Şimdi Ara

#Çin Malı Android Tabletler Rehberi,Destek ve Tavsiye - Ana Konu# (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.218
Cevap
99
Favori
846.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Amras

Yotube daki oyun testlerine baktım Onda için cidden sanki takılma var gibi. Angry Birds filan oynamışlar. Ama o fyata ürün güzel gözüküoyr. Aynı fiyatlara 7" olup 1 gb ramli çözünürlüğü 800x480 den yüksek işlemcisi iyi bir makina var mı önerebileceğiniz ?

Yok arkadasim o video yu inanma bende izledim onu o videodaki Onda ama VI40 mersiyonu degil daha ucuz 512 ram e sahip dusuk islemcili VI30 versiyonu bundan eminim cok arastirdim:) Onda VI40 kullanan rus elemanlar var rus sitelerden tanistigim hepside memlun tabi yinede ben kullanmadim gormedim yuzde yuz bisey diyemem ama youtube videolarindaki her videoyu inanma ordaki cogu videoda gercek VI40 degil kimisi VI40 diye VI30 u gosteriyo altinda VI40 yazmis ama videodaki makineyi iyi biliyorum VI30 kimiside Onda ile alakasi olmayan fake bi dandik baska bi markayi gosteriyo o yuzden milletin kafasi karismis durumda

Sana 7.0 inc lik 1g ram e sahip su tableti oneririm fiyatida gayet uygundur
    http://www.fastcardtech.com/goods-6988-Gemei+G2+5-Point+WIFI+Multi-Touch+Capacitive+Android+23+Tablet+Computer+15Ghz+Cpu+1G+RAM+8GB+2160P+OTG+Camera.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlancelotxx -- 15 Ocak 2012; 5:05:00 >

• Suanlik en iyi cin tablet bence su tablet
    http://www.fastcardtech.com/goods-6765-Magic+Cube+U9GT2++97+inch+ips+capacitive+screen++RK2918+12GHz+Android+23+tablet+PC+1GB+RAM+16GB+Nandflash+Dual+cam.html

ozellikle 10 point dokunmatik ekraniyla falan bir cok ozellikleriyle bir cok marka tableti aratmiyor tabi digerlerine gore fiyatida birazcik tuzlu:)

Ben tablete tablet demem icinde 3d si bulunmayip arada arama yapmak istedigimde yapamadigima diyenlere bu modeli oneririm

http://www.fastcardtech.com/goods-6378-Flytouch+4+build+in+3G+gps+Froyo+X220+1GHz+10+Android+22+512MB+RAM+4GB+WIFI+Flash+101.html
    icinde sim kart girisi var sim takip hem 3g kullanip isterseniz telefon gibi arama ve mesaj cekme yapabiliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlancelotxx -- 15 Ocak 2012; 5:42:53 >

• ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metacortex -- 27 Ocak 2021; 12:11:37 >
  • arkadaşlar 10" 300 TL'yi çok geçmeyecek bir tablet arıyorummmm yardımcı olacak yokmu? İçinde 3 G olsa süper olur ama bu paraya olmaz sanki gibi geliyor
  • arkadaslar bugun.pandawillden gemei g2 ve 4 parca birsey alacaktim odeme ekranindan credit cardi secip bilgileri yazdim sonra telefona akilli sms sifresi geldi ama yazacagim ekran gelmedi 3d secure odeme ekrani yani simdi param gitmismidir ki tele giren sifreyi hicbir yere girmedim yani odeme onaylanmamis oldu deme aslinda suphelenme neden olan sey 0,65 dolarlik reward pointsleriniz su numarali sipariste harcNdi dedi ama ben hicbir odeme yapmadim my account bolumunden de baktim siparis gozukmuyor be yapayim yardim edin lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

arkadaslar bugun.pandawillden gemei g2 ve 4 parca birsey alacaktim odeme ekranindan credit cardi secip bilgileri yazdim sonra telefona akilli sms sifresi geldi ama yazacagim ekran gelmedi 3d secure odeme ekrani yani simdi param gitmismidir ki tele giren sifreyi hicbir yere girmedim yani odeme onaylanmamis oldu deme aslinda suphelenme neden olan sey 0,65 dolarlik reward pointsleriniz su numarali sipariste harcNdi dedi ama ben hicbir odeme yapmadim my account bolumunden de baktim siparis gozukmuyor be yapayim yardim edin lutfen

buyük ihtimalle hesabınızdan para kesilmemiştir.. internet bankacılığından paranın kesilip kesilmediğini öğrenebilirsiniz. sanırım provisyonda bekleyen işlemlerde görünür.. yada bi iki gün içinde dönemiçi harcamalrdan görebilirsiniz..

