Şimdi Ara

Clan dagıldı.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
0
Favori
2.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HloveJ saçma sapan konuşma Kastıgın np ler haram olsun dio görende 200 k np kastın sanacak he
    Alt tarafı 1 k harcadıgın paralarla gidip np alsam Dragon işareti çıkarmıştım
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::mUq:::

istedigimiz lvl dan düşük olanlara alt clan açtırırız oraya geçersiniz ayrıca pek ilgi görmüo:(

ben normalde dies de oynuyorum ama şans eseri olymp e girdim bugün 25 lvl yaptım bi human warrior o benide alırmısınız clan a.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arthur

quote:

istedigimiz lvl dan düşük olanlara alt clan açtırırız oraya geçersiniz ayrıca pek ilgi görmüo:(

ben normalde dies de oynuyorum ama şans eseri olymp e girdim bugün 25 lvl yaptım bi human warrior o benide alırmısınız clan a.

55- alt clana alırız pelerinsiz DHcı kalmasın

• Alt clanın ismini Donanimhaber koyalımda daha iyi olur
  • alt clani ben diger char la kurayim ok?
  • beyler uğurdan mıdır nedir allah duydu sesimi para yoktu pelerin almak için tek girebildigim server olan o3 te forgotten temple a girdim ve blue treasure chest çıkardık:)gerçi kırdırdım deep scar çıktı ama :(( yine de sordum 100m eder dediler
  • yok 100m edecegini sanmiyom simdi o3 demisin nick ini versene
  • suan oyunda diilim valla sordugum adam warriordu 100m etmezse kötü ya :(
  • benim bildigim +5 i falan 100m eder belki yanlis biliyom ama +1 i 30m den fazla etmez sen yinede baskasina daha sor
  • quote:

Evet arkadaslar beraber olmak amaçlı clan kurucam herkesi beklemioruz tabiki clanı olmayanlar veya clanından memnun olmayanlar gelebilir..kuruldugunda g3 olacak 55+ belki de 50+ bile olabilir yeter ki DHden olsun..oyuna gece girebildigim için gece kurucam..tek sorununmuz pelerini almak için warrior lazım ilgi gösterirseniz memnun olurum teşekkürler..

peki senin oyundaki nick in ne
  • herkes oyundaki nickini yazsın

_GeNeRaL
  • benim 2 char var biri _Bloodhorn_ digeri :::mUq::: clanı blood ile kurcam 64 lvl oldugu için :) olmadı Braincaster a söyleyin o bana ulaştırır sorunlarınızı
  • benim ark clan kuracak yakında lwl 62 assasım var istereniz geliim arklar clan kurmazsa kalırım
    nick
    XMidgarDX = 62 %60 kasar
  • beyler karus olarak ta ben kuram zaten bizim clan artık biter (RememberME) kurayımmı ben karus olarak

np: 110k

nick:baron_prens

clan: RememberMe
  • quote:

Orjinalden alıntı: karalnova

beyler karus olarak ta ben kuram zaten bizim clan artık biter (RememberME) kurayımmı ben karus olarak

np: 110k

nick:baron_prens

clan: RememberMe

sen hava mı atıyon la:D
  • Kurdunuz mu clanı?58 Lvl MAge
  • yerimi ayirin 2 çar için :D

63 kasarhood 62 paladin :P
  • muq artik kursak??
  • kurucam arkadaslar herkes sabretsin açıkta kalan kalmıcak herkesi alıcaz ayrıca clanın ismini hala belirlemedik
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.