Şimdi Ara

Clash Of Clans Günlüğüm [0'dan itibaren] [TH9] (16.02.2015) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
4
Favori
26.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün th7 oldum. Hazırda param vardı, önce yeni okçu kulesini, topları, havanı hallettim, yeni kışla ve ordu kampını kurdum, bunları biraz geliştirdim ve kara iksir deposunu kurdum. Sizce kurmakla iyi mi ettim? Daha ileride mi kursaydım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan733

Dün th7 oldum. Hazırda param vardı, önce yeni okçu kulesini, topları, havanı hallettim, yeni kışla ve ordu kampını kurdum, bunları biraz geliştirdim ve kara iksir deposunu kurdum. Sizce kurmakla iyi mi ettim? Daha ileride mi kursaydım?

Eğer raiding'de denk geliyorsa kara iksirli base'ler; kurmakla iyi yapmışsınız.lakin denk gelmiyorsa gereksiz olmuş sanki
  • Bu arada TH7 inşa etmeye başladım arkadaşlar
  • Hayırlı olsun hocam duvarlar ne yapcan zor değil mi?
    Ordun 145 kişilik hocam nasil bir ordu yapiyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linksiz -- 26 Nisan 2014; 1:11:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • linksiz kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Sağ olun hocam.6 gün sürüyor inşa etmesi,o arada da duvar ve madenleri yükseltmeyi düşünüyorum.hepsini olmasa da çoğunu pembe yaparım büyük ihtimal.
    Orduyu da gece yatmadan ya da sabah işe gitmeden yaparken uzun sürelilerden yapıyorum.

1) Ganimet için yaptığım ordu;
    -6 duvar kırıcı,
    -7 dev,
    -25 okçu,
    -kalanını da goblin.

2) Lig puanı için yaptığım ordu;
    - 6 duvar kırıcı,
    - 10 dev,
    - 1 şifacı,
    - 10 barbar,
    - kalanını da okçu.

3) Gece eve gelince de sürekli atak yapabilmek için kısa süreli ordu yapıyorum %50 yapmaya yönelik ya da sadece maden ve toplayıcıları dolu olan baselere yönelik ;
    - 4 duvar kırıcı,
    - 32 barbar,
    - 105 okçu.

Genellikle böyle yapıyorum

• izindeyim haberin olsun hergun takip ediyorum klandan aynilarini bende yapmaya calisiyorum@fatates

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CMKNTR -- 29 Nisan 2014; 10:14:09 >
  • Ne kadarda planlı oynuyorsun oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lntlee -- 29 Nisan 2014; 15:47:42 >
  • @CMKNTR
    Sağ olun hocam da bir kaç gündür giremiyordum maalesef.

@lntlee
    Nazar değdirdiniz ha.tüm plan,program bozuldu.aktif değilim kaç gündür
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatates

@CMKNTR
    Sağ olun hocam da bir kaç gündür giremiyordum maalesef.

@lntlee
    Nazar değdirdiniz ha.tüm plan,program bozuldu.aktif değilim kaç gündür

evet farkettim bende th 7 olmus degisiklik yok

• Hocam bekliyorduk, gelmedi devamı :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam bekliyorduk, gelmedi devamı :(

Merhabalar ,
    Turizmin içinde olunca sezonda vakit kalmıyor maalesef. Takip eden arkadaşlar kusura kalmasın . Yine de TH7 iken aldığım SS vardı. Onu ve son halini ekleyip güncelleyeyim bakayım konuyu hocam

Edit : Güncel halini ilk mesaja ekledim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysa -- 6 Ağustos 2014; 1:14:47 >
  • Ben th 7'yken savunmayı fulleyip duvarları pembe yapıp morlaştırmaya başlamıştım. Hele bazen günde 2-3m altın kaldırdığım oluyordu onları duvarlara falan harcıyordum. Bakalım birkaç hafta oyunu bırakmıştım döndüm şimdi th8 bastım 3-4 güne o da hazır olacak. Neyse iyi oyunlar :)

• Hocam öncelikle tebrik ederim hızlı gelişmişsiniz benim 1-2 sorum var th7 düzeninde savunma günlüğünüz nasıldı yani %50 yi çok gecebiliyorlar mıydı ? Diğer sorum ise kara iksir kasma mantığınız nasıldı bende kasmaya baslayacagım da ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KaptaNn10

Hocam öncelikle tebrik ederim hızlı gelişmişsiniz benim 1-2 sorum var th7 düzeninde savunma günlüğünüz nasıldı yani %50 yi çok gecebiliyorlar mıydı ? Diğer sorum ise kara iksir kasma mantığınız nasıldı bende kasmaya baslayacagım da ?

2 yıldırım büyüsü basıyorum 800-900+ kara iksiri olanlara depoya doğru ateşliyorum çoğunu alıyorum ben

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KaptaNn10

Hocam öncelikle tebrik ederim hızlı gelişmişsiniz benim 1-2 sorum var th7 düzeninde savunma günlüğünüz nasıldı yani %50 yi çok gecebiliyorlar mıydı ? Diğer sorum ise kara iksir kasma mantığınız nasıldı bende kasmaya baslayacagım da ?

2 yıldırım büyüsü basıyorum 800-900+ kara iksiri olanlara depoya doğru ateşliyorum çoğunu alıyorum ben

Buyunuz kaç lv ? Ben şu an bastım 3 oluyor keşke daha önce bassaydım

• KaptaNn10 K kullanıcısına yanıt
    Benim şuan şifacı, öfke ve ejder hariç her şey 4 lvl. Ha bi de dalkavukla domuz var 4 olmayan. Laboratuvarı 2-3 güne üst seviyeye basacağım. Ama şuan depolarım dolu sayılır, ve tüm inşaatçılarım dolu. Ne yapacağım bilmiyorum. En yakın inşaatçı 2 güne boşalıyor hava sav 5 oluyordu işte. Bakalım saldırsın millet bu arada

Selamlar ,

Th7'de 4.seviye üstü askerlerle girerlerse dağıtıyorlardı fakat benim seviyemde biri çok nadir alabiliyordu tüm ganimetleri.Alsa da çok iksir isteyen ordu kurması gerekiyordu hocam.
    Kara iksir de kendiliğinden kasılıyor. Hiç lightningle falan sadece onun için daldığımı hatırlamıyorum.pek iyi kastığım da söylenemez vesselam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysa -- 6 Ağustos 2014; 23:26:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatates

Selamlar ,

Th7'de 4.seviye üstü askerlerle girerlerse dağıtıyorlardı fakat benim seviyemde biri çok nadir alabiliyordu tüm ganimetleri.Alsa da çok iksir isteyen ordu kurması gerekiyordu hocam.
    Kara iksir de kendiliğinden kasılıyor. Hiç lightningle falan sadece onun için daldığımı hatırlamıyorum.pek iyi kastığım da söylenemez vesselam

Herkes kolay kasıldığını söylüyor benim arkadaşım 1 aydır ugrasıyor yapamadı onu görünce benim de gözüm korktu bugün inşallah baslıycam kasmaya

Size simdiden kolay gelsin o halde.

• Ben sıkıldım bıraktım th10 da artık oyun ilgimi çekmiyor öneri verecek var mı siz nasıl devam ediyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.