• Şu iki ürün arasında kararsız kaldım. Bir 9,7" diğeri 7"; birinde arkada kamera var diğerinde yok;9" olanın 1024x768 çözünürlüğü, diğerinin 1024x600. Aralarındaki fiyat farkı fazla değil. Taşınabilirlik olarak ikisi arasında çok bir fark olmayacağını düşünüyorum sizin düşünceniz nedir bu konuda ? İlerisi için düşününce (2-3 sene) büyük olanı almak daha mı mantıklı olur ? İki marka da güvenilir midir ? Siz olsanız tercihiniz hangi yönde kullanırdınız, sebepleri nelerdir ?

http://www.pandawill.com/ainol-novo-7-aurora-android-40-tablet-pc-ips-hd-screen-7-inch-8gb-1gb-ram-camera-hdmi-p55269.html

http://www.fastcardtech.com/goods-7024-Onda+VI40+Elite+Edition+Android+40+97+IPS+Capacitive+Tablet+PC+A10+15GHz+8GB+WIFI.html

• quote:

arkadaslar bugun.pandawillden gemei g2 ve 4 parca birsey alacaktim odeme ekranindan credit cardi secip bilgileri yazdim sonra telefona akilli sms sifresi geldi ama yazacagim ekran gelmedi 3d secure odeme ekrani yani simdi param gitmismidir ki tele giren sifreyi hicbir yere girmedim yani odeme onaylanmamis oldu deme aslinda suphelenme neden olan sey 0,65 dolarlik reward pointsleriniz su numarali sipariste harcNdi dedi ama ben hicbir odeme yapmadim my account bolumunden de baktim siparis gozukmuyor be yapayim yardim edin lutfen

3D şifre ekranı ayrı bir sayfa olarak açılıyor muhtemelen tarayıcınız tarafından engellendi o ekran,paranız çekilmedi tarayıcınızdan pop-up engellemesini kaldırdıktan sonra tekrar bilgilerinizi girin,siparişlerim kısmında gözükmediği sürece kartınızdan para çekilmemiştir

quote:

Şu iki ürün arasında kararsız kaldım. Bir 9,7" diğeri 7"; birinde arkada kamera var diğerinde yok;9" olanın 1024x768 çözünürlüğü, diğerinin 1024x600. Aralarındaki fiyat farkı fazla değil. Taşınabilirlik olarak ikisi arasında çok bir fark olmayacağını düşünüyorum sizin düşünceniz nedir bu konuda ? İlerisi için düşününce (2-3 sene) büyük olanı almak daha mı mantıklı olur ? İki marka da güvenilir midir ? Siz olsanız tercihiniz hangi yönde kullanırdınız, sebepleri nelerdir ?

http://www.pandawill.com/ainol-novo-7-aurora-android-40-tablet-pc-ips-hd-screen-7-inch-8gb-1gb-ram-camera-hdmi-p55269.html

http://www.fastcardtech.com/goods-7024-Onda+VI40+Elite+Edition+Android+40+97+IPS+Capacitive+Tablet+PC+A10+15GHz+8GB+WIFI.html

200 dolara kadar alınabilecek en iyi tablet Novo Aurora dır,dün ben de 4. tablet olarak 154 dolara sipariş verdim indirim çekimle ki bu fiyat bu özellikler için bedava demek bütçeniz bu civarlardayda hiç kaçırmayın derim 168 dolar da çok çok uygun.

