Şimdi Ara

Çin hükümeti Müslümanlara zorla casus uygulama yükletiyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
2.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ikiside aynı kökten yabancılaşma ile alakalı... ruhi.. içine ne kadar kontrolsüz... yabancı alırsan o kadar karışırsın... konrolleyip kendinden bile sansan ileride dnası diğer orjinal öz ile etkileşip bilinç altı sana karşı gelebilir bile.. bu kendi geldiği yere kazanç sağlayacaktır.. bu işler moleküler kimyaya kadar gider.. yarılan nokta şu... birlik?> saflık?/çok çeşitlilik? demek ki tüm insanlar birbirleri ile sevişip kaynaşıncaya kadar terör bitmez... ortalama insan türeyinceye kadar... buradan alacağımız ders nedir? Türklüğün tanımını yenileyip ortak insana daha önceki deneyimlerden (gelinen orijin noktalardan ırklar/milliyetler..hepsinin ayrı huyu (kimyası var.)) gelen bilgileri yüklemek tabi insanda bir kimyadır... mesela.. bazı adamlarda şuanda bu tanımları kaldıramıyor..(doğruluk/yalan söylememek,....) bazısı zoraki din ile kaldırıyor.. bazısı din ile bile kaldıramıyor... uygulama error..ortak olana tüm yüklemeler yapılabilir mi? bilgisayardaki overclock hesabı... demek ki bazı özellikler budanacak yada donanım kaldıramayacak... ama birileri bir yerlerde saf halde var olacak... veya reactive olabilecek.. ortalama insan bile aslında ortalama olmayacak.. değişkene göre değişebilecek... quantum hesabı.. izlemeye geçince aynı şeyler bile farklı olacak... madem öyle olacak.. öyle ise saflaşmak tairihi doğru bilgi ile okumak lazım.. buna göre kendini yeniden programlamalısın... mesela... kuteybenin bu hareketini bilseydin müslüman olurmuydun? ataların müslüman olurmuydu? tüm domino taşı değişiyor.. doğru bilgi gelmediğinden hackli vaziyet böyle düşünüyorsun.. öyle müslümansın.. o zaman o durumlar farklı olsaydı sende şuanda farklı olurdun... işimiz tairihi düzgün okumak... bedava tv kanalında ya reklam vardır yada zihin manipülasyon... para vererekte olada bilir..

// Çine gelince çinin bir yükselme arzusu var. Sincan dediğimiz mevznun alıtndan ne kadar amerika çıkıyor buna bir bakın. Amerikanın altından ne kadar arap ve yahudiler çıkıyor onada bakın. Ruhi kontrolleri görün maddi kontrolleri görün. Sonra ben Türküm derken ona göre görün ve diyin Kontroller fonksiyonun var mı? yoksa sadece harddiskmisin? İşte ben buna göre Türküm diyebiliyorum. Ya siz? //

// Sincandaki Uygurlar önce Bilge Kağanı okusunlar, anlasınlar. Müslümanlık adı altında amerika(ingiliz), arap-yahudiler (ibrahim hazretleri(hz.)) tarfından kullanılıyorlar. Çin haklı güvenmemekte. Bizde güneydoğudaki pkk gibi.. (üretici? ingiliz...) peki sincandaki durumda üretici? ingiliz+arap? köken birlikteliği? kullanılan Türk...Türk bağından doğru diğer Türkleri müslüman bağından doğru müslüman + Türkleri yanına çekip çine karşı anti taraftar oluşturulmuyor mu? görüntü Türk olabilir ya ruha neler olmuş? //

// Sincandaki elemanlar önce zombi Türk olmaktan kurtulmalı. Dinden özgürleşmeli. Bilge Kağanı okumalı. Sonra Türklük ile bir olmalı. Hedef savaş değil çalışmanın getirdiği üretim/zafer/onur olmalı. Çinin dünyaya karşı verdiği durum onurlu. Buralardan ders çıkarmalı. Herkes çelme peşinde. Bu haber bile taraftar yaratabilir. Kimin ne olduğu dökülüyor. Sorgulanıyoruz. Belki yapay zekadır sorgulayan... oraya kadar düşünürüm yani.. olabiliteleride oturturum.. //

