Şimdi Ara

Clan actım yardım plssssssssssssss

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 16x16 türk bayragı bmp şeklınde arıyorum eger bmp türünde türk bayragı varsa buraya lınk atabıılırsenız sevinirim şimdiden teşekkürler

Clana alınır lvl farketmez yeterki türk olsun
    clan nick: BuiltForTheKills(öldürmeye programlılar)
    Zhuang........

nıck: WariorOfAxe tşkler......

• yaw ark bi site wermişti orda Türk bayragı warmı bilmem ama acaip resimler war sro bölmünde war orda bayraklar war

Hazı clan reklamı yapılıo bnde yapıyım clanım war bütün eski anadoluparsları nerdeyse bnm clanımda clanımın adı AndJusticeF0rAll (Herkes için adalet ) shao level farketmez yeterki dürüst olsun gafanızı kırarım ha (recep ivedik acaip etki yaptı)

• senin derdin için resim boyutlandıran programlar var herhangi bi dosya indirebileceğin sitede araştır mutlaka çıkar ve işine yarar biz clan için o programlardan kullanmıştık ve işe yaramıştı
  • sende hiçbi topikte boş durmuyon
  • Ya ben aradım bayaa bulamadım ya hiç clan bayrağı olan yokmu şimdi clan açanlar fln bılmıyormu bmp yapmayı bi link atarsanız sevinirim
  • http://images.google.com.tr/images?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Atr%3Aofficial&hl=tr&q=16x16+t%C3%BCrk+bayra%C4%9F%C4%B1&btnG=G%C3%B6rsellerde+Ara&gbv=2
    3. resim'i farklı kayıt ediyoruz, masaüstüne.

Sonra;

Başlat>Çalıştır>mspaint

Paint çalışacaktır.

Hani o masaüstümüze kayıt ettiğimiz resim vardı ya? Şu 4 satır yukarıda yazdığımız hani. Onu tutup sürüklüyoruz paint'in içine atıyoruz.
    Üst menüden;
    Dosya>Farklı Kaydet diyoruz
    Dosya uzantısını bmp olarak seçiyoruz ve kayıt ediyoruz.
    Sonra oyundayken giriyoruz klan yönetim penceremize, sembol ekleme kısmının adı neyse artık ona tıklıyoruz. Şirketteyim oyun açık değil olsa tam adını yazardım. Neyse.
    O masaüstümüze ilk olarak kayıt ettiğimiz sonra paint ile açıp bmp uzantılı olarak kaydettiğimiz bayrak resmi var ya. Onu seçiyoruz oyundaki klan simgesi ayarlama penceresinden, işlemi bitiriyoruz.

Hayırlı olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.