Şimdi Ara

ÇIFTLIK BANK'TA NASIL PARA KAZANILIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1.Çiftlik Bank nedir?
    Yaklaşık 5 yıldır profesyonel arıcılık yapan son 6 aydır da Türkiye geneli yatırım almaya başlayıp arıcılık, büyük baş hayvancılık ve kümes hayvancılığı üzerine yatırımları yönlendiren ve kapasitesini sürekli büyüten hayvancılık sektöründen elde ettiği 6 katlara varan karın 2-2.5 katını 1 yıl boyunca yatırımcılarıyla paylaşan Bursada kurulmuş Tarım Hayvancılık ve Limited Şirketidir.

2.Çiftlikbank yatırımları gerçekten hayvancılıkta mı değerlendirmektedir?
    Evet hayvanların pasaportlarına varana kadar tüm belgeleri çiftlikbankın kurumsal facebook sayfasında paylaşılmıştır.Dileyen her ayın 1inde ve 15inde Bursaya gidip hem ofisini hem de çiftliklerini ziyaret edebilir.

3.Çiftlik Bank yasal mıdır?
    Başlangıçta devlet teşviğiyle başlamış olup tüm resmi belgeleri olan ve tamamiyle yasal ve kurumsal bir şirkettir.

4.Çiftlik Banka herhangi bir yatırım limiti var mıdır?
    Çiftlik Banka herkes yatırım yapabileceği gibi herhangi bir yatırım limiti yoktur.İster 10 lirayla başlayın, ister 100, ister 5000 ister 80.000 ile başlayın dilerseniz 500.000 e kadar da yatırım yapabilirsiniz bu tamamen size kalmış.Ne kadar çok yatırım yaparsanız o kadar çok kazanırsınız.

5.Çiftlik Bank %100 güvenilir midir?
    Hayatımızda hiç bir ticaretin %100 güvencesi yoktur.Ancak şunu söyleyebilirim bu sektör hayvancılık sektörü dolayısıyla gıda sektörü olduğundan gıda sektörü diğer sektörlere nazaran daha garantilidir.Çiftlik Bankta riskler en aza indirilmiştir.

6.Yatırımımız karşılığında herhangi bir sözleşme imzalıyor mu?
    1.000 lira ve üzeri yatırımlarda şirketten ıslak imzalı ve kaşeli sözleşme talep edebiliyorsunuz ve sözleşmeniz adresinize postalanıyor.

7.Çiftlikbank caiz midir?
    Kooparatif gibi de düşünülebilir.Bizlerin yatırımlarıyla hayvancılık yaptığı dolayısıyla gerçek bir ticaret sistemi uyguladığı için bu yönde herhangi bir sıkıntı yoktur.Ve en kısa sürede de şirket sahibi tarafından diyanet işleri başkanlığından bu yönde fetva da alınacaktır.

8.Çiftlik Bankta kar oranları nedir?
    Yatırımınız karşılığında 1 yıl boyunca yaklaşık yatırımınızın 2.4 katını aylık ise yaklaşık 5te 1ini kazanırsınız. (Bu oran sabit olmayıp şirketin mali durumuna göre değişkenlik gösterebilir.)Örnek verecek olursak 10.000 liralık bir yatırım size ayda yaklaşık 2000 lira kazandırır.Yıllık ise yaklaşık 24.000 lira kazanırsınız.(Bir çoğu bu orana inanmıyor ama kesinlikle gerçek.)

9.Çiftlik Bank ödemelerini gerçekten düzenli yapıyor mu?
    6 aydır tüm yatırımcılarına ödemelerini aksatmadan yapan bir şirkettir.Ödemelerinizi aylık alabileceğiniz gibi dilerseniz günlükte alabilirsiniz.

10.Çiftlik Bank bir yatırım şirketi olmasına rağmen neden oyun oynatmaktadır.
    İnternet üzerinden yapılan yatırımlar için ünternetten yatırımınızı takip edebileceğiniz bir panelinizin olması gerekmektedir.Çiftlik Bankta bu yatırım takip panelini bir çiftlik oyunu şeklinde yapmıştır ki buradan da şirket çeşitli karlar yapmaktadır.Ve size saatlerce oyun oynatmamaktadır.8-10 saatte bir 1 dakikanızı ayırmanız kazanmanız için yeterlidir.Kısaca oyun şeklinde değil yatırım takip paneli şeklinde de düşünülebilir.

