Şimdi Ara

Citroen Nemo&Peugeot Bipper Üretimi Bitti mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
6.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yeni kasa çıkınca gelir büyük ihtimalle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dombilibili

quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

quote:

Orijinalden alıntı: maverick8141

quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

Malum sitede 2016 model en yeni ilan.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-citroen-2016-model-0-km-citroen-nemo-1.3-hdi-sx-vizyon-plus-erzurumda-422625479/detay

Bu da Fiorino

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-fiat-aktas-2-el-den-2017-fiorino-piremio-navigasyon-koltuk-isitmali-429610595/detay

Bippere baktım ama maalesef ne olduğu belli değil.

Kalktı sanırım.

Hocam işte ben de tam bu noktayı kast ediyorum. 2 modelin de 2017 üretimi yok. Ama kalkıp bu modeller sonlandırıldı şeklinde bir açıklama da yok

Maalesef bende çözemedim Hocam.Yakınlarınızda Citroen ya da Peugeot bayisi varsa onlara sorabilirsiniz.Belki yardımcı olurlar.

Perşembe günü bakıma götürmüştüm aracı Peugeot'a. Ben oradayken biri sordu orda bipper modelini. Görevli biz artık satmıyoruz bayilerden de kaldırdık araçları zaten fiat ile ortak araçtı dedi. Galiba anlaşmazlık olmuş üretim konusunda fazla pahalıya geliyormuş standart donanım ile.

O zaman büyük ihtimal ile kalktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2014 yada 2015 ocakta şirkete 30000₺'e Peugeot Bipper alırken Fiat Fiorino 3-4bin tl daha pahalıydı,aynı arabaya o kadar fark vermek istememiştim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • courier ın satış rakamlarının son kullanıcı sayısını gösterdiğini düşünmüyorum, çoğunluğu resmi araç olarak kullanılıyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.