucuzlar...”

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kredi paketi açıklaması sonrası tüm narkalarda operasyon başladı. Clio 5 bir zam daha gördü ne diyelim iyiki almışım:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi daha mı zam geldi?

• jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Yolun açık olsun, kazasız belasız yolculuklar dilerim.

• jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Hayırlı yolculuklar.
  • Zamlar yansıtıldı mı araçlara ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avcı10

Zamlar yansıtıldı mı araçlara ?
    https://www.renault.com.tr/renault-fiyat-listeleri/binek-arac-fiyat-listesi.html
  • Bugün Renault Ernaz'a uğradım yolculuk öncesi kontrol için. O sırada fiyatlara baktım. Zamlar olduğu gibi yansıtılmış.

1.0 SCe metalik renk Clio'nun fiyatı 132.000 TL idi.

1.33 TCe Icon, RS iç-dış paketli, ön-arka park sensörlü, metalik renk, geri görüş kameralı araç için ise 193.000 TL fiyat etiketi vardı.

Talisman fiyatını hatalı görmüşüm kusura bakmayın. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 2 Haziran 2020; 18:23:44 >
  • Talisman fiyatını hatalı görmüşüm, şimdi konuştum, 284 bin lira etiketi var, 261 bin liradan veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 2 Haziran 2020; 18:24:10 >
  • Ben de 1.0 clio xtronic joy paket alarak aranıza katıldım. Zamdan önce aldım. 142.700 tlden 144.700tlye yükselmiş bugün fiyatı. Bayi ile zamdan önce 1300tl değerinde görüş paketi dahil 135.000tlye anlaşmıştık bilginize. Bu fiyata başka turbo motorlu ve otomatik araç yok. Cvt zaten tasarruf için mükemmel ve uzun ömürlü

• Bumpuss kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Bu hafta bir aksilik olmazsa 1400 km'lik bir yolculuğum olacak. Yakıt tüketimlerini paylaşırım. Sakarya'dan Siirt'e gideceğim. Tek kişi olacak araçta. Ciddi bir uzun yol verisi olur diye düşünüyorum, burada paylaşırım verileri haftasonu.
    hayırlı yolcular özellikle 120 km sabit ile bir depo ne kadar yakar merak ediyorum bende.

bu arada bayilerde özel siparişler kısa sürede geliyor mu? yerli üretim olduğu için bayilere hızlı gelir diye düşünüyorum.
  • Kaplan261 kullanıcısına yanıt
    Hiçbir şey söyleyemiyorlar özel siparişlere. Farazi tarihler hep. Şu an için ortalık karışık sipariş anlamında. Ya denek olmak lazım ya da bekleyip başkasından görmek lazım.
    Hayırlı olsun. Kazasız sürüşler.

• @halilozturk38 , @silversmith teşekkürler 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bumpuss -- 2 Haziran 2020; 21:11:18 >
  • Ankarada X-tronic test aracı var mı acaba?
  • Doritoch kullanıcısına yanıt
    Var

Hocam hayirli olsun kazasız belasız kullanın inşallah 3 ayda neler olmuş ben 4 şubatta lansmanda 1.0 xtornic joy paketi görüş paket +metalik renk ile birlikte 116750 ye almıştım zamlara yetişilmiyor

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.