Şimdi Ara

Cisco Nedir? Ne İşe Yarar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
64.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Format attım pc ye ama formatta cisco diye bir program yüklendi nedir acaba önemli bişimi yoqsa silicem cevaplarınızı bekliyorum.

Denetim Masası > Programlar > Program ve Özellikleri
    Program kaldırma bölümünde 3 türü var cisco nun

1-)Cisco EAP-FAST Module
    2-)Cisco LEAP Module
    3-)Cisco PEAP Module

Bilgisayar > Yerel Disk (C:) > Program Dosyaları (x86)
    Bu bölümde de Cisco nun dosyaları var.

• Cisco ürünlerini kullanmıyorsanız kaldırabilirsiniz. Cisco cihazlara bağlantıyla ilgiliymiş:http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/wireless/aironet-1300-series/prod_qas09186a00802030dc.html
  • Ben Masaüstü kullanıyorum ve internet için ralink cihazı aldım onla wlan ağlaırna bağlanabiliryorum(şifresini biliyorsam) siz demişisiniz yha cihazlara bağlantıyla ilgilişmiş diye silmesem oluırmu?
  • Büyük ihtimal kullandığınız cihazla ilgili bir yazılımdır. Madem wlan ağlarına bağlantı için cihaz kullanıyorsunuz, silmemeniz daha iyi olacaktır.
  • cisco aslında yazılım ve donanım ürünleri üreten şirketin adıdır.
    bahsettiğiniş yazılımlarda yüksek ihtimal ile windowsun otomatik yüklediği sürücülerdir.
  • haklısın kardeş format attığımda windows kendi yükledi o programı ama benim kullandığım wlan cihazının programı ayrı yani cd si var onu yükleyince oluyo
    pc nerden bilicekte yüklücek wlan cihazı için programları

neyse arkadaşlar boşverin silmicem kalsın öle zararı yoq zaten

siz benim diğer sorularıma cevap verin pes le ilgili
  • zafer135 kullanıcısına yanıt
    Cisco, ağ teknolojileri sunan bir firmadır. Kurumların network güvenliği, hyperconverged systems, felaket kurtarma, iş sürekliliği gibi ihtiyaçlarına yönelik kullanılır. Trustnet TR'deki en iyi uygulayıcılarından biri.http://www.trustnet.com.tr/
  • mehmts M kullanıcısına yanıt
    tersini söylemedim zaten hocam yada yanlış bilgi vermedim. ağ teknolojileri diye belirtmek şartsa haklısınız ama bende yazdıklarımda yanlışlık yok ağ teknolojileride olsa uzay araştırması yada maymunların çiftleşmesini araştıran bir kurum olsada benim yazdıklarımda bir hata yok firmadır dedim sizde öyle diyorsunuz ağ teknolojileri dediniz bende yazılım ve donanım hizmeti sunar dedim.

Eğer mutlu olacaksanız ağ teknojojileri üzerine yazılım ve donanım üreten bir firma&şirketir ok.!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.