Şimdi Ara

##CLİCKANDBUY HAKKINDA##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar kredi kartının ödenmeyen 10 $ lık borcu yuzunden ban yedim.şimdi bu banı nasıl açtırabilirim?parayı nereye yatırabilirim?ve parayı yatırdıktan sonra kaç gün içinde açılır? Bilgisi olanlar lutfen yardımcı olsunlar...

• up up up up!! yokmu bilgisi olan
  • kredi kartına para yatır sonra c&b ye tel aç parayı ceksinler. banının açılacağını umit ediyorum
  • uppp
  • tlf işi cok uzun iş arkadasımda bu yüzden ban yedi ama tam 3 gün sürekli aradıgı halde tlf la c&b müşteri hizmetlerine ulasamadı mail attı hemen cvp verdiler orda bi hesap numarası ve fax numarası veriyorlar mailde herseyi anlatıyor zaten ne yapman gerektigini char kodu var onu verip bankaya parayı yatırıp dekontu fax cekiyorsun oraya charı en kısa sürede acıyorlar
  • bende geçen ay 500 cash cekmiştim. kartta para olmadığından dolayı parayı cekememişler ve hesabımı kapattılar. mail geldi bana 1 hafta içinde parayı yatırı bizze ulaşın diye. parayı yatırdım 2 tane mail attım cevap gelmedi en sonunda telefon actım parayı cektiler sorun kalmadı..
  • Geçmiş Olsun kardeşim. Ben Açılmıyor die biliyorum ...
  • Disconnection ve K.O bağlantı sorunlar ne ilgisi var anlayamadım
    Nicki MichaelJackson arkadaşımız çok beğenecek xD

Umarım banın açılır
  • quote:

Orjinalden alıntı: _We_ALL_Nigger_

Disconnection ve K.O bağlantı sorunlar ne ilgisi var anlayamadım
    Nicki MichaelJackson arkadaşımız çok beğenecek xD

Umarım banın açılır

ben bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsun dedim.konu dogru yerdemi diye bi soru sormadım.ki bu o kadarda önemli deil sanırım? yardımcı olan arkadaslara cok tsk edıyorum saolsunlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.