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firat_kilic -- 23 Temmuz 2017; 18:55:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: reshthesucker

Ne alaka?

yazdıklarında anladığım kadarıyla elkaide terörist diyorsun bende katılıyorum. peki sence pkk,dkp-c teröristmi? neden Türkiye'de bazı insanlar el kaideye terörist diyebiliyorken Türkiye'de onbinlerce insanın ölümüne sebeb olmuş bu 2 örgüte terörist diyemiyor. sen bunlar teröristtir diyebiliyormusun açıkça? yoksa bunlar özgürlük savaşçısımıdır diyorsun. ha bak değiştirdin diyorsunya dh yöneticilerinde rica et mesajın ilk halini sana göndersinler.
  • hidrojennn kullanıcısına yanıt
    Hala ne alaka? El kaidenin terorist orgut oldugu konusunda sanirsam herkes hemfikir. Cinde pkk mi var? Dhkpc mi var? Benim bunlara terorist demem ya da degiller demem konuya ne katacak? Ne degisecek? Konu nereye evrilecek? Evrim tartismasindaki sandalyeye ceketini koyan adama benzemeye basladin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hala ne alaka? El kaidenin terorist orgut oldugu konusunda sanirsam herkes hemfikir. Cinde pkk mi var? Dhkpc mi var? Benim bunlara terorist demem ya da degiller demem konuya ne katacak? Ne degisecek? Konu nereye evrilecek? Evrim tartismasindaki sandalyeye ceketini koyan adama benzemeye basladin.

pkk ve dhkp-c Türkiye'de var, sen çinle uğraşacagına ülkene bak. ama tahmin ettiğim gibi terörist diyemiyorsun, çünkü sana göre terörist değiller. lafı dolaştırıyorsun, ceket v.s.
    Konuyu niye saptiriyorsun?

• quote:

Konuyu niye saptiriyorsun?

adam gibi korkmadan fikrini bile yazamıyorsun. saptırıyor diye kıvırıyorsun. terörsttir pkk, dhkp-c diyemiyorsun. kıvranıp duruyorsun.
    Istedigin kadar kafana gore cikarim yap. Korkup korkmamam degil cevap vermemem. Alakasiz oldugu icin cevap vermiyorum. Cunku ne pkknin ne de dhkpcnin konuyla alakasi var. Hatta ne pkknin ne de dhkpc cin ile el kaide gibi alakasi var. Ne pkk ne dhkpc el kaide benzeri bi teror orgutu. El kaide dini politik bi teror orgutu. Pkk etnik politik bi teror orgutu. Dhkpc sadece politik bi teror orgutu. Ee simdi nereye baglancak konu? Alakasi yok cunku.

• quote:

Istedigin kadar kafana gore cikarim yap. Korkup korkmamam degil cevap vermemem. Alakasiz oldugu icin cevap vermiyorum. Cunku ne pkknin ne de dhkpcnin konuyla alakasi var. Hatta ne pkknin ne de dhkpc cin ile el kaide gibi alakasi var. Ne pkk ne dhkpc el kaide benzeri bi teror orgutu. El kaide dini politik bi teror orgutu. Pkk etnik politik bi teror orgutu. Dhkpc sadece politik bi teror orgutu. Ee simdi nereye baglancak konu? Alakasi yok cunku.

istediğin kadar kıvır. bu ülke herkes bilir pkk, dhkp-c teröristmi diye sorulduğunda kimlerin cevap vermediğini ve sıkışınca terörist zorla dediğini. el kaide rahatlıkla terörist derken pkk ve dhkp-c terörist diyemeyenleri.
    Git bi cay koy. Soru soruyorsun alakasiz diyorum. Inatla sorunca cevap veriyorum ve neden alakasiz oldugunu da soyluyorum. Ama cevabi kaale almiyorsun. Cidden git bi cay koy

