Şimdi Ara

civic 2006 2011 için motevo multimedya cihazı incelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
11.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Cihazda bir aux video girişi vardır. O girişi kullanarak bir ön kamera taktırabilirsiniz ama özellikle ters kamera istemelisiniz. Aksi halde görüntü ters olacaktır.
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Hocam bu direksiyon tuşlarını ayarlayamadım, nasıl yapıldığını anlatabilir misin? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: geniushono

Hocam bu direksiyon tuşlarını ayarlayamadım, nasıl yapıldığını anlatabilir misin? Teşekkürler

valla hocam arabayı satalı 1,5 yıl oldu inan ki hatırlamıyorum
    yapma ya, 2 gündür uğraşıyorum ne sitesinde var kullanma klavuzu ne nette, rezil olduk ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: geniushono

yapma ya, 2 gündür uğraşıyorum ne sitesinde var kullanma klavuzu ne nette, rezil olduk ya

hocam en iyisi direk firmayı arayıp sorun
  • yedikeresekiz=ellialtı
  • arkadaşlar bendede motevo var bunun güncellemsini nasıl yapıyoruz bir türlü bulamadım :(
  • Arkadaşlar radyo da sıralama yapamıyorum. (1 veya 2 kayıt yapamıyorum)
    2. si navigasyonun güncelemesini nasıl yapacagız. ndrive indirdim ama navigasyona nasıl bağlayacagız.
    3. park sensörü çalışmıyor acaba neden?
  • arkadaşlar bende 2012 yeni kasa honda var ve multimedya arayüz aynen böyle. içinde kullanılan navigasyon programı nedir bilmiyorum. bir zaman sorunsuz kullandım, sonraları navi yap yazılı hata vermeye başladı. 2gblik hafıza kartını çıkardım navigasyonun kurulu olduğu sdkartı ve activasyonu bitti düşüncesi ile aktive etmeye çalışırken sildim programı ve şu an program yok. sizden ricam bana bir program linki vermeniz cihaz cihazdır içine atacağımız navigasyon programı yeterki windows vei tabanına uyumlu bir program olsun. keşke android olsa idi. şimdiye çoktan halletmiştim ama windows veri tabanı ile çalışınca işler biraz değişiyor.igo yada tomtom navigazyon yazılım lazım bana yada sizin kullandığınız herhangi bir wince tabanlı yazılım yardım ederseniz sevinirim.
  • keşke androit olsaydı, çoktan halletmiştin
  • Merhaba,
    yeni almış olduğum 2013 Civic'te Motevo marka multimedya cihazı bulunmakta. Örnek olarak resim koyacaktım fakat model resmini bulamadım. Kısa sürede eklerim,

Cihaza usb taktığım zaman klasör klasör ayrı olarak görememekteyim. Bir şarkıyı arayana kadar insanın canı çıkıyor.
    Radyo çok iyi çekmiyor. Sanırım bu antenle alakalı,
    tv'de radyo gibi. Hiç yayın yakalayamadım.
    GPS'e tıkladığım zaman modül bulunamadı(Tam olarak hatırlayamadım) böyle bir hata veriyordu sanırım. İçerisinde herhangi bir sd kart yok.

Tüm bunlara istinaden, bu cihazın bir firmware update'i vs varmıdır ? Güncellemeyi nasıl yapabilirim ?
  • Tv den çok birşey beklemeyin, radyo evet bazen yetersiz ama çok sıkıntı olması. Gps sd kart yuvasında kart yoksa navigasyon çalışmaz
  • araba bu evinizin salonu değil
    araç kullanırken tv seyredilirmi yawww......

• @yedikeresekiz
    ilk yazıdaki tespitlerin ve emeğin için ellerine sağlık.
    Giriş seviyesinde sayılabilecek bu cihaz sadece bluetooth ve geri görüş kamerası özelliği dışında benim pek de hoşuma gitmedi.
    Çözünürlük bence iyi değil. yazılım grafik görselleri(senin paylaştığın hali ile ) çok kötü.
    Böylece almayı düşünen arkadaşlar belki bir kere daha düşünürler. Cihaz o parayı değmeyeceğini düşündüğüm için biraz olumsuz yazdım.
    Yanlış anlama düşüncelerimi.
  • android 4.4.4 cihazlardan başka araç içi multimedya almayın. hele hele 2016 yılında olduğumuz şu günlerde asla. burdaki cihaz 5 yıl öncesinin ortalama cihazı.yazık olmuş.

Benimde direksiyon tuşları akü değiştikten sonra çalışmamaya başladı. nasıl ayarlayabilirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: tiibon

Benimde direksiyon tuşları akü değiştikten sonra çalışmamaya başladı. nasıl ayarlayabilirim...

benim araba 2013 de pert oldu. sonra zaten telefonlar bu cihazların yerini aldı bile.

• Dediğiniz gibi Navigasyon için olmassa bile radyo için tuşlar lazım oluyor. Tşk ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.