Şimdi Ara

çift sim kartlı telefon tavsiyeniz?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Rapator

Piranha Onix...

Hem fiyatı uygun hemde o fiyata göre özellikleri çok iyi...Yanında yedek batarya ile geliyor...Kullanımı ve taşıması çok rahat...

mesaj yazmak nasıl üstad bende çift sim kartlı aldım şu çin mallarından çok zor sms yazıyorum artık gına geldi
  • çocuk mesaj yazamıyoki radyasyondan lösemi oldu geziyo ortalıklarda saf saf
  • general mobile telefonlar iyi, ama çift sim kartlı telefon almanı önermem..
  • Onix kullanmadım ama arkadaşım aldı. Fotoğrafların dışında, telefonu eline alınca gayet şık duruyor.

Akakce.com da ki onix fiyatları -- >http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-piranha-onix-fiyati,013984.html
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zaris

quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

Piranha Onix...

Hem fiyatı uygun hemde o fiyata göre özellikleri çok iyi...Yanında yedek batarya ile geliyor...Kullanımı ve taşıması çok rahat...

mesaj yazmak nasıl üstad bende çift sim kartlı aldım şu çin mallarından çok zor sms yazıyorum artık gına geldi

yok zor falan değil, bende 5110 - 3310 - 6100 - 6300 ve onix var...diğerlerinde mesaj nasıl yazılabiliyorsa buda aynı şekilde hiçbir farkı yok...mesela daha önce aveanın bi ara sattığı benq-siemens a38 vardı, işte o mesaj için zor telefondu...sen kaptırmış yazıyorsun ama telefon seni geriden takip ediyordu...bunda öyle bişey yok...hangi harfi yazarsan anında ekranda...

• quote:

Orjinalden alıntı: HowToBeHappy

onlar çok radyasyon yaıyo bizim arkadas aldıda ztn slk dı iiice ger1zkal1 oldu kullanma bnce

bence sende yanında geze geze kapmışsın biraz...

piranha onixin sar değeri; 0.82
  • Anycool t838i al .. Süper telefon kullanıyorum ben ..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.