• firat_kilic kullanıcısına yanıt
    alıntıladıgın kişi seni haklı olarak adam yerine koymuyor cevap bile vermiyor kaçtır alıntı yapıp 2 kişinin arasına giriyorsun ne nasıl bir ruh halin var...? sen çık dışarı temiz bir hava al beynine oksijen gitsin
  • Parola_18 kullanıcısına yanıt
    Haram edenler atalarını kesip zorla kızlarını alıp arap-türk çocuk çıkartıp zorla namaz kıldıran adamlar. Sen şimdi bunlara mı inanıyorsun? O dalgaya mı bana mağara adamı diyorsun? Git bu forumdaki bütün yazılarımı incele... Zombi Türklerden değilim ben. Belki yazdıklarımı okursan ilaç/aşı olur derdine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firat_kilic

Haram edenler atalarını kesip zorla kızlarını alıp arap-türk çocuk çıkartıp zorla namaz kıldıran adamlar. Sen şimdi bunlara mı inanıyorsun? O dalgaya mı bana mağara adamı diyorsun? Git bu forumdaki bütün yazılarımı incele... Zombi Türklerden değilim ben. Belki yazdıklarımı okursan ilaç/aşı olur derdine.

yazdıgı cümleye bak ya kendi bile anlam çıkaramaz bide cevap veriyor he hee tamam oldu hı hıı
    public değil mi kardeşim... ister versin / ister vermesin. arada canı sıkılır ise bilgilensin.. sadece 2si okumuyor... toplumada yayın yapıyorum burada içinde arap geni mi var? neyi beğenmedin? 2kişinin arasına.. Öyle ise özel pm atarlardı değil mi? sen ruh hali mi çözüyorsun? önce mağara adamı dedin.. yani buradan gidişatın belli.. ölçende ölçülür yani.. oraya Türk çizgi avatarı koyup burada emevi emperyalizmi yapma... önce Dünya tarihini/Türk tarihini, konuşmayı ölçüyü öğren...

o dediğim enzimi bilen yok ki helal / haram ayrımı yapabilsin...

hem iskoç olup etek giyip müslüman olunabilir mi? siz dünayda bu kafa ile karmaşa moduna gidersiniz... internette caiz mi değil mi soru cevapları peşinde koşarsınız.. milyonlarca soru... en son.. marsa insek caiz mi? değil mi? uzayda gemisinde kurban kesilir mi?....x+n... Titre ve kendine dön.

Onlar kısa cevap yukarıda onların linki (wikipedia etc.) var. Bağını kurarsın senle uğraşamam cevabı... oradan bilgilen bağkur kendi kendini eğit...
    Hem dediklerin de tutarsız... sen kadınlara benzemesin fln diyordun // ipek gravat gayrimüslimler için fln bişiler dedin..

ipek gravat... için bak nedenmiş.. suni olursa takılır diyor... yani suni olunca parlaklık ortak nokta değil mi? (kadın parlak şeyi sever/giyer) aynısının sentetiği.. işte algı farklılaşması ve tartışmalar.... x+n.. sonra din-ginlik bekleyin... önce din kendi dinsin.. işi gücü kontrol.. ayrıca senin kafandaki algı ile de aynı değil... hanginiz haklı ? ya bildiğin din yanlış yada sen yanlışsın.. sence hangisi?

Çin hükümeti Müslümanlara zorla casus uygulama yükletiyor

https://sorularlaislamiyet.com/ipek-kravat-erkeklere-haram-midir

ileride çok dikkatli giden biri geri tekrar başa gelince aynı dikkati göstermez... o dikkat ona ileride lazım olacaktır.. geçici olarak buradayım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firat_kilic -- 23 Temmuz 2017; 20:30:11 >

