Şimdi Ara

Civic kullanıcıları neden sürekli yarışa hazır mod'dalar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok sık denk geliyorum bugun gördüklerimden sonra buna emin oldum.

Özellikle bu civic kullanıcıları sürekli bi yerlere yetişme telaşı içindeler.
    Sürekli selektör ,şerit değiştirmeler,ani hızlanmalar.
    Önümde civic'e selektör yapmaya korkuyorum , hemen yarış moduna giriyorlar.

kaza bela kornaya bassam hemen sanki gel kapışalm demişim gibi yan yana gidip hemen hızlanma çabaları fln.

istinasız hepsi böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrettin_79 -- 29 Aralık 2018; 18:55:53 >

• Son kasa kullanıcıları için tam aksini düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahin den direk civic e geçince boyle oluyor demekki
  • valla çok komik oluyorlar özellikle lambalardan kalkınca dikiz aynandan bir anda küçülmesi ve sen 2 bin devirle rahat rahat giderken onun kaybolması, canı çıkması...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seat Leon'cuları da unutmayalım.

• Çünkü fitek. Vutututu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bunun Nirvana’sının fluence olduğunu düşünüyorum

• Fitekci onlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin1001

Çünkü fitek. Vutututu

işte aradığım . çok fena güldüm hee
  • ferrari091 kullanıcısına yanıt
    Ziyaaaa

• Ben de civic kullanıcısıyım. İlk aldığım zamanlar ilk iki viteste dip gaz yapardım 3 de normal sürüşe geçerdim. Motor sesi ve ivemelenmesi çok hoşuma giderdi. Bi defasında yakıt alacak param olmadığı için depoyu ayın 15 ine kadar idare etmem gerekmişti. Sürekli düşük devirde kalıp o sesi duyamamak baya zor gelmişti.

İlk aldığım zamanlar nadiren benzer güçlerde araba ile karşılaşıyordum ama şimdi gücü düşük olan bile 10-15 bg düşük. Bu durumda kayda değer bir performans farkı pek olmuyor. Çoğu da aynı güçlerde bile olsa daha iyi şanzımanları var.

Yolda genelde herkes beni geçer ama mesela ilk kalkışlarda genelin biraz üstünde kalkıyorum. Zamanında çok mu basıyorum acaba millet niye bu kadar geride kalıyor diye kendimi sorguladığım da olmuştur.

Geçen hafif yokuş bi yerde ışıktan kalkarken yanımdan bi Audi geçti . Tahminim ışığa yakalnmadı yoksa öyle nasıl kalksın . Ama daha önce Audi kadar olmasa da bi Leon da benden baya iyi kalkmıştı aynı yerde. Benimki patinajda kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etusch -- 29 Aralık 2018; 20:10:49 >

• Sütçü beygiru 1.6 atmosferik motorla ve hantal CVT şanzıman ile ne yapabilir ki ?

Edit: Özet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ariic -- 29 Aralık 2018; 20:14:49 >
  • Bu forumun civic kullanıcıları ile neyi alıp veremediğini çözemedim, batıyor mu arkadaş bu kadar mı rahatsız oluyorsunuz trafikte anlıyamıyorum. Benzin fiyatlari 6 olmuşken kim kimle kapışıyor orası da ayrı bir konu. 2 tane zibidiyi görüp tüm kullanıcı kitlesini bağdaştırmak hoş değil ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nejoz -- 29 Aralık 2018; 20:17:34 >
  • Ingilterede honda nsx type r turevi kullanlarda ayni.Burda o tiplere ricer diyorlar .

• çünkü baba parası yiyen berkecan görünümlü zibidi gonzales oldukları için.
  • Lada varken bana da denk geliyordu bazen. Nadiren birkaçının eline verdiğim de olmuştu. Onlar da ya bakımsız, yada 1.4 olanlardır sanırım.

@esmerce son kasa kullanıcıları ağır abi modundalar.

• anaconda41 kullanıcısına yanıt
    Genelde orta yaş ve üzeri kullanıyor son kasayı, bir de cvt sanırım sürücüyü sakin sürüşe alıştırıyor.

• Alışkanlık ya.

• Kırmızı Honda logolu olanlar, işte asıl bela onlar :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün istanbulda ışıklarda yanıma durdu son kasa beyaz. 3 kişiler arabada. Ama gör araba şekil. sisler ledli, arka tamponun altı hep ışık jantlar siyah hafif basık. Cam yarım açık cısdak cısdak herneyse, baktım aragazı yapıyor. Normalde hiç yapmam böyle şeyler. Birde madara olmak var, Dedim rs ise şansımız yok. Neyse dedim bi kalkayım bakayım. Baktım arkamda kayboldu 100km hıza ulaşmadan. İlerde ışıklarda yanıma geldi kaç beygir abi bu dedi. 170 dedim Güldüm ve gaza bastım 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhand28 -- 30 Aralık 2018; 0:1:23 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.