Şimdi Ara

CIHAZ DONUYOR ..TIK YOK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR desktop ım durupduruken donuyor ne kalvye ne mouse hıc bısey çalışmıyor ..
    bunu uzerıne verdim fomratı ..
    fakat yine aynı onceden açıldıktan kıs bır sure sonra yapıyordu sımde 5-10 dk sonra yapıyor..
    bu sure azlıyor gıderek
    yardımlar ıcın sımdiden teşekkürler

• FORMAT AT BİLGİSAYARA.AYNI SORUNU TEKRAR YAPARSA GARANTİYE VER.
    BÜYÜK SORUN OLABİLİR.AYNI SORUNU TEKRAR YAPARSA DEĞİŞTİR.
  • arkadaşım sana bu konuda üzücü bir haber vermek zorundayım ki makinende sorunun işlemci onun icin makineni bir teknik servise göster çünkü makinen çalışmaua başlatıkdan sonra kitleniyor eğer hemen kitlense daha basit ram filan diye bilirim ama sorun işlemci gibi gözüküyor makineni iyi bir teknik servise götürürsen senin için iyi olur
  • olay bır haftadır devam edıyordu .. açılıyor gun ııcnde donuyordu sure kısaldı da kısaldı en son yanı bugun ; açılır açılmaz bır dakıka içinde kitlenmeye başladı ..
    formatı yedıkten sonra ise yhemen degıl ama nativirus falan kurdum aktiv etmeye caçlısırken yıne gıtt buda 15 -20 dakka surdu formattan sonra 3 defa daha dondu .. RAM MI ANAKARTMI ACABA??
  • işlemci makinende ısınma problemi var gibi dediğim gibi teknik servise götür
  • arkadaşım büyük bir ihtimal ramlarinde problem var.
  • bendede aynı sorun vardı ama oyun oynarken oluyodu makina donup kalıyodu hiç bir şey çalışmıyodu ben de işlemcide sorun var zannettim ama sorun anakarttaymış anakartı değiştirdim düzeldi
  • ARKADAŞIM FORMATTAN SONRADA AYNI ŞEYİ YAPIYORSA İŞLEMCİYLE ALAKALI OLABİLİR.
    SAKIN SEN AÇMAYA KALKMA İŞLEMCİ ÇOK HASSAS Bİ TEKNOLOJİ HASAR VEREBİLİRSİN.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.