• süper zekanın birisi diyordu “ çin’le ve rusya ile yakınlaşalım, şanghay beşlisine girelim falan”
    -çin’e bakıyoruz, öz kardeşlerimiz uygurlara ağır baskı ve ceza uyguluyor,binlerce türkü kurşuna diziyor.
    -rusya’ya bakıyoruz; kırım’ı işgal etmiş, ordaki türkleri sürgüne göndermiş, ukrayna’yi işgal etmiş, gürcistana müdahale etmiş, yayılmacı, işgalci, kabadayı hükümeti.

abd olmasa çin ve rusya bütün dünyayı kendi aralarında paylaşır, tc dahil dişini geçirebildikleri her ülkeyi işgal ederlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluflame

süper zekanın birisi diyordu “ çin’le ve rusya ile yakınlaşalım, şanghay beşlisine girelim falan”
    -çin’e bakıyoruz, öz kardeşlerimiz uygurlara ağır baskı ve ceza uyguluyor,binlerce türkü kurşuna diziyor.
    -rusya’ya bakıyoruz; kırım’ı işgal etmiş, ordaki türkleri sürgüne göndermiş, ukrayna’yi işgal etmiş, gürcistana müdahale etmiş, yayılmacı, işgalci, kabadayı hükümeti.

abd olmasa çin ve rusya bütün dünyayı kendi aralarında paylaşır, tc dahil dişini geçirebildikleri her ülkeyi işgal ederlerdi.

süper zeka olan kişi haklı eger sangay 5 lisine girersek sözümüz geçer 2 li ilişkiler çin ile iyi olursa ipek yoluda var kardeşlerimize daha yararımız olur gidip savaşamayacagımıza göre ortak olup laf anlatmak daha sağlıklı ayrıca abd olmasa hiçbir ülke buralara gelip tutunamaz abd hırıstiyanlığın ve israilin sayasende buralarda tutunuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SigSauer6

quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

eyyy çin sen kimsin ya diyebilir mi, diyemez.

Biz dalga geçmeyi bırakıp bu ülkeye bir şeyler katabilseydik.Ona onu diyebilecek cesareti verirdik.

Ha onu da biz yapıcaz... biz yapıcaz o konuşacak...

Biz yapacagiz o konuşacaksa NIYE SECTINIZ ONU SIZ ????

kul ve padişah kafası asla değişmeyecek bu ülkede Belli, o bizim hizmetkârmız biz onun değil EY KUL ! Birey ol...

• artenis kullanıcısına yanıt
    %25 ötv diye bir vergi var yeni nesil onu ötv olarak kaydetti sorgulamıyor (gelen-ek / gören-ek / otomatizm / secure zannediyor) aslında o geçici deprem vergisiydi. Kalıcı yaptılar. Zoraki alıyorlar. ver-ki (vergi) gelişsin yollara her yıl taş döşensin. Taşı kime döşedikleri belli. Millete döşüyorlar. Asgari ücret zombi maaşı... 15yılda bu kadar oluyor vektörel büyütme ile ne olacağını anlamak zor değil... Birey onlara ters olduğundan topluluk yetiştirip din pompalıyorlar. M.ö.3000-4000 rahip/ruhban yönetim sistemi. Bir birey asgari ücretle kirada eve bile çıkıp yaşayamaz O yüzden zoraki bir birliktelik var. Herkes birbirine zor ile katlanıyor. Her an kopacak bir zincir. Saadet zinciri ama millet için değil. İleride dış üleler herkesle papaz olacaklar zaten tüm yakın komşuılarla durum belli..girdabı gör. Bu günleri bile arayacaksınız.

Ayrıca dini kullanıp milleti düşük maaşla çalıştırıp onun getirilerini millete pay etmiyorlar. Tam tersine işsizlik fonunda biriken parayıda başka yere kullanıp yine işçiye vermiyorlar. Neymiş işçi tembel olurmuş. Kırbaç nerede kırbaç?

Yıl oldu 2017 kaptanın seyir defterine... buralar deveye diken mantığı ile ilerliyor.. alert.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firat_kilic -- 23 Temmuz 2017; 22:27:2 >

• Forum kurallariniz 1 gunde degismesi hakkinda ne diyeceksin birak simdi isine gelen yorumlari okumayi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.