Şimdi Ara

Civic FD6 Fiyat Tahmini (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: caucass

Mono İtalyano italyan arabalarını seviyor galiba

Hocam kar etmek amaçlı alacaktım aslında. İlk başta 40.000 e vereyim dedi, araç sahibi bir tanıdık. Ben bi kaç gün araştırıp okey dedikten sonra bana 44.000 tl fiyat çekince bende vazgeçtim. 3-4 bin lira için uğraşılmaz.

Benim tutkularım hayallerim zaten İtalyandır, Fiat'tır, Alfa'dır Lancia'dır. Yoksa Hondanın teknolojisizliğiyle tarihi eser motoruyla ne işim olur.
  • Alfa , Lancia tamam da , Fiat dünyanın en geri, en tipsiz , en berbat arabasıdır
    Hondanın teknolojisizliğiyle tarihi eser motoru fiatı siler süpürür her koşulda
  • quote:

Alfa , Lancia tamam da , Fiat dünyanın en geri, en tipsiz , en berbat arabasıdır

Haklısınız hocam.
  • quote:

Alfa , Lancia tamam da , Fiat dünyanın en geri, en tipsiz , en berbat arabasıdır

Tipsiz derken mühendis gözüyle mi bakiyorsun yoksa kisisel gorusun mu? Kisisel gorusunse sıkıntı yok. Çünkü önden ve arkadan kazali gibi duran honda tasarimlarina iyi diyen birinin ıtalyan otomobilllerine iyi demesi beklenemez.
    Fiat yaris pistlerinde yarisirken honda firmasinin betonu bile atılmamisti. Hondanin afedersiniz de ne teknolijisi var ortada duran?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknolojisizliğiyle tarihi eser motoru demiştim bende zaten
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.