Şimdi Ara

Clash Royale (Supercell) [ANA KONU] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
730
Cevap
6
Favori
27.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben 10 level iken 4000 kupa yapmıştım. 3000 yapmak artık eskisi kadar zor değil bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Ben 10 level iken 4000 kupa yapmıştım. 3000 yapmak artık eskisi kadar zor değil bence

Uğraşmadım, 10 olunca bıraktım 2v2 de geri dönmüştüm oyuna. Zira kanser bir mm sistemi var lvl3 efsanevisi olan adamları atıyordu en son

• Yeni güncelleme berbat.

•  Clash Royale (Supercell) [ANA KONU]

Bir dahaki mücadele görüşürüz

•  Clash Royale (Supercell) [ANA KONU] Clash Royale (Supercell) [ANA KONU] Clash Royale (Supercell) [ANA KONU] Clash Royale (Supercell) [ANA KONU] Clash Royale (Supercell) [ANA KONU] Clash Royale (Supercell) [ANA KONU]

nekadar eder bu hesap
    ss ler yarım yamalak çıkmış s8+dan dolayı

Dedeyi çıkaramadım ama bunda 9 yaptım :) forumda oynayan yok mu ya :)

• #9PJJL29Q klana gelebilirsiniz samimi bir kac arkadas sıkılıp kendi klanimizi kurduk. Büyümeye calistigimiz icin suan pek kupa sınırımız yok doğrudan dalabilirsiniz. Suan pek kimse yok ama biz aktif oynuyoruz.

• ZENCEFİL: SEVİYELİ, AKTİF, YETİŞKİNLER İÇİN KLAN
    Selamlar.

Klanımız yeni kurulmuştur. Yaş ortalaması yüksektir.

Klanımızda temel hedef bağış ve klan sandığını doldurmaktır. Bağışta amaç, maksimum bağış istemek ve vermek, klan sandığında amaç ise 10/10 yapmaktır.

Bunun dışında, “Türkiye’de ilk bilmem kaç klan arasında girmek” gibi bir hedefimiz yoktur.

Minimum kupa sayısı olarak 1000 belirledik. Amaç, oyuna hevesle başlayıp bırakanların girmesini engellemektir.

Küfür, hakaret, ırkçılık, kaba konuşma yasaktır.

Gereksiz ve çok sayıda mesajlar yasaktır.

Bu kurallara uymayanlar, birkaç taç ile klan sandığından nemalanmayı düşünenler, bağış istemeyen/vermeyenler atılacaktır.

Göndereceğiniz katılım isteğinde lütfen yaşınızı belirtiniz.

Oyunda, seviyeli bir klanda yardımlaşma ve saygı çerçevesinde oynamak isteyen oyuncuları bekleriz.

ZENCEFİL Klan Etiketi: #8VUJGUUC

• Oyun pay to win

• quote:

Orijinalden alıntı: fardaron

ZENCEFİL: SEVİYELİ, AKTİF, YETİŞKİNLER İÇİN KLAN
    Selamlar.

Klanımız yeni kurulmuştur. Yaş ortalaması yüksektir.

Klanımızda temel hedef bağış ve klan sandığını doldurmaktır. Bağışta amaç, maksimum bağış istemek ve vermek, klan sandığında amaç ise 10/10 yapmaktır.

Bunun dışında, “Türkiye’de ilk bilmem kaç klan arasında girmek” gibi bir hedefimiz yoktur.

Minimum kupa sayısı olarak 1000 belirledik. Amaç, oyuna hevesle başlayıp bırakanların girmesini engellemektir.

Küfür, hakaret, ırkçılık, kaba konuşma yasaktır.

Gereksiz ve çok sayıda mesajlar yasaktır.

Bu kurallara uymayanlar, birkaç taç ile klan sandığından nemalanmayı düşünenler, bağış istemeyen/vermeyenler atılacaktır.

Göndereceğiniz katılım isteğinde lütfen yaşınızı belirtiniz.

Oyunda, seviyeli bir klanda yardımlaşma ve saygı çerçevesinde oynamak isteyen oyuncuları bekleriz.

ZENCEFİL Klan Etiketi: #8VUJGUUC

Yerele girme amacı yok mu? Bu iddialı değiliz öylesine oynuyoruz demek. Klan sandığı doluyor mu, belki dolmuyor bile :)) yerelde olan bir klanda aktif bir şekilde sohbet muhabbet yaptığın bir klanda oynamak çok daha güzel.

İyi oyunlar...

• Uzun bir aradan sonra tekrar oyuna döndüm. 3600 kupadayim aktif bir klan arıyorum

12'lik etkinliklerde ilk girişte 12 yapamıyorum ama 9'lu olanları yapıyorum. Burada dursun bari

• Arkadaşlar 12 Level olan hesabımı satıyorum ayrıntılı bilgi isteyen mesaj atabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Canlı Yayın - Clash Royale Büyük Ödüllü Turnuva Düzenledik.
    Bu kıyasıya mücadelede eğlenceli ve heyecan dolu anlar yaşandı.
    Umarım keyif alırsınız.

Destekleriniz için Youtube Kanalıma ABONE Olmayı unutmayın :)

Evakury-Clash Royale Büyük Ödüllü Turnuva
  • Survival kullanıcısına yanıt
    3000 kupada 3lvl efsaneli adam varsa trollüyordur

• Klanimiz 23 Nisan 2018 tarihinde kurulmustur. Herkes gelebilir. Kurulmasinin sebebi ise tac kasasini bir turlu 10 yapamayan klanlar.

Bagisi ve taci yuksek olacak tahmini 2 haftaya klan oturur.

https://link.clashroyale.com/invite/clan/tr?tag=9PQJLRJP&token=r9x6z9rt&platform=android

• En az 4000 kupalı elit oyuncuları bekliyoruz.https://link.clashroyale.com/invite/clan/tr?tag=2YGQGVPY&token=mcykzjn7&platform=iOS

• Arkadaşlar oyunu zirvede bıraktım. Artık eskisi kadar zevk vermiyor. 2016'dan beri sürekli oynadım. Ama artık bence sonlarını yaşıyor oyun.
  • Sevgili arkadaşlar, yeni bir klan oluşumumuz var. Türkiye’de ilk 20 de bulunan bir klana üye olan 5-6 arkadaşız. Klandaki keyfi hareketler nedeniyle yeni bir klan kurmaya karar verdik. Bu amaçla bir arkadaşımız klandan ayrılarak yeni bir klan oluşturdu. Yeni kurulan bu klana sağlam 20-25 arkadaş topladıktan sonra eski klanda kalan arkadaşlarımız, klanı duyuracak. Eski klandan da gelen yüksek seviye kişilerle klanımızın Türkiye’de ilk 20 içinde olmasına kesin gözüyle bakıyoruz. Sevgi, saygı paylaşım üst seviye olacaktır. Bazı terbiyesizliklerden canımız yandığı için kimsenin hakkının yenmemesine azami gayret göstereceğimize emin olabilirsiniz. Paylaşarak birlikte büyümek isteyen saygılı arkadaşları bekleriz.
    https://link.clashroyale.com/invite/clan/en?tag=9G2G98R2&token=8mx6kbpn&platform=iOS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatiherbay -- 10 Haziran 2018; 20:2:57 >

• Elimde Sparky hariç tüm efsaneler mevcut olan tüm kartlar min. turnuva levelinde olan hesabım var ( bana ait) ios var isim hakkı yok takas hariç ilgilenen varsa ulaşabilir

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.