Şimdi Ara

CITROËN C4 PICASSO II KULÜBÜ (275. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.640
Cevap
99
Favori
351.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba,
    citroen c4 picasso 2016 2 yarı 2017 yıl satışından aldığım full bir altı modelde de navigasyon güncellemesi yapılabiliyor mu
  • weba W kullanıcısına yanıt
    Bugün güncelleme yaptım ama sanırım yüklü olan zaten son versiyonmuş. Değişiklik olmadı versiyon numarasında.

Birde ne yaptıysam my citroen uygulaması araç ile bağlantı kurmuyor acaba smeg+ update mı gerekli?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ilk çıkan araçlardansa my citroen ile bağlantı kurulmuyor malesef
  • msaltik kullanıcısına yanıt
    2015 model @msaltik.

• hzr34 H kullanıcısına yanıt
    My citroen uygulamasının son güncellemesi sıkıntılı araçla veri alışverişi yapmıyor. Önceki sürümün apk'sını arayıp yükleyin sorun düzelir sanırım.

• PELOTON kullanıcısına yanıt
    Son çalışan sürüm hakkında bilginiz var mı? Ne kadar eskiye gideyim. Apkmirrorda bütün versiyonlar var.

1.18.0 sürümü çalıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hzr34 -- 8 Ocak 2020; 18:27:1 >
    Son sürüm 1.22.0 de bluetooth ile bağlantı kurup telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz fakat araçla veri alışverişi yapmıyor malesef. Bende sondan 1 önceki güncellemeyi yükleyip otomatik güncellemeyi kapatarak yeni güncelleme bekliyorum. Sanırım sizde halletmişsiniz sorunu, keyifli sürüşler.

• Aynen öyle bağlantı var ama program çalışmıyor geliştiriciye mail attım ama döner mi bilmiyorum. Teşekkür ederim. Şuan sizde yüklü olup çalışan sürüm numarası nedir birde onu deneyeyim.

Sürüm numarasını baktım ama uygulamada bulamadım, tarih olarak 11.28.2019 yazıyor yükleme dosyasında. Şu an için sorunsuz çalışıyor.

• Arkadaşlar 2 ay oldu 2015 4 koltuk picasso aldim bu yazılım nasıl atılıyor veya bu işi yapan arkadaş varmı yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atay38 A kullanıcısına yanıt
    Pek atmaya gerek duyulacak birşey bulamadım
    Riskine degecegine düşünmüyorum şuan. Atmak istediğiniz yazılım harita mı? Yoksa ekran sistemi güncellemesi mı?

• atay38 A kullanıcısına yanıt
    Harita güncellemesi ise yardımcı olmaya çalışırız ancak sistem için risk size ait. Sistem güncellemesinden sonra düşük ihtimal olsa da aracın bazen bazı donanımı unuttuğu olabiliyormuş. Bu durumda aracı pcye bağlayıp donanımı tekrar tanıtmak gerekli diyorlar. Sorunsuz yapanlar var ama hata verip ciddi sıkıntı yaşayanlarda olmuş okuduğum kadarıyla. Yani servis yolu gözükebilir. Ben haritayı güncelledim fakat sistem işine yazılımı indirmeme rağmen girmedim. Şuan için sistemle ilgili bir problem yaşamadığım için kurcalamak istemiyorum. Sonuçta bi söz var 'Çalışıyorsa kurcalama'

• Merhaba

Kayınpederim bu araçtan aldı. Aracı intensive diye sattılar özelliklerde de navigasyon var dediler ama araçta navigasyon yok.

Ekranda dokunmatik alanda navi tuşu da yok. Harita yüklenebilir mi bu araca ?

• hamucera kullanıcısına yanıt
    Görüntü yükler misiniz? Harita tuşu ekranda değil ekranın sol tarafındaki 4 tuşun en altta olanı

• Merhaba,
    Konsolda harita tuşu yok, haricen modül ile yükleme yapılıyormjş sanırım. 2500 tl dediler

• Benim de nedense aklımda intensive modelde navigasyon var diye kalmış. Ama galiba ayrıca teknoloji paketinde varmış

• barsoy kullanıcısına yanıt
    Evet var. Sorun satıcının intensive diye feel satmasıymış.

Söyledik galeriye mağdur etmeyiz bi inceleyelim dediler. Ekran, anahtarsız giriş ve çalıştırma, navigasyon, 230 v eksiği var

Navifasyonu 2500 tl ye modül ile hallediyorlar ama diğerleri hallolmaz. Bakalım ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: hamucera

Merhaba,
    Konsolda harita tuşu yok, haricen modül ile yükleme yapılıyormjş sanırım. 2500 tl dediler
    Navi yok. Doğrudur. Kandırmışlar :( Ekran solunda müzk ve klima tuşları var sizin. O sırada en altta oluyor navi tuşu.
    Benimki gibi start düğmesi silinmeye başlamış bi araç ilk kez gördüm :(

• quote:

Orijinalden alıntı: hamucera

Evet var. Sorun satıcının intensive diye feel satmasıymış.

Söyledik galeriye mağdur etmeyiz bi inceleyelim dediler. Ekran, anahtarsız giriş ve çalıştırma, navigasyon, 230 v eksiği var

Navifasyonu 2500 tl ye modül ile hallediyorlar ama diğerleri hallolmaz. Bakalım ne olacak
    İsterseniz geri verin :) Ama bu paket olaylarını bende bilmiyom. Bende navi de var, otomatik parkta.
    TS li hemşerim. Trabzonun neresindensin?
  • 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.