Şimdi Ara

CİTROEN C3 ÖNERİLER??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
5.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C3 o sınıfın en ii dizel arabası bence Çok rahat ve kullanımı çok zewkli...
  • c3 hdi 16 v den daha dolu ve uygun fiaatta araç yok..alın hiç düşünmeyin
  • c3 ün 2. eli yok dien arkadaşlar yanılıyosunuz bursa oto koop a gelirseniz c3 ün nekadar çok para ettiğini görürsünüz
  • quote:

Orjinalden alıntı: GÖRKEMKAZAN

abs poloda da opsiyonel arkadaslar ama satıo..abs si yok diye alınmaz edinmez demeyin ekletiverirsin olur biter ayrıca c3ün 2.eli yok diyen arkadas acsın siteleri arastırsın nasıl fiyatlar

Nası ekletiyorsun opsiyonel değil ki...

C3 alanın burnu servisten çıkmaz diyorum ben siz bilirsiniz sahipleri vardı forumda aratın bulursunuz belki.

Onu alacağına Punto Shine al deri koltuk bile var araç full+full....

Motoruna hayran olmuş juri , mükemmel harika son nokta falan diyorlar Multijet için...

Ya madem dizel alacaksınız, bu motor kaçmaz ya.

Bütün taksiciler alıyor multijet, taksici milleti ucuz olmasa sorun çıakrtsa alır mı hiç .

Punto alırsan motordan yana hiç sorunun olmaz, git herhangi bir tofaş bayine istersen Ardahan da kal istersen Mardinde , anında işin görülür...
    Parça sorunu olmaz çünkü senin gibi o motora sahip binlerce araç var.

Citroen i al sonra vur kafanı dağlara taşlara sen beni dinle Citroen in 2. eli soruun, parçası sorun servisi sorun kendisi sorun.

• arkadaşlar bu modeller uzun yolda ne kadar yakmaktadır bunu da yazarsanız sevinirim
  • 1.4 16V HDİ.. NORMAL KULLANIM KOŞULLARINDA 5 LT İLE 110-120 KM YAPIYOR....
  • Benim c3 hdi 16v aracim var ve memnunum.. Yol sesi almasi acikcasi pek rahatsizlik verecek boyutlarda degil.. Hatta onemsiz.. problemli olsaydi yurtdisinda bircok insan bu araci tercih etmezdi.. Aracin 1750 devir/dk da devreye giren turbosu (bu sadece 92 hp, hdi 16v'de var) hizla yolda akmanizi sagliyor.. 1.6 benzinli araclarin onune gecercesine bir performans sunuyor.. Surate merakli biri olmasamda aracimin zorlanmadan 4. viteste 150 km/h yapabilmesi cok hos.. Normal araclarin 80-100 km/h ile seyrettigi rampalarda bile rahat 120 ile sessizce ve zorlanmadan ilerleyebiliyorsunuz..
    Otomatik farlar, otomatik silecekler, hava sogutmali disk fren, abs, ebd, cd calar..vs bircok ozellikte var bu aracta.. Tavsiye ederim..
  • arkadaslar onu bunu bilmem de citroen bu arabadaki 1,4 lt 92 hp lik motoru neden bıraktıda 1,6 lt olan ve aynı guçteki motora geçti daha geçen sene dünyanın en teknolojik diesel motorlarından biri olarak degerlendiriliyodu bunu bilen varmı
    yeni 1,6 diesel daha agır ve bu tip b sınıfı bi araç için bence buyuk bi motor yani
  • ii de16 modelinin fiyatı da 30milyar civarı arkadasım açıkcası ben o parayı o arabayı vermeyı göze alamıyorum.illa dizel alacam diyorsam o fiyatlarda polo alırım arkama bakmam
  • opelin piyasası var türkiyede

ama citroen daha birkaç yıldır atakta türkiyede
    ikinci elini ii araştır derim ben

evet corsaya göre güzel ama satmak istediğinde güzellik yetmiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: thykee

arkadaslar onu bunu bilmem de citroen bu arabadaki 1,4 lt 92 hp lik motoru neden bıraktıda 1,6 lt olan ve aynı guçteki motora geçti daha geçen sene dünyanın en teknolojik diesel motorlarından biri olarak degerlendiriliyodu bunu bilen varmı
    yeni 1,6 diesel daha agır ve bu tip b sınıfı bi araç için bence buyuk bi motor yani

kardeş sanırım torktan kazanmak için yaptılar bunu..tork degeerlerini karşılaştırmadım ama aracın şuanki performansı bir öncekine göre daha ii..kasa aynı bg de aynı olduguna göre bsylerle oynamışlar..zaten sınıfındaki en ii dizeldi şimdi yerini garantiye aldı bence
  • işte herşey burada başlıyor neden 1.4 92 varken 1.6 ya çevirdiler....neden?
    quote:

