Şimdi Ara

Çift Harici Antenli, Üstün Performanslı Yeni 300Mbps USB Adaptör: TP-Link WN822N

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
9.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TP-Link'in Türkiye distribütörü DataStar, kablosuz ağlar için çift antenli, tek tuşla kurulabilen yeni USB adaptörü satışa sundu. TP-Link WN822N model USB adaptör, çift harici anten ile artırılmış performans sağlıyor.

TP-Link'in Türkiye distribütörü DataStar, kablosuz ağlarda kullanılan yeni bir USB adaptörü satışa sundu. TL-WN822N model yüksek kazançlı USB adaptör, 300 Mpbs bağlantı hızı ile online oyun, video indirme ve internet'te hızlı sörfe olanak veriyor. Ayrıca, çift anteni bulunan ürün daha geniş ve daha stabil  bir kapsama alanı sunuyor. 1.5 metre uzunluğundaki USB kablosu ile masaüstü kullanıcılarına kolaylık ve esneklik sağlayan ürün, tek tuş ile de kolayca kuruluyor.

802.11n standardı ile uyumlu bir şekilde olan TL-WN822N geleneksel IEEE 11g ürünlerinden 15 kat daha hızlı ve 5 kat daha uzun menzilli çalışabiliyor.  300Mbps hızı sayesinde HD medyadan oyunlara, dosya paylaşımından internette sörfe kadar tüm uygulamalara olanak veriyor. Ürünün çift anteni döndürülerek farklı yönlere ve çalışma ortamlarına ayarlanabiliyor. Ayrıca TL-WN822N, üzerindeki QSS düğmesi ile hızlı ve güvenli kurulum sağlıyor. Bu da her düzeyden kullanıcının ürünü basitçe kurabilmesine olanak veriyor.

TP-Link TL-WN822N'nin tasarımı da hem şık hem de masa üstü kullanıma uygun. Ürünle birlikte gelen ve 1.5 metre uzunluğundaki USB kablosu da kullanıcılara esneklik sağlıyor. Microsoft Windows 2000, XP, Vista ve 7 işletim sistemlerini destekleyen ürünün fiyatı ise 27 USD+KDV.

• kullanan var mı . menzili ne kadar . 300 metre öteden bağlantı kurulur mu
  • almayı düşünüyorum ben de, 50 tl'ye değecek bir adaptör mü?
  • Cihazda yüksek performanslı bir wireless kart bulunuyor ve normal wireless usb adaptörlere göre 2 kat daha iyi performans veriyor. Normal bir usb wireless adaptörün kapsama alanı içerisinde yakalamış olduğunuz kablosuz ağlardan çok daha geniş bir alandaki kablosuz ağ sinyallerini yakalamanızı sağlıyor.Ayrıca ürün ile birlikte 1.5 metrelik USB bağlantı kablosu da kutuda çıkıyor.Cihazı bu şekilde farklı konumlara yerleştirebiliyorsunuz.Ürünün anteni ise 180 derece açılabiliyor.Ürünün resimlerde de gördüğünüz üzere şık bir görüntüsü var.Ürünün kurulumu ise üreticinin yanında vermiş olduğu Türkçe kolay kurulum cd si ile rahatlıkla yapabiliyorsunuz.Bilgisayar bilgisi olmayan birinin bile rahatlıkla kurabileceğini düşünüyorum.Üreticinin sitesinde ürünün Windows XP,Vista ve 7 sistemlerinde uyumluluğu belirtilse de aslında Linux ve Mac sistemlerinde de uyumlu olarak çalıştırılabiliyor.Bunun 3. parti sitelerden cihaza ait sürücüleri bulmanız mümkün.Yapmış olduğum testlerde ürün kapsama alanı ve bağlantı kalitesi gerçekten de mükemmel.Wireless modemime 300 Mbps kadar bağlantı kurabiliyorum.Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye edebileceğim bir ürün.Fiyatı da piyasadaki diğer markaların ürünlerine kıyasla gerçekten de çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: caner282828

kullanan var mı . menzili ne kadar . 300 metre öteden bağlantı kurulur mu

Cihazdaki 300 Mbps özelliği 300 metreye kadar bir bağlantı kuraceğiniz anlamına gelmiyor. Bunun tam anlamı cihazın saniyede 300 Mbit e kadar kablosuz veri transfer edebileceğiniz anlamına gelmektedir.Yani 300 Mbps ( mega bir per second)
    destekli kablosuz bir erişim noktanıza 300 Mbit e kadar bağlantı kurabileceğiniz anlamına gelmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kevin.mtnck

quote:

Orijinalden alıntı: caner282828

kullanan var mı . menzili ne kadar . 300 metre öteden bağlantı kurulur mu

Cihazdaki 300 Mbps özelliği 300 metreye kadar bir bağlantı kuraceğiniz anlamına gelmiyor. Bunun tam anlamı cihazın saniyede 300 Mbit e kadar kablosuz veri transfer edebileceğiniz anlamına gelmektedir.Yani 300 Mbps ( mega bir per second)
    destekli kablosuz bir erişim noktanıza 300 Mbit e kadar bağlantı kurabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Kapsama alanının ne kadar olduğu hakkında bilginiz var mı?
  • ayynısından aldım fakat internete bağlanamıyorum ya delircem
  • notebook'larda kullanılabiliniyor mu?
    bilen var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

notebook'larda kullanılabiliniyor mu?
    bilen var mı acaba?

quote:

USB adaptörü

notebookunuzda usb girişi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

notebook'larda kullanılabiliniyor mu?
    bilen var mı acaba?

quote:

USB adaptörü

notebookunuzda usb girişi var mı?

usb olan tüm aletlere kurulur. mesafe olarak çok iyidir. ben kullanıyorum. fiyat ve performans bence mükemmeldir. notebookun en az 2 katı daha fazla transfer gücü vardır.notebookun 3 cizgi gördüğü yeri 5 cizgi garantı görür. üstelik kablosu da yeterl uzunlukta. anten ayarını istediğin gibi yapabiliyorsun. bu ayar 2 cizgi fark atıyor. antenin yönü wraleste çok önem taşıyor. bayağı fark ediyor.

• tecrubesi olan varmi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.