11.Çiftlik Bank üretimlerini nasıl değerlendirmektedir?
    Sütaş ve ve eker gibi büyük firmalara süt ürünlerini satmaktadır.Bunun yanında yurtdışına bal ihraç etmektedir.Ayrıca farklı illerde Şarküteri şeklinde bayilikler vererek bayiler üzerinden de bire bir ürün satışı yapmaktadır.

12.Çiftlik Banka yatırım yapmak için nereden başlamalıyım.
    Bu linke tıklayın.Önünüze açılan formu doldurarak ücretsiz üye olabilir ve kazancınızı takip edebileceğiniz panelinizi inceleyebilirsiniz.

https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=LWXVXE

Yatırım yapmayı düşünenler İstanbul Bayisiyle yani bizimle irtibata geçip bayi üzerinden yatırım yaptıklarında ayrıca yatırımının %3ü kadar da bayi hediyesinden faydalanmış olacaktır.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi combullak -- 26 Temmuz 2017; 12:54:58 >

• yeni başladım beyler kazanç lı bir sistem gibi duruyor ama azla başlıyalım fazla riske girmeden ilerde görücez neler olucak ...https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=ZJGAHG referansım bu arkadaşlar beraber kazalalım
  • Daha önce eğlence için oyunlara para attığım çok oldu ama ilk defa yatırım amaçlı bir oyuna para yatırdım. Birkaç aydır oynuyorum ve gerçekten yavaş yavaş kazanmaya başladım. Şirketin elemanı, trol filan da değilim. Kimseyi kandırmak, aldatmak gibi bir niyetim de yok. Araştırdım, güvendim, yatırdım kazandım. Çiftlik babamın çifltiği olmadığından batar mı çıkar mı bilemiyorum haliyle, zaten kimse böyle bir garanti veremez. tavsiyem riske edebileceğiniz bir miktar ile geç olmadan başlamanız, zira oyun henüz 1 yılını bile doldurmadı. kısa süre zarfında bişey olacağını pek sanmam. %100 garanti yok tabi(ytd) Sizde gelin birlikte kazanalım, neticede parayı benden alacak değilsiniz ya:) buyurun link https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=9SER57

• Yatırımınızı 5 ayda geri alıp kalan 7 ay keyif yapacağınız link

https://tr-3.ciftlikbank.com/index.html?ref=4FW12B

örneğin 1000 tl yatırdınız. 5 ay sonra 1000 tl cebinizde sonrasında her ay 200 tl alıcaksınız 7x200=1400tl

sistemi öğrenmek isteyenler link üzerinden kayıt olup özelden mesaj atsın...

https://tr-3.ciftlikbank.com/index.html?ref=4FW12B

• quote:

Orijinalden alıntı: onyxmustafa

Merhaba arkadaşlar Çiftlik Bank şu anda hızla büyümeye devam ediyor ve sloganı her evde en az 1 Çiftlik Bank ürünü olana kadar çalışmaya devam. Bu doğrultuda her yerde bayi açıyorlar ve ürünlerini satmaya çalışıyorlar. Sizde yatırım yapmak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. İndirimli pin satışlarından yararlanmak istiyorsanız musonbilisim.com adresine üye olup pin satın alabilirsiniz.

Yatırım hesaplaması yapmak için muson.net adresini kullanabilirsiniz.

Çiftlik Bank Ankara Natoyolu Bayii

https://musonbilisim.com/index.html daha önce haberimiz olsaydı ordan yapardık yatırımı :(
    40 bin tl yatırdım oyun üzerinden daha önce nerdeydin :D Neyse haftaya yapacağım yatırım için kullanırım teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posse06 -- 13 Kasım 2017; 16:46:39 >

• arkadaşlar para yatırmayı düşünenler şunu bi google şeyetsin okusun lütfen
    "ponzi scheme"
  • Çiftlik bank sadece para kazanma değil bir memleket meselesidir biz çiftlik bank ailesi olarak bir açılış tarihi veriyoruz Londradan ses geliyor karşıyız diye siz istesenizde istemesenizde konyada 23 aralıkta dünyanın en büyük besi süt ve et tesisinin temeli atılacak bu kadar kolay işte.
  • e-uzman E kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin su en buyuk tesise ne oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.