200 dolar seviyesinde alınabilecek en iyi tablet de şu an için Onda VI40'dır.Verdiğiniz onda vi40 linkinde ürün stoklarda yok şubatta gelecek şu an chinagrabber hariç pek bir yerde hazır olarak bulmak mümkün değil o tableti,çünkü sitelere geldiği gibi bitti bedava kargodan faydalanmak için 15 dolar case vb alınabilir fastcardtech'ten ama sonuç olarak pandawill'de de kuponunuz varsa yaklaşık 200 dolara gelecektir,ki daha önce stoklarında olacakmış 400 adet...
    Tercih sizin çözünürlük farkı ekran boyutu hesaba katılırsa pek önemli değil,bataryası keza ekran boyutu göz önünde bulundurulduğunda wifi açık yaklaşık 6-7 saat olarak ikisi için de aynı,IPS ekran,çipseti,hafızası aynı en bariz farkı 9.7' ve 5mp kamerasının olması,kasalarını elime almadığm için karşılaştıramayacağım ama gördüğüm kadarıyla VI40 ın kasası daha kaliteli yapılmış gibi,tasarımı için de aynı şekilde VI40 daha önde.Taşınabilirlik olarak ceketinizin iç cebine giremez belki ama yaklaşık 300 gr lık ağırlık ve 2.7' lik boyut farkı çok fazla size yük olmaz.Ben de stoklarına girdiği anda VI40 siparişi vereceğim 1-2 hafta inceledikten sonra 2 tabletin de alıcısı hazır arkadaşlar bekliyor :)

Aceleniz yoksa eğer tatil döneminin geçmesini bekleyin ve aradaki 40-50 dolarlık fark sizin için hiç önemli değilse detaylı video incelemelerini izledikten sonra VI40 alın derim.

Şu aralar aşırı yoğunum foruma bir bakayım dedim ki ne göreyim herkes bilip bilmeden bişiler yazıyor yanlış yönlerdirmeler yapıyor tablet konusunda,bizim zamanımızdan da kimseleri göremedim tabletlerle soteye çekildiler galiba,neyse vakit bulduğum an detaylı bir tablet rehberi yazacağım ilk mesajı düzenleyeyip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krocker09 -- 15 Ocak 2012; 16:13:34 >

• quote:

boyle durumlar yasamamak icin direk credi kartinizla alisveris yapmanizi onermiyorum bir paypal hesabi acip kredi kartinizla paypala para yatirip yapabilirsiniz en azindan aklinizda soru isaretleri kalmaz guvenli alisveris misali eger o site paypal la odeme imkani sunmuyorsa(Cin sitelerinden bahsediyorum) Bence o siteden alisveris yapmayin.Pandawill den hic alisveris yapmadim o yuzden nasil site bilmiyorum sadece fiyat arastirmasi icin girmistim fiyatlari diger sitelere gore yuksek geldi bana o yuzden yapmamistim ama belki paypalla odeme imkani vardir arastirin varsa paypalla yeniden deneyin.Birde tablet elinize ulastiginda yorumlarinizi bekliyoruz gemei g2 guzel bi tablete benziyor merak eden cok arkadas var:) Son olarak buyuk ihtimalle tabletiniz biraz gec gelicek cunku pandawill freeship ile gondericek freeshiple genellikle airmail china post yada hong kong postla gonderiyolar cinde suan buyuk bi festival var o yuzden cok aksatmalar olucak kargonuzda sanirim subata kadar surucekmis o yuzden niye kargom cok gecikti biseymi oldu diye aklinizda takilmasin. Eger diyorsaniz acele ve guvenli gelsin diye fastcardtech.com sitesinden ems ile alabilirsiniz. Soyle olucak pandawill genellikle fastcardtech e gore biraz pahali oluyo fiyatlari ama her urunde freeship veriyo. Ama ben freeship e pek guvenmedigim icin daha cok ems yada dhl nin express kargolarina guvendigim icin fastcardtech den aliyorum aradaki fiyat acigiyla ems kargoyu seciyorum fazladan bi 10 15 dolar odemis oluyorum en fazla ama express kargo kullaniyorum suan express kargosuz baya gec gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlancelotxx -- 15 Ocak 2012; 16:49:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlancelotxx

quote:

