Şimdi Ara

Civic hb 1.5 2018 - 120bin tl alınır mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
8.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Temmuzda araçlara %5-8 arası zam geleceği söyleniyor açıkcası hem kur farkı zammı hemde donanım zammıyla bu araca 150küsür verilmez şahsi fikrim gider volvo v40 r desing alırım o paraya :)

Şayet gerçekten bu arabaya niyetin varsa bu fiyatlar makul ülkenin şu haliyle makul tabi yoksa 60küsürlük araba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FlexRide kullanıcısına yanıt
    Yalnız jantı bende almaya niyetliydim ama bayide aracın üzerindekini incelediğimde çok beğendim o yüzden gerek yok diye düşündüm
    Sadece otomatik kararan ayna taktırıcam 475 tl fiyat aldım bayiden onuda hediye olarak taktırıcam bagaj havuzuyla beraber :)

O zaman performans beklentisi olanlar için RS tek seçenek gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkcası bu fiyata alınabilecek başka bir sıfır araba seçeneği yok bunu anladım

• Rs fiyatına göre ucuz yanlışlık yok değil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JonVaynen kullanıcısına yanıt
    Ayna orjinal mi yoksa yan sanayi mi takıyorlar ve de Temmuz ayında neden geliyor zam

Yanı açıkçası 150 bandına çıkacağını düşünmüyorum ama aklımda çok seçenek vardı v40 da bunlardan birisi örneğin

Astra 1.6t 200 hp satılmıyor şu an piyasada çok az var değeri kesinlikle çok düşecek

Insignia 1.5 t enjoy 2. el olarak hala bakıyorum zaman zaman mesela

v40 için de kasa değiştirecek yani biraz eski geliyor artık bana güncel araç almak lazım diye düşünüyorum

1 serisi baktım 2. el beni çok heyecanlandırmadı tasarım olarak ve o paralara çıkıp da 2. ele çok güvenmiyorum 130 bin tl yi 60 bindeki bir araca bağlamak tartışılır

a180 ve cla aynı şekilde çok zorlama olurdu o fiyatlara

Leon FR desek sevmiyorum çok apaçi kesim gibi geliyor ve kaliteli bir araç değil

Civic e döndüm hem 0 km hem tasarım çok alışılmadık ilgi çekecek bir araba hem performans anlamında başarılı , sürüş dinamikleri sınıfındaki çoğu araca göre üstün , donanım anlamında nispeten başarılı ve o fiyatta rakibi yok . Opel mesela 1.4 150 lik astranın kapısını 123 bin tl den açıyor siz düşünün . Kalite olarak da sedanların çok daha önünde Ingiliz üretimi bir araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlexRide -- 4 Mayıs 2018; 21:55:1 >

• SayınOzi kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam çok araştırdım hem performans hem aile için kullanibilecek araç olarak 2 seçeneğe düşürmüştüm biri astra k 1.6 200 hp idi o da satıştan kalktığını öğrenince direk civic e döndüm . Bu beklentiler ışığında başka seçenek yok pazarda şu an

• Rs talep görmeyen bir araç . Çünkü ülkemizde dizel sevdası var.100 bine benzinlisini alacagı aracın dizeline 50 bin liralık kredi cekip 150 bini öder . Krediye en az 15 bin faiz verir..ama dizele biner işte...cünkü az yakıyor 🤔

Ülkenin gidişatı ve kur farkı bunu gösteriyor hocam
    Tabiri caizse arka kapılarda konuşuluyor tanıdığım 2-3 galericiden de bunu duydum biri komşum
    Orjinal olup olmadığını sormadım hocam
    Öğrenir bilgilendiririm

• JonVaynen kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.