Şimdi Ara

Cities: Skylines 2 Türkçe Yama ve Kurulumu (Düzenlenmiş Makine Çevirisi) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
11
Favori
42.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk yamadan sonra bir güncelleme geldi mi acaba? çeviri hatalarıyla ilgili.

• yama güncellenmiyormu ? oyuna birçok update geldi

• volktyson kullanıcısına yanıt

merhaba . en son sürüm ile çalışır mı ?

• Açıkçası ben oyunu çıktıktan sonra bir daha oynamadım. Herhangi bir geri dönüş gelmedi şurada burada hata var diye, o yüzden de bakmadım. Eğer hatalı yerler veya bir sorun varsa, yapılacaklar listesine ekleyebilirim.

hocam merhabalar

oyunun son sürüme uygun ve yamayı güncelleme ve eksik yer var ise düzeltebilir misiniz?

oyun sürümü : 1.0.19f1

• quote:

Orijinalden alıntı: Oskis

hocam merhabalar

oyunun son sürüme uygun ve yamayı güncelleme ve eksik yer var ise düzeltebilir misiniz?

oyun sürümü : 1.0.19f1

Hafta sonu güncel sürümü indirip, tekrar test etmeye çalışırım. Yeni eklenen yerler varsa oraları da eklerim. Şuanda elimde başka projeler var ama dediğim gibi bir aksilik olmazsa hafta sonu bakmaya çalışıcam.

Çok teşekkürler ilgi alakanız için

beklemedeyiz güncellemenizi...

iyi günler dilerim..

• Oskis kullanıcısına yanıt

Rica ederim, iyi günler

• Cities: Skylines 2 Türkçe Yama ve Kurulumu (Düzenlenmiş Makine Çevirisi)

Ayarlar > Kontrol Tuşları bu bölümde bir çok hata bulunuyor bunu da incelerseniz seviniriz.

• Giannizzero kullanıcısına yanıt

Güncelleme geldiği için yeni şeyler eklenmiş ve satırlar kaydığı için patlıyor olabilir. Geri dönüşün için teşekkürler, fırsat bulduğumda bakacağım.

Merhabalar hocam günaydın

Hafta sonu güncelleme verebiliceğinizi söylemiştiniz ne durumdayız su anda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oskis

Merhabalar hocam günaydın

Hafta sonu güncelleme verebiliceğinizi söylemiştiniz ne durumdayız su anda ?

Merhaba, pazar akşamından beri onunla uğraşıyorum açıkçası ve ramazan ayı da geldiği için iftardan önce çok fazla bakamadım. Kafam kaldırmadı açıkçası ama her fırsatta bakmaya çalışıyorum. En kısa sürede bitirip yayınlarım.

• Türkçe Yama v2 olarak güncellenmiştir. V2 güncellemesinde, oyuna gelen güncelleme ile uyumlu hale getirilmiş ve yeni eklenen yerler çevrilmiştir. Çeviride düzenlemeler yapılmıştır. Konu içerisindeki linkler güncellenmiştir. V2 linkinden tekrar indirerek kurulumu yapabilirsiniz.

• emegne saglık

• tr-krall T kullanıcısına yanıt

Rica ederim, iyi oyunlar

• hocam merhaba. 53 gb güncelleme geldi oyuna, yamayı da güncelleyebilir misiniz?

• hagiosmann kullanıcısına yanıt

Güncellerim tabii ki ama biraz beklemesi gerekecek, şuan da dragons dogma 2 ile uğraşıyorum ve odağım tamamen onda ama bu hafta içi güncellemeye çalışırım.

• v1.1.0f1 ile uyumlu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: mistafa87

v1.1.0f1 ile uyumlu mu?

Türkçe yama, oyuna son gelen 54gblık güncelleme ile uyumlu değil henüz

bekliyoruz üstad eline sağlık şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcatraZFKeskin -- 30 Mart 2024; 21:4:49 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.