boyle durumlar yasamamak icin direk credi kartinizla alisveris yapmanizi onermiyorum bir paypal hesabi acip kredi kartinizla paypala para yatirip yapabilirsiniz en azindan aklinizda soru isaretleri kalmaz guvenli alisveris misali eger o site paypal la odeme imkani sunmuyorsa(Cin sitelerinden bahsediyorum) Bence o siteden alisveris yapmayin.Pandawill den hic alisveris yapmadim o yuzden nasil site bilmiyorum sadece fiyat arastirmasi icin girmistim fiyatlari diger sitelere gore yuksek geldi bana o yuzden.Fiyati uygun olan ve paypalla alisveris yapmana izin veren bi site adresi vereyim fastcardtech.com sadece kendim alisveris yaptim guvenli o yuzden fiyatlarida cok daha dusuk oluyo diger sitelere gore.Eger parani cekmedilerse sorun degilse bu siteden bi fiyat arastirmasi yap eger uygun gelirse paypal ile buradan alabilirsin. Birde tablet elinize ulastiginda yorumlarinizi bekliyoruz gemei g2 guzel bi tablete benziyor merak eden cok arkadas var:)

Aah ahh böyle yorumlar gördükçe tutamıyorum kendimi,piyasada 20 den fazla popüler site var tablet satan,bu siteler günde zibilyar tane ürün satıyor tüm dünyaya ve hepsinin farklı satış politikaları var kimisi tüm ürünlerde ücretsiz kargo diyor kimi bi alt limit veriyor vs neyse ,pandawill tablet konusunda dünyada en çok tercih edilen sitelerin arasında ve ilk sıralarda, bu sitelerin arasında en uygun fiyat ve buna bağlı olarak çok iyi satış sonrası hizmet verirler kendi forumları da vardır orada bile insanlara yardım ederler güncel fw leri ilk önce kendi müşterilerine duyururlar falan filan yani karşılaştırdığın siteden çok önce tercih edilecek siteler var fastcardtech e gelene kadar.
    Ki fiyatları kargo hariç fiyatlar,200 dolara kadar kargo ücretli,genelde takipli airmail 30-33 dolar civarı sitede.En basitinden novo paladin kargo dahil 117 dolarken pandawill de 103 dolar 10 dolar indirim kuponuyla 93 dolara geliyor... Hadi o kuponu bulamadınız google a yazdığınızda direk %8 indirim kuponu çıkıyor artık alacağınız ürünün fiyatına göre hangisi avantajlıysa onu kullanırsınız neyse şimdi küçük bir matematik işlemi yapalım;

117-93=24$
    24x1.86=44.64 TL

Şimdi aynı tableti kargo dahil 217 liraya almak mı daha ucuz yoksa kargo dahil 173 liraya mı...

İkincisi paypal denen lanet sistemin kendi dolar kuru var şu an dolar 1.86 ise orada tecrübelerime dayanarak diyorum ki en az 1.89 dur.Bir sitede hem paypal hem de direk moneybookers dan kredi kartı ile çekim varsa açın bi sanal kart yapın limitini tam alacağınız tutar kadar gönül rahatlığıyla alın paypal kullanmadan.Yıllardır böyle sitelerden kim bilir kaç bin liralık alışveriş yaptım hiç problem yaşamadım yaşadığım tek problem nasıl oluyorsa paypal hesabımdan birinin 50 euro kendi hesabına aktarması oldu,paramı geri aldım ama ne kadar uğraştım anlatamam.
    Böyle yanlış yönlerdirmelerle hem kazık yemek hem de dolandırılmak mümkün oluyor hele tablet kısmında öyle yorumlar var ki adam tabletin satışını yapıyor galiba saçmasapan yorumlar yapmış diğer tabletler hakkında,böyle komediler ancak bu ülkede olur şaşırmadım pek.

• Yukardaki mesaj editlenmiş sanırım arkadaş DHL falan demiş :)
    DHL,UPS,TNT gibi özel kargo firmalarıyla tablet alınmaz,takipli airmail ile alın veya olmadı 3-4 gün daha erken gelsin derseniz EMS ile alın,ha yok ben DHL ile alıcam arkadaş sanane diyen varsa da buyrun burdan,afiyet olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Yukardaki mesaj editlenmiş sanırım arkadaş DHL falan demiş :)
    DHL,UPS,TNT gibi özel kargo firmalarıyla tablet alınmaz,takipli airmail ile alın veya olmadı 3-4 gün daha erken gelsin derseniz EMS ile alın,ha yok ben DHL ile alıcam arkadaş sanane diyen varsa da buyrun burdan,afiyet olsun

