Şimdi Ara

Clash Royale [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
4
Favori
6.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam prens ,dev iskelet , balon , cadı ,iskelet sürüsü felan geldi 200 de goblin :). CAKCAKLAR diye clan açtım gelmek isteyen olursa beklerim
    Bu mesaja eklenen görseller:

Clash Royale [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 60kc3 -- 18 Mart 2016; 1:26:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 60kc3

Hocam prens ,dev iskelet , balon , cadı ,iskelet sürüsü felan geldi 200 de goblin :). CAKCAKLAR diye clan açtım gelmek isteyen olursa beklerim

Clash Royale [ANA KONU]

Kartlar süper bana hala prens çıkmadı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 60kc3

Hocam prens ,dev iskelet , balon , cadı ,iskelet sürüsü felan geldi 200 de goblin :). CAKCAKLAR diye clan açtım gelmek isteyen olursa beklerim

Clash Royale [ANA KONU]

Klan aktif mi hala acaba

• Arkadaşımın yanımda bağımlı gibi oynaması sonucu ben de başladım şimdi. CoC'un plants vs zombies versiyonuna benziyor gibi. Bakalım seversem paylaşımda bulunurum.
  • Kurduğum clandan biraz önce ayrıldım ve kalabalık bir clana girdim bağış yapabilmek için

• 6 levelim presn hartiç herşey var nasıl acıcaz prensi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zibidi gonzales

6 levelim presn hartiç herşey var nasıl acıcaz prensi

Bende de halen o açılmadı kutuları bekleyeceğiz mecburi

• Süper büyülü sandığın düşebiliyor olması iyiymiş
  • adamları bazen durdurmak imkansız oluyor ve sinir bozucu olmaya başlıyor oyun ya 4. sevieyim bana 6. seviye x yaylı dev iskeletli adamlar gönderiyor gelde küfür etme şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

adamları bazen durdurmak imkansız oluyor ve sinir bozucu olmaya başlıyor oyun ya 4. sevieyim bana 6. seviye x yaylı dev iskeletli adamlar gönderiyor gelde küfür etme şimdi

Levelin kaç

• quote:

Orijinalden alıntı: 36

quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

adamları bazen durdurmak imkansız oluyor ve sinir bozucu olmaya başlıyor oyun ya 4. sevieyim bana 6. seviye x yaylı dev iskeletli adamlar gönderiyor gelde küfür etme şimdi

Levelin kaç

4

• Beyler oyundaki güç dengesizliğinin üstesinden nasıl geleceğiz? Ben yeni başladım elimde dev var okçu var, daha 2. maçımda karşı taraf bana ejder atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerim Frei

Beyler oyundaki güç dengesizliğinin üstesinden nasıl geleceğiz? Ben yeni başladım elimde dev var okçu var, daha 2. maçımda karşı taraf bana ejder atıyor.

O şekilde saldırı yapın , şansınıza kim çıkarsa hesabı var şimdi. Kutu kazanın ve kutu kazanıp açılmasını bekleyin. Yavaş yavaş toparlanırsınız. Önceliğiniz dev i yükseltmek olsun.

Ortalama iksir bedelini 4 e dengeleyin

• Güzel bir taktik buldum oyunda genellikle prensi attıktan sonra çoğunlukla önüne iskelet veya goblin koyuyorlar bun karsin prensin önüne daha birşey koymadan siz o bölgeye okları atın ve bu şekilde o goblin veya iskelet atarsa çıktığı gibi ölecek ama o daha goblinleri atmadan siz okları atın yoksa bisey ifade etmez bu sekilde prens cok zarar görmeden devam edebilecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar ben de bu oyunu oynuyorum birkaç tane soru soracağım size. şimdi ben telefonumu değiştireceğim 2 3 ay sonra bruadaki hesabımı yeni telefonuma aktarabilir miyim. bir de bazı arkadaşlar level 5 im ama 2 arenada oynuoyrum diyor. benim level 4 ben 3. arenedayım istediğimiz zaman istediğimiz arenada oynayabiliyor muyuz. mesela ben 2. arenada oynayabilir miyim. şimdilik sorularım bunlar daha sonra size başka sorularda soracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adamgibiadamlegolas

merhaba arkadaşlar ben de bu oyunu oynuyorum birkaç tane soru soracağım size. şimdi ben telefonumu değiştireceğim 2 3 ay sonra bruadaki hesabımı yeni telefonuma aktarabilir miyim. bir de bazı arkadaşlar level 5 im ama 2 arenada oynuoyrum diyor. benim level 4 ben 3. arenedayım istediğimiz zaman istediğimiz arenada oynayabiliyor muyuz. mesela ben 2. arenada oynayabilir miyim. şimdilik sorularım bunlar daha sonra size başka sorularda soracağım.

1) evet aktarabilirsiniz , problem olmuyor

2) istediğin zaman istediğin kupa oynayamazsın veya area seçemezsin . Kupa kasarak area değiştirebilirsin . ( oyunda kupa düşürmek hiç bir işe yaramıyor , bilginize olsun)

3) kupan düşük olsa oynayabilirsin ama gelen kutulardan az altın gelir az kart gelir her zaman olabildiğince yukarı area larda durmaya çalışın savaşın ve kendinizi kutuları alarak geliştirin.

Bir örnek daha vereyim : 2. Area da alacağın kutudan fazla kart çıkmaz ama 3. Area da verdiği 3.seviye sandıklarda güzel kartlar altın çıkıyor

• Bu morlu kutu dusmedi bana bir turlu. 3 lvlim 1 tane destansi var gümüşlerden de bir sey cikmiyor ilerleyemiyorum.

• Bana da bir kere düştü

• Altın biriktirebilirseniz çıkmayan efsane kartlardan bazılarını 2000 altın karşılığında alabilirsiniz ben prensi ve iskelet ordusunu o şekilde aldım,ama bir türlü ejder çıkmıyor
  • prens leş kart bende var kullanmıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.