Şimdi Ara

Clash of Clans hesabı ile takaslık Clash Royale hesabım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Clash Royale hesabımı Clash of Clans hesabı ile takas etmek istiyorum.

Hesapta 0 Gem var iken eski satın aldığım gemlerin iadesi sonradan gerçekleştiği için -1171 Gem'e düşmüştür. Fakat Gem sıkıntı olmuyor eğer kutuları acele açma gibi bir isteğiniz yoksa gem zaten zamanla kendini sıfırlayacak ya da 20tl'lik gem ile sıfırlayabilirsiniz.

Hesap Detayları
    Level: 5 (326/400)
    1230 Kupa 1360+'yı görüyorum bu deste ile ama seviyeden dolayı kuleler güçsüz olduğu için üstüne çıkmak zor oluyor.
    3649 Gold

Kullandığım 2 deck'i de görsellerin arasına koyuyorum. 3.9 ve 4.1 elixirlik deckler, seviye atlattırmadığım birçok kart duruyor.
    Hesabın kendine ait clanı mevcut. İsterseniz dağıtıp başka klana geçiş yapabilirsiniz.
    İsim değiştirme hakkı da mevcuttur.

Görseller ekte.
     Clash of Clans hesabı ile takaslık Clash Royale hesabım Clash of Clans hesabı ile takaslık Clash Royale hesabım Clash of Clans hesabı ile takaslık Clash Royale hesabım Clash of Clans hesabı ile takaslık Clash Royale hesabım Clash of Clans hesabı ile takaslık Clash Royale hesabım Clash of Clans hesabı ile takaslık Clash Royale hesabım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chufy -- 14 Mart 2016; 2:43:13 >

• Güncel
  • Hocam kusura bakmayın ama hesap bana göre bir haftalık emekmiş geldi yanlış mıyım? Ayrıca eksili gemlerde olması büyük dezavantaj. Bu hesapla Th6-th7 bir hesabı bile zor alırsın bence. Bunlar benim fikrim, iyi satışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel taktikmiş. Altını geri alamadıkları için. Al taşı kap altını, bas iptali yükselt ne varsa...

Aralık 2015 th11 güncellemesi gelene kadar Google Play sipariş iptaliyle taş alıp kullanılıyordu para iade ediliyordu. Forumda satışta 15000 taşlı köyler eksi bakiye güncellemesinden yırtan köyler olabilir.
    Şu oyun keşke hiç android'e gelmeseydi. Ne bot olurdu, ne de bu işler...

Titanda efsanede herkes para basıyor sanılıyordu. Ama güncelleme sonrası -65000 gem olan köy olduğunu duydum....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.