Şimdi Ara

Çizilen Cd yi Çalıştırmak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
10.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • DİŞ FIRÇASINI AL VE CD YE KÜREKLE VUR..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Güzel hort. Bu şekilde çizilen disklerde geri dönüş yok. Benim Dirt 3 ve Alan Wake disklerim böyle telef oldu.

Çizilen cdyi eski haline getirmesi mümkün cd temizleme makinasiyla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersins58

quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Güzel hort. Bu şekilde çizilen disklerde geri dönüş yok. Benim Dirt 3 ve Alan Wake disklerim böyle telef oldu.

Çizilen cdyi eski haline getirmesi mümkün cd temizleme makinasiyla

Konuda bahsedilen şekilde çizilen diskler için değil. Aslında diskin üzerinde mâlum şekilde oluşan şeylere çizik de denemez, "yarık" daha uygun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HOOOOOOOOOOOORTTTTTTT Xboxı cd içindeyken hareket ettirmemesi gerekiyordu. CD ölmüş. Bende harry potter 7 part 2 ve bf bad company 2 çizdim böyle ama kopyaydı çok şükür
  • Cd diye geçiştirdiğine göre onunki de kopya merak etmeyin
  • Konsola fw veya rgh yaptırılır. Orjinal oyunun iso su alınır kopya double layer a yazdırılır veya harddiske atılıp oynanır. Orjinal oyun güvenli bir yerde muhafaza edilir. :) Veya oyunlar live üzerinden satın alınıp harddiske indirilir.

Şu medyalar tamamen ortadan kalksa da millet rahat etse artık. Heralde yeni nesilde medya okuyucu vs. olmayacak. Olmamalı..
  • Evet katılıyorum sonuna kadar. Artık yeni nesilde steam gibi sistemler olmalı. Oyunun key i mailine gelmeli ileride yaşayacağın veri kaybını da o key ile engelleyebilmelisin.
  • en güzeli paraya kıyıp yeni cd almak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıvı sabun ile cd yi yıkayıp yumuşak bi bezle silmek kesinlikle işe yarıyor benim çiziklerim pek derin değildi ancak sabun fikrini veren arkadaşa çok çok teşekkür ediyorum orjinal guitar hero cd mi kurtardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrcomq kullanıcısına yanıt
    3 senelik başlığı ilk mesajında güzel hortlatmışsın tebrikler. msj 1 hort 1
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.