Şimdi Ara

Citroen Bakım Fiyatları (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
43.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    sol rot başı+sağ rot kolu+sol rot kolu +rot ayarı+kdv=310 tl dedi, indirimliymiş
    şimdilik onu yaptırmadım
    fiyat nasıl sizce
  • 2011 c3 picasso hdi 15 bin km bakımı yağ+ yağ filtresi+polen filtresi+hava filtresi+camsuyu+fren temizleme spreyi 281 tl eskişehir hilal oto.
  • C5 1.6 HDI Özel Servis

Tamamı Orijinal Parça (Referanslarıyla)
    Total Quartz Ineo ECS 5w30 4 LT - 85 TL
    Hava Filtresi : Citroen / Peugeeot - 1444 TK - 20 TL
    Yağ Filtresi : Citroen / Peugeot - 1109 AY - 15 TL
    Polen Filtresi : Citroen / Peugeot - 6447 TC - 25 TL
    Yakıt Filtresi : Citroen / Peugeot -1901 78 - 80 TL
    Karter Tapa Conta - Ücretsiz
    Motor Temizleme Spreyi - 5 TL
    4 Teker Balans - 20 TL
    İşçilik - 25

275,00 TL

Yakıt Filtresi için genelde Delphi marka kullanıyorlar. Onun fiyatı 50 TL. Yani bu fiyat 30 TL daha aşağı gelebilirdi.
  • Citroen C4 1.6 sx pk hdı
    özel serviste

Mobil 1 yağ koydurdum ince olanından
    Hava Filtresi Yağ Filtresi Polen Filtresi 4 lt yağ 160 tl :) Kazıkladılar bence...
  • Nemo bütün periyodik bakım fiyat bilgisi olan var mı?

15-30-45 vb gibi.
  • Merhabalar C4 Grand Picasso 7 kişilik aracım var 30000 bakımı yaklaştı. Tahminen ne kadar bir masraf çıkar ? Bilen arkadaş varsa yazabilir mi ?
  • c4 1.6 120 bg vti benzinli aracım 2011 model nisanda almıştım, mart ayında kampanya var diye bu cuma ilk bakımını yetkili serviste yaptırdım. Yağ,yağ filtresi, hava filtresi, genel bakım, temizleme ve cam suyu 286 tl tuttu.
    (Kampanya indirimi parçalarda %25)
    Not: Polen filtresini değiştirmedim sadece temizlendi ve parfüm sıkıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: resmus

c4 1.6 120 bg vti benzinli aracım 2011 model nisanda almıştım, mart ayında kampanya var diye bu cuma ilk bakımını yetkili serviste yaptırdım. Yağ,yağ filtresi, hava filtresi, genel bakım, temizleme ve cam suyu 286 tl tuttu.

Hangi servise götürdünüz acaba ben KAR otoya götürüyorum bakıma ama açıkçası pek memnun değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: resul_1748

quote:

Orijinalden alıntı: resmus

c4 1.6 120 bg vti benzinli aracım 2011 model nisanda almıştım, mart ayında kampanya var diye bu cuma ilk bakımını yetkili serviste yaptırdım. Yağ,yağ filtresi, hava filtresi, genel bakım, temizleme ve cam suyu 286 tl tuttu.

Hangi servise götürdünüz acaba ben KAR otoya götürüyorum bakıma ama açıkçası pek memnun değilim.

citroen hatay ram plaza (yetkili servis)ben de çok iyi veya çok kötü diyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yavuz

15.000 bakımında ne yaptılar ki bu kadar tuttu hem de %20 indirimle.

Zahmet olmazsa bir yazarsan karşılaştıralım. Bende 30.000 bakımını yeni yaptırdım. Toplam 183 YTL tuttu.

Yağ 4 lt (60.00 YTL),
    Yağ Filtresi (17.63 YTL),
    Hava Filtresi (23.87YTL),
    LDS sıvısı (15.00YTL),
    Atık parça bedeli (1.00 YTL),
    Park ampulu (9.00 YTL) ve
    İşçilik (67.20)

Toplam Bedel %20 indirim dahil KDV hariç = 155 YTL, KDV = 28 YTL

Başka bir parça varmı değiştirdikleri.

Örneğin benim 20.000 km bakımında mazot filtresi değiştiği için 290 YTL tutmuştu üstelik o zaman %20 parça ve işçilik indirimi de yoktu.

ben 4 ay önce 2011 model benzinli 206+ aracımın ilk bakımını yani senelik bakımını yaptırdım 365 tl aldılar....

dizel araça 250 tl bedava bence.

• 5008 15,000 bakım.

Detayları aşağıdaki gibidir.

286 tl. (kampanyalı)

5,30 MOTOR YAĞI

POLEN FİLİTRESİ

HAVA FILITRESI

YAĞ FILITRESI
  • Citroen C3 2005 model 1,4 HDİ 16V 92 BG olan aracımı 148.500 km'de iken geçen hafta bakıma soktum. Bu araçlarda zincir olduğu için kayış değişmekte zincirin ömrü daha uzun olduğu için zincir değişmedi. Zincirden kaynaklı araç ilk çalıştığında ses gelmekte ancak daha sonra bu ses kaybolmata ancak ustaya sorduğumda herhangi bir sorun oluşturmayacağını belirtti. Aracın ağır bakımında birçok kontroller yapılmış olup size yapılan işlemler ve fiyatlarını gönderiyorum: Eksantrik Tamir Kiti (194,92 TL), Devirdaim (67,8 TL), Antifriz (33,9 TL), Krank Kasnağı (135,59 TL), V Kayışı (131,36 TL) değişmiştir. Özel serviste yaptırdım tüm bu işlemleri...
  • Yakin zamanda yeni c4 bakima giden var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet, ben de merak ediyorum, yakın zamanda bakıma giden yok mu? 2012 c4 comfort plus 75000 km bakımı için yetkili servise gitmeyi planlıyorum. (Aslında 80.000 de ama ilk sahibi bir bakımı geciktirdiği için bakımlar ötelenmiş durumda) standart bakıma ek olarak servis planında başka ne değişmesi gerekir sağlıklı bir bilgi bulamadım :(
    2012 c4 confort plus javascript:void(AddText(''))
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.