+1
  • arkadaşlar para kesilmemiş neyseki şimdi alışverişi yapıyorum inşaallha hiç bir sorun yaşanmaz gemei g2 güzele benziyor yanında eu plug,ekran koruyucu,otg aparatı getirttiriyorum %8 indirm dahil 123 dolara gelecek en ucuz bu tabletin normal fiyatı yani diğer sitelerdeki fiyatı 139 zaten sonra pandawill pahalıymış neresi pahalı kardeşim şu aldıklarıma bak fiyata bak nerden alabilirsin bu kadar ucuza hem de free shipping!
  • ayrıca paypalla uğraşmak istemedim visa electron banka kartım var yapı krediden yok gidecem de yapı krediye bireysel müşteri sözleşmesini açtıracam da onaylanacak da sanal kart açıcam da paypala gösterecem de...
  • quote:

Yukardaki mesaj editlenmiş sanırım arkadaş DHL falan demiş :)

Sen beni yanlis anladin kardes tamam sen credi kartinla alisveris yapabilirsin guvenirsin ama burda cok insan var direk credi karti bilgilerini bilmedigi bi yabanci sitelere vermek istemeyen sonucta dunyanin binbir hali var. Ben sadece eger oyle bi durumun varsa ve illaha alacagim diyorsaniz paypal gibi bi altarnatif var cok az fazla gider ama akliniz en azindan karismaz dedim ve internet ortaminda en guvenli alisveriste paypal la yapilir direk kredi kartiyla degil. Yoksa kimin kredi kartinla yapmis kimin paypalla yapmis o beni alakadar etmez ben sadece oyle kafasinda takilan seyler varsa farkli daha guvenilir yontem soyledim. Benim pandawill sitesine herhangi bi lafimda yok nerden ne cikarmissin ben sadece o siteden daha once hic alisveris yapmadim bilmiyorum nasil oldugunu sadece fiyat karsilastirmasi yaptim bana biraz daha pahali geldi soyle durum oldu ben bi telefon aldim fastcardtech de 200 dolar freeship di ayni tel pandawill de 220 dolar freeshipdi bende fastcardtech den almistim daha once bu siteden alisveris yaptigim icin guvenilir oldugu icin tavsiye etttim ozellikle belirteyim! Onun disinda freehiple suan alacagin urun icin cok bekliyecek oldugunu belirttim cunku! Seninde bildigin gibi cinde buyuk bi festival var o festival subatin 7 sine kadar surecek bu sure zarfinda kargolar cok gecikecek ozellikle freeship olan ucuz kargolar! Birde Ems yi su acidan dedim ayni 2 sitede birinde 210 dolar freeship yoktu diger sitede 235 dolar ama free ship vardi bende 210 olan siteden ems kargo ile aldim 240 a geldi 5 dolar fazla verdim ama ems kargo ile express guvenilir kapima kadar geldi!

• quote:

Ben de stoklarına girdiği anda VI40 siparişi vereceğim 1-2 hafta inceledikten sonra 2 tabletin de alıcısı hazır arkadaşlar bekliyor :)

Ben de takipteyim VI40 için...sipariş verdiğin zaman haber verirsen çok sevinirim...şimdiden hayırlı olsun...
  • quote:

arkadaşlar para kesilmemiş neyseki şimdi alışverişi yapıyorum inşaallha hiç bir sorun yaşanmaz gemei g2 güzele benziyor yanında eu plug,ekran koruyucu,otg aparatı getirttiriyorum %8 indirm dahil 123 dolara gelecek en ucuz bu tabletin normal fiyatı yani diğer sitelerdeki fiyatı 139 zaten sonra pandawill pahalıymış neresi pahalı kardeşim şu aldıklarıma bak fiyata bak nerden alabilirsin bu kadar ucuza hem de free shipping!

hayrılı olsun üstat inş. en yakın zamanda sana ulaşır
    Gemei g2 benimde ilgimi çekiyor ama halen beklemedeyim.
    Ulaştıktan sonra ürün hakkında inceleme ve yorunmlarını yazarsan bizi sevindirirsin
  • inşaallah en kısa sürede gelir de inceler burda veya yeni bir konuda paylaşırım beklemedeyim
  • arkadaşlar
    ben de 9 ya da 10 inç bir tablet alacaktım ama çok kararsızım.
    bir de çin de 15 günlük tatildönemi başladı.

