Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (1076. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.895
Cevap
178
Favori
1.739.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10741075107610771078
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: toxaa

http://www.necvox.com.tr/NECVOX-DVN-P-1091-CITROEN-C4-NEW-PLATINUM-NAVIGASYONLU-MULTIMEDYA_27.html#0

bu cihazı bizzat kullanıyorum diğer cihazlara göre biraz pahalı ama oldukça kullanışlı ve güzel.

Hocam aynı cihazı kullanıyorum. kullanışlık açısından memnun değilim esc tuşu geri değil navi tuşu olarak kullanılıyor vs.
    Sizdede aynı sorun yokmu,yoksa cihaz sürümünü alabilir miyim sizden.

• Peki navigasyondan vazgeçtim o zaman.. Benim araçta bluetooth da var zaten, arkadaşların dediği gibi navigasyon ihtiyacını telefonla da giderebilirim.. Park sensörü yok aracımda, park sensörü tavsiyesi yapabilecek arkadaşlar yardım ederse sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pamuk

quote:

Orijinalden alıntı: ognemir

amortisör patlak olsa bozuk yollarda lokurtu şeklinde ses gelir.bu gelen haşırtı şeklinde.az önce tekrar denedim,sadece hızlı geçince yapıyor.benim araçta uzun zamandır var

İşte bende hiç yoktu bu kışa kadar! hızlı geçince tümseklerden daha çok geliyor ses ama hava sıcaklığı 8 ve üstü olunca ses pek gelmiyor!

Ayni sorun bende de var yanliz bende bazen lokurtuda geliyor ama cok belirgin bi ses degil lokurtu sesi.O gacirti sesi daha belirgin ve araba sogukken geliyor.Su finaller bitsin baktiricam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar arkadaşlar. Sizlere sorum olacak. Sanırım yeni c4 sahiplerinin büyük bir bölümünün araçları otomatik. bu pejo ile birlikte kullanılan auto6r şanzımanı kullanıyor c4 de sanırım. Bu şanzımanın dsg ler gibi kronik ve cep yakıcı sorunları var mıdır acaba ? pejo sahipleri sorunsuz olduğunu söyledi. Sanırım sadece vites geçişleri hissediliyormuş. Derdim o değil zaten kronik ve cep yakıcı bir sorunu olmasın kafi. Onun dışında geçişler hissedilmişmiş çok seri değilmiş bunlar ilgilendirmiyor beni :) Şimdiden vereceğiniz değerli cevaplar için çok teşekkür ederim...
  • zekii kullanıcısına yanıt
    Daha önce kullandığınız araç ne idi acaba
  • Creepinq Death C kullanıcısına yanıt
    Baktırdığın zaman ,sonucu burdan paylaşır mısın.
  • gxsafa G kullanıcısına yanıt
    evde araç var lakin benim kullandığım bir araç yok. araştırma yapıyorum. neden sordunuz ?
  • zekii kullanıcısına yanıt
    Dsg 'den başı belaya girenlerdenmisiniz merak ettim,

Mcp sorunsuz bir şanzımandır auto6r filan da diyolar ama hepsi aynı çalışma mantığına sahip sadece yazılımları farklı, mcp ler 60 binde ( bu kullanıma göre değişir) volant ve balata değişir toplam maliyet ortalama 1200 tl civarıdır. Tabi bu kilometre ortalamadır sıkışık trafikte 40 bindede sıkıntı çıkarmaya başlıyabilir. ama dikkatli kullanımda 100 binde bile sıkıntı çıkarmaz.
  • gxsafa G kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam bilgiler için. DSG den dolay vw den soğudum. de ki kullandın mı ağzın mı yandı yok ama malüm kullananda kullanmayanda yorum yapıyor ve araç bu husuda fişlenmiş bir araç. bugün alayım dsg li bir araç aklımda hep acaba olacak en ufak bi tıkırtıda yandık dıyecegım... Tabı dsg nın bu kadar ön plana cıkmasını sunada yoruyorum, pıyasada dsg lı arac cok. vw sattığı her 10 aracın 6 sı dsg lı ve vw nın ulkemızde kı satıs grafıgı malum. bırde buna oncekı yıllarda sattıgı aracları ekleyın dsg lı. yani bi yanım bu konuda ıyımser bı yanımda hıc bulasma dıyor. bı tarafım dıyor bu araclar kronık bı tarafımda dıyor bu araclar kronık sorun olsa hersene on bınlerce dsg lı arac satıyorlar e bıde buna oncekılerı ekleyın adamlar fabrıkayı kapatır bu kadar cok sorun olsa vw dıye bı marka kalmaz dıye. bılmıyorum yukarı tukursem bıyık asagı tukursem sakal modundayım anlayacagınız...
  • Arkadaşlar Merhaba
    42000 km'de 2012 C4 Comfort Plus aracım var ve akşam trafikte kırmızı ışıkta beklerken start-stop sisteminden dolayı araç durdu. Tam araç tekrar çalıştığı sırada "service" ışığı yandı ve ekranda "vites kutusu arızası, aracınızı tamir ettiriniz" uyarısı çıktı. Vitesi boşa alıp tekrar Auto moduna aldığımda uyarılar söndü ve araç yoluna devam etti ancak kalkış esnasında ayağımı frenden çekince önceden hareket eden araç şimdi hareket etmiyor. Daha önce başına böyle bir sorun gelen arkadaşım var mı? Sorunun çözümünü nasıl buldunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defne030710 -- 14 Ocak 2015; 22:14:21 >
  • defne030710 D kullanıcısına yanıt
    yazılımsal bir sorun akü kutup başını çıkarın 10 dakika sonra takın düzelmesi gerekiyor.
  • Bagajda el feneri var denmişti sanırım, neresinde göremedim ?
    Solda 12V çakmak girişi var...Araç 2012 C4 Comfort Plus
  • Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    solda bağaj ışığı aynı zamanda el feneri ( 2012 modellerin bazılarında kaldırmışlardı )
  • Arkadaşlar,

