Şimdi Ara

Citroen C5 2016

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
14.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıkışı ertelenerek 2016'ya kaydırılan C5, Genaral Motors ile yapılan anlaşmalar sayesinde ikinci nesil Insignia ile ortak altyapı kullanacak.
    Uzunluğu 4.78 metreye çıkarılan C5'in arka yaşam alanı da artılılacak. Ön farlar full LED olabilir.
    Opel Insignia'dan bilinen sedan ve liftback tasarımla 4 kapılı versiyonla birilkte 5 kapılı versiyon da olabilir. Zaten ilk nesil de 5 kapılı liftback versiyondu.
    Motor seçenekleri ise 1.2 benzinli 110 hp ve 130 hp, 1.6 benzinli 156 hp, 1.5 dizel 115 hp, 2.0 dizel 180 hp olabilir.
    Sadece iki görsel var şimdilik. Tasarım son zamanlarda olduğu gibi şık görünüyor. Stop lambalarını CLA'ya benzetmemek elde değil

İyi forumlar

Citroen C5 2016

Citroen C5 2016

• 1.5 dizel psa da yok 1,6 dizel olmasın ve yeni blue Hdi olarak gelicek. opel gibi aktarmalar pert olmasın bunlardada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur_gs_91 -- 11 Mart 2014; 0:49:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

1.5 dizel psa da yok 1,6 dizel olmasın ve yeni blue Hdi olarak gelicek. opel gibi aktarmalar pert olmasın bunlardada
    Bir balinalık sezdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Bir balinalık sezdim

Alıntıları Göster
    arkası cls vs cla
  • ozgur_gs_91 O kullanıcısına yanıt
    Evet evet 1.5 ve 2.0 motorlar yeni BlueHDI olacakmış
  • Süspansiyon sistemi hakkında bilgi yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilitlimaşa

arkası cls vs cla

Alıntıları Göster
    içbükey cam ısrarını anlayamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bee.kay

Evet evet 1.5 ve 2.0 motorlar yeni BlueHDI olacakmış
    bende ondan diyorumya 1.5 yok 1.6 blueHDi çıktı oda 120 bg 1.5 psa da hiç haberini bile görmediğimden dedim diğer 2.0 da blue hdi onu biliyorum ama 1.5 e bir yanlışlık olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

bende ondan diyorumya 1.5 yok 1.6 blueHDi çıktı oda 120 bg 1.5 psa da hiç haberini bile görmediğimden dedim diğer 2.0 da blue hdi onu biliyorum ama 1.5 e bir yanlışlık olabilir.

Alıntıları Göster
    Ayrıca modele dair haberde okuduğuma göre Citroen in meşhur amortisör sistemi yeni C5 de sunulmayacakmış..
  • Açıkçası C5 güzel araba ama bir direksiyonu var ki, o arabayı almamak için tek sebep o direksiyon bence. Umarım bunda aynı degildir
  • Howlin Wolf kullanıcısına yanıt
    Maliyet arttığı için hydractive süspansiyondan vazgeçecekler yüksek ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Ayrıca modele dair haberde okuduğuma göre Citroen in meşhur amortisör sistemi yeni C5 de sunulmayacakmış..

Bunuda yapmicaklardi işte, Citroen'de artık sıradanlaştı
  • Howlin Wolf kullanıcısına yanıt
    Gövdesi sabit direksiyondan da vazgeçilecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocabıyık_b

Gövdesi sabit direksiyondan da vazgeçilecekmiş.

İşte bu olumlu haber Ne o öyle çevir çevir yine aynı manzara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Howlin Wolf

quote:

Bir Citroen almak gibi düşüncem yoktu ama bu habere üzüldüm açıkcası; Citroen in Mercedes e dahi lisansla verdiği, otomobil dünyasının nadide teknolojilerinden biriydi, hep de tecrübe etmek istemişimdir.
  • Kokpiti de yakisir bise yapsinlar on konsolu
  • quote:

quote:

quote:

Bir Citroen almak gibi düşüncem yoktu ama bu habere üzüldüm açıkcası; Citroen in Mercedes e dahi lisansla verdiği, otomobil dünyasının nadide teknolojilerinden biriydi, hep de tecrübe etmek istemişimdir.

Bir efsaneye göre bu sistemle 3 teker üzerinde gidilebiliyormuş

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bir efsaneye göre bu sistemle 3 teker üzerinde gidilebiliyormuş

Doğru, arka tekerlerden biri olmasa dahi aks yere değmiyor ve bu da aracı belli bir hıza kadar 3 tekerle kullanabilme imkanı sağlıyordu.

• esmerce kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: bee.kay

Arkadan mercedes mi andırıyor yoksa benim gözüm görmüyorda uyumammı gerekiyor

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.