Orjinalden alıntı: thykee

arkadaslar onu bunu bilmem de citroen bu arabadaki 1,4 lt 92 hp lik motoru neden bıraktıda 1,6 lt olan ve aynı guçteki motora geçti daha geçen sene dünyanın en teknolojik diesel motorlarından biri olarak degerlendiriliyodu bunu bilen varmı
  • dostlar, 1,5 ay önce 19 bin km'de c3 1.4 hdi 16v aldım ve hayatımın en iyi tercihlerinden birini yaptığımı kısa zamanda gördüm. alırken bu sınıftaki tüm markaların tüm modellerini inceledim. c3'ü geçebilecek tek otomobil var: polo dizel. ama o da 2-3 milyar pahalı. izinde memlekete gidip geldim. 3000 km yol katettim. arabada 4 kişi vardı ve irili ufaklı 5 adet valizi ve öteberiyi hiç yolcu kabinine taşırmadan bagaja sığdırdım. otobanda 150'den aşağı inmedim. max 200 yaptım, klimayı hiç kapatmadım ve 3000 km'de 340 ytl eurodiesel mazot yaktım. düşünün, çelik jant, cd çalar, yol bilgisyarı, 185 lastik, sis farı, park sensörü, yağmur sensörü, abs, 4 hava yastığı olan ve sınıfının en güçlü ve torku yüksek dizeli olan bir otomobil. fiyatını fazlasıyla hakediyor, üstelik 2. eli de iyi. benim uzun süren araştırmamda, bulduğum bazı 2. el c3'ler 1 hafta sonra satılmıştı. tabi bunları hep 92 beygirlik için konuşuyorum. 70 beygirlik çekiş olarak iyi değil, ama 92 olan tam bir canavar. kesinlikle öneririm. fiyat performans kıyasında 1 numara kesinlikle c3 16v. sadece bir iki sıkıntım var. alt takımından ufak tıkırtılar geliyor, sanırım benden önceki sahibinin kullanımından dolayı. servise baktıracam. diğerlerinde yok bu ses, süspansiyonlar gayet güzel. bir de ön orta direk yani emniyet kemerinin oralardan gıcırtılar geliyor, bunu da servise sordum, oluyor bunun gibi ses bazı c3'lerde ama köpük sıkarak içinde genişlemesini ve sacı sıkıştırmasını sağlayarak hallediyoruz dediler.
    kolay gelsin..

• quote:

Orjinalden alıntı: akhenaten

dostlar, 1,5 ay önce 19 bin km'de c3 1.4 hdi 16v aldım ve hayatımın en iyi tercihlerinden birini yaptığımı kısa zamanda gördüm. alırken bu sınıftaki tüm markaların tüm modellerini inceledim. c3'ü geçebilecek tek otomobil var: polo dizel. ama o da 2-3 milyar pahalı. izinde memlekete gidip geldim. 3000 km yol katettim. arabada 4 kişi vardı ve irili ufaklı 5 adet valizi ve öteberiyi hiç yolcu kabinine taşırmadan bagaja sığdırdım. otobanda 150'den aşağı inmedim. max 200 yaptım, klimayı hiç kapatmadım ve 3000 km'de 340 ytl eurodiesel mazot yaktım. düşünün, çelik jant, cd çalar, yol bilgisyarı, 185 lastik, sis farı, park sensörü, yağmur sensörü, abs, 4 hava yastığı olan ve sınıfının en güçlü ve torku yüksek dizeli olan bir otomobil. fiyatını fazlasıyla hakediyor, üstelik 2. eli de iyi. benim uzun süren araştırmamda, bulduğum bazı 2. el c3'ler 1 hafta sonra satılmıştı. tabi bunları hep 92 beygirlik için konuşuyorum. 70 beygirlik çekiş olarak iyi değil, ama 92 olan tam bir canavar. kesinlikle öneririm. fiyat performans kıyasında 1 numara kesinlikle c3 16v. sadece bir iki sıkıntım var. alt takımından ufak tıkırtılar geliyor, sanırım benden önceki sahibinin kullanımından dolayı. servise baktıracam. diğerlerinde yok bu ses, süspansiyonlar gayet güzel. bir de ön orta direk yani emniyet kemerinin oralardan gıcırtılar geliyor, bunu da servise sordum, oluyor bunun gibi ses bazı c3'lerde ama köpük sıkarak içinde genişlemesini ve sacı sıkıştırmasını sağlayarak hallediyoruz dediler.
    kolay gelsin..

hem her tarafından ses geliyor diyorsun hem hayatımın seçimi diyorsun ben anlamadım bu işi

• Sıfır tadında, 14 aylık 15000km de 2 nci el C3 satılıktır... İlgilenen arkadaşlara duyurulur...
  • her tarafından ses geliyor demedim, iki yerinden ses geliyor onlar da hallolacak dedim. ayrıca diğer tüm özellikler o sesleri duymazdan gelmeme neden oluyor. haa şunu söylemeyi de unutmuşum, c3'ün motoru sınıfının en sessiz motoru..
  • DREKSİYON KUTUSUNDAN GELEN SESİ FRANSIZLAR BİLE KESEMEDİ..ÇÖZÜMMÜÜÜÜÜÜ YOKKKKKKKKKKKKKKKK
    BOŞUNA PATİNAJ ÇEKMEYİN
  • bende radar a katılıyorum güzel arabadır hele o arabanın yol tutuşu mükemmel ama golf euro 4 motorlu ya hiç bi şey i değişmem
  • c3 1.6 92 hp hdi de park sensoru varmı??
    arka koltuk mesafesi yeterlimi....koltuklar katlanınca yeterli alan açılıyormu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ebh73

Tamam ya begenmezseniz begenmeyin C3ü, hem benim açımdan daha iyi hertarafta görmekten iyidir. Walla almayın ha :)

bu arabanın fıstık yeşili rengi bir arkadaşımda var igrenc ötesi bişey nasıl bir tasarımdır bu,nissan micrayla yarışır cinslikte
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.