Şimdi Ara

Çıldırmak üzereyim lütfen yardım edin !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar küçüklüğümden itibaren mmorpg oyunlarla içli dışlı oldum ve bırakmaya çalıştım çok zaman çaldığı için moba tarzı oyunları denedim dota filan ama ben bu tarz oyunların oyuncusu değilim dedim ve bıraktım.
    Küçükken metin2 knight filan oynardım gece gündüz iki oyundada biyerlere geldim belli bi zaman sonunda ama şuan yeni nesil oyunlar bu iki oyun gibi değil KaraHan online bilen varsa 5 sene oynadım belki daha fazla ama player kalmadı ve bu oyunda battı diyebiliriz.
    Yeni nesil olarak BNS yi ilk açıldığı günden beri oynadım 45 olup bırakmıştım 50 lv güncellemesi gelmiş birdaha girmedim görev görev görev görev bıktırıyor insanı
    GW2 oynadım ama oda pek sarmadı açıksası yeni oyunlar mmorpgden ziyade köpek gibi görev yaptırıyor ben köle değilim arkadaş istediğim gibi gezip istediğim yerde takılmadıktan sonra mmorpg olmasının bi amacı yok
    Aionu severek oynardım bırakmıştım faka türkçe dil seçeneği kalkmış ve player sayısı azalmış bu yüzden başlamak istemiyorum.
    Sizden tek istediğim gerçekten mmorpg tadı verecek bi oyun wowu sevmiyorum türkçe mmorpg olmadığını biliyorum yeni nesillerde olursa türkçe olmaz ise ingilizce dil seçeneği olan bi oyun istiyorum Black Desert Bless online Ride of icarus için olumlu yorumlar gördüm tera online içinde aynı şekilde türklerinde çokça bulunduğu sıkmayan sürekli görev yaptırmayan değişik bir oyun arıyorum her türlü güzelliği olsun yani mesela Aionda evimiz filan oluyordu hani gerçekten ben kendimi sanal dünyada hissedeyim grafikler gelişti oyunlar güzelleşti ama ben metin2 ve knighttaki ortamı bulamadım ticaret sohbet kafa dengi adamlar yok herkes hızlı hızlı kasmaya uğraşıyor bu durum çok sıkıcı lütfen yardımcı olun oyun önerinizi gb ile birlikte yazarsanız sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.