bana 10 inç ne önerirsiniz ve hangi siteden güvenli alırım.
    tecrübeli arkadaşlar gümrüğe takılmadan satın alma yollarını kısaca
    bana anlatırsa memnun olurum arkadaşlar çok acil

bir de bu tatil döneminden sonra zam mı gelecek öyle birşeyler anladım sanki
  • quote:

quote:

3D şifre ekranı ayrı bir sayfa olarak açılıyor muhtemelen tarayıcınız tarafından engellendi o ekran,paranız çekilmedi tarayıcınızdan pop-up engellemesini kaldırdıktan sonra tekrar bilgilerinizi girin,siparişlerim kısmında gözükmediği sürece kartınızdan para çekilmemiştir

quote:

Şu iki ürün arasında kararsız kaldım. Bir 9,7" diğeri 7"; birinde arkada kamera var diğerinde yok;9" olanın 1024x768 çözünürlüğü, diğerinin 1024x600. Aralarındaki fiyat farkı fazla değil. Taşınabilirlik olarak ikisi arasında çok bir fark olmayacağını düşünüyorum sizin düşünceniz nedir bu konuda ? İlerisi için düşününce (2-3 sene) büyük olanı almak daha mı mantıklı olur ? İki marka da güvenilir midir ? Siz olsanız tercihiniz hangi yönde kullanırdınız, sebepleri nelerdir ?

200 dolara kadar alınabilecek en iyi tablet Novo Aurora dır,dün ben de 4. tablet olarak 154 dolara sipariş verdim indirim çekimle ki bu fiyat bu özellikler için bedava demek bütçeniz bu civarlardayda hiç kaçırmayın derim 168 dolar da çok çok uygun.

200 dolar seviyesinde alınabilecek en iyi tablet de şu an için Onda VI40'dır.Verdiğiniz onda vi40 linkinde ürün stoklarda yok şubatta gelecek şu an chinagrabber hariç pek bir yerde hazır olarak bulmak mümkün değil o tableti,çünkü sitelere geldiği gibi bitti bedava kargodan faydalanmak için 15 dolar case vb alınabilir fastcardtech'ten ama sonuç olarak pandawill'de de kuponunuz varsa yaklaşık 200 dolara gelecektir,ki daha önce stoklarında olacakmış 400 adet...
    Tercih sizin çözünürlük farkı ekran boyutu hesaba katılırsa pek önemli değil,bataryası keza ekran boyutu göz önünde bulundurulduğunda wifi açık yaklaşık 6-7 saat olarak ikisi için de aynı,IPS ekran,çipseti,hafızası aynı en bariz farkı 9.7' ve 5mp kamerasının olması,kasalarını elime almadığm için karşılaştıramayacağım ama gördüğüm kadarıyla VI40 ın kasası daha kaliteli yapılmış gibi,tasarımı için de aynı şekilde VI40 daha önde.Taşınabilirlik olarak ceketinizin iç cebine giremez belki ama yaklaşık 300 gr lık ağırlık ve 2.7' lik boyut farkı çok fazla size yük olmaz.Ben de stoklarına girdiği anda VI40 siparişi vereceğim 1-2 hafta inceledikten sonra 2 tabletin de alıcısı hazır arkadaşlar bekliyor :)

Aceleniz yoksa eğer tatil döneminin geçmesini bekleyin ve aradaki 40-50 dolarlık fark sizin için hiç önemli değilse detaylı video incelemelerini izledikten sonra VI40 alın derim.

Şu aralar aşırı yoğunum foruma bir bakayım dedim ki ne göreyim herkes bilip bilmeden bişiler yazıyor yanlış yönlerdirmeler yapıyor tablet konusunda,bizim zamanımızdan da kimseleri göremedim tabletlerle soteye çekildiler galiba,neyse vakit bulduğum an detaylı bir tablet rehberi yazacağım ilk mesajı düzenleyeyip.

çok iyi olur ilk mesajın güncellenmesi
    size zahmet bu işlemi yaparken bi kaç klasmanda ürün modeli önerip site ,fiyat ve satıcı isimlerinide eklermisiniz sürekli güncelleriz.

• 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.