c4 1.6 e-hdi ekran rengi sanırım 6 renge değişiyormuş.(ben göstergeleri kırmızı olan araçları hep severim de )
    bunlar hangi renk oluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: müdür

Arkadaşlar,

c4 1.6 e-hdi ekran rengi sanırım 6 renge değişiyormuş.(ben göstergeleri kırmızı olan araçları hep severim de )
    bunlar hangi renk oluyor..

2 renk oluyor sadece mavi ve beyaz tonları. Oda Exclusive'de, onun dışındakiler turuncudur ve değişmez.

Bu 6 renk olayını bende aracı almadan önce okumuştum ama galiba yurtdışındaki Exclusive Plus modellerde var bu.

Tabi makyajlı kasada ne oldu durum bilmiyorum belki ona farklı seçenekler eklemişlerdir. Ama onunla ilgili bir bilgi bulamadım makyajlı kasanın özelliklerini incelerken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creepinq Death

quote:

Orijinalden alıntı: pamuk

quote:

Orijinalden alıntı: ognemir

amortisör patlak olsa bozuk yollarda lokurtu şeklinde ses gelir.bu gelen haşırtı şeklinde.az önce tekrar denedim,sadece hızlı geçince yapıyor.benim araçta uzun zamandır var

İşte bende hiç yoktu bu kışa kadar! hızlı geçince tümseklerden daha çok geliyor ses ama hava sıcaklığı 8 ve üstü olunca ses pek gelmiyor!

Ayni sorun bende de var yanliz bende bazen lokurtuda geliyor ama cok belirgin bi ses degil lokurtu sesi.O gacirti sesi daha belirgin ve araba sogukken geliyor.Su finaller bitsin baktiricam.

Ön takımların elden geçmesi gerekecek sanırım! zaten servise de az kaldı bakalım ne çıkcak!

• Mcp araçlarda 120 binde değişmesi gereken sıvı vardı ne sıvısıydı arkadaslar bilen varmı. 180 bindede olabilir tam hatırlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fleetwood1991 kullanıcısına yanıt
    Exculusive araçlarda dış kadran 3 renk ( mavi 2 ton ve beyaz) , iç rakam göstergeleri 3 renk ( mavi 2 ton ve beyaz) toplam 6 ayrı renkte kullanabiliyorsunuz. Ama mavi tonlarda olduğu için 6 ayrı renk olarak algılanmasın. Yurtdışındakilerde aynı şekilde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkhun

Mcp araçlarda 120 binde değişmesi gereken sıvı vardı ne sıvısıydı arkadaslar bilen varmı. 180 bindede olabilir tam hatırlamıyorum

Ad Blue sıvısı olmasın o ? Ama Mcp değil tüm dizel C4'lerde değişiyor o sıvı diye biliyorum. Mcp olsun olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakozsoz

Exculusive araçlarda dış kadran 3 renk ( mavi 2 ton ve beyaz) , iç rakam göstergeleri 3 renk ( mavi 2 ton ve beyaz) toplam 6 ayrı renkte kullanabiliyorsunuz. Ama mavi tonlarda olduğu için 6 ayrı renk olarak algılanmasın. Yurtdışındakilerde aynı şekilde

Evet bende aracı almadan önce kırmızı, yeşil vs.'de var sanmıştım.

Keşke Ford Mustang'deki gibi olsa, 100 tane ayrı renk seçeneği var adamların kadranında!
  • 
Sayfa: önceki